Slovensky v zahraničí 2

bybi
26. apr 2008

Dobre ranko kocky. Kedze nam nasu staru temu zavreli, tak otvaram novu a zaroven vas vitam 😀 😀 😀

My sme dnes boli hore len raz, odkedy papa aspon trosku prikrmu, ovela lepsie spinkame 😵

Dnes vyzera byt krasne, tak sa urcite niekde vyberieme. Pekny den vsetkym 🙂

bybi
autor
30. máj 2008

Zarka prave zaspinkala, tak som si spravila kavu a chvilku relaxujem. Zbalila som 2 skrine, ale so Zarkou sa zle bali. Ja balim a ona vybaluje 😀 😝

Kati teraz ma napadlo, ze mi Jarik vcera povedal, ze ked sa niekto bude pytat, preco chceme zrusit dovolenku, mam povedat, ze ja do vtedy nestihnem schudnut a on pribrat 😀 😀 😀

Soska 😀 😀 😀 😀 Aj mne sa raz tak podarilo zaspat na stole, som sa potom zobudila a nevedela kde je sever 😀

Ninuska, hod par fotiek Julinky na chvilku, nech vidime ako rastiete 😉

vilkakatka
30. máj 2008

Ninuska ... tak len pekne papkaj, aby Julinka pekne rastla 🙂

Soska, si viem predstavit ako si sa citila 😔 ... ja som pocas tehu zavse poobede spavala, a ked som sa zobudila, tak som nikdy nevedela, ci je uz dalsi den alebo este nie 😀 ... proste som bola udreta mechom 😵

Bybus, tak hod trosku zataze na Jarina 😀 😀 😀 A este chodis do posilky?

bybi
autor
30. máj 2008

Ved som mu to aj ja navrhla 😀 Teraz nechodim, ale planujem zase zacat, ked sa prestahujeme 🙂 Uz som si vcera bola checknut, kde je tam leisure a mame to asi 2 km od domu, takze pohodicka 😵 Len dufam, ze budu mat nejake dobre classes, lebo tu boli uplne o nicom. Ale vyzera to byt dost velke, tak snad. A aj so Zarkou by som chcela zacat chodit plavat. Este som s nou nebola, lebo som sa bala ze by prechladla. Lebo ona v zime mavala casto sopliky a potom uz sme lietali kvoli domu, kym sme nasli. Tak teraz este kym sa prestahujeme a snad uz bude potom kludnejsie a budeme moct chodit 🙂

bybi
autor
30. máj 2008

Soska pekne fotecky si pridala 🙂 Marco je uz aky "zubaty" 😵 Marco v skolke, ty doma, mas ale casu, co? 😀

ninuska
30. máj 2008

bybi julinku este nemam oskenovanu ale je tlstucka 😀

no otom vybalovani a baleni viem svoje mne tak sofi vybaluje z kosa na zehlenie vsetko a poroznasa to po celom byte 🙄

bybi
autor
30. máj 2008

ninus 😀 Dufam ze ked to vsetko prestahujeme, bude pomahat vybalovat 🙂 a fotecky bruska nemas?

vilkakatka
30. máj 2008

Bybus, s tym plavanim chodte co najskor ... my ideme teraz v juny na SVK. Sa tesim. Udajne babatka maju ten reflex uzatvorenia dychacich ciest, ked im fuknes do tvare (a to aj pod vodou) do 9-tich mesiacov. Tak to treba cim skor, aby sa to naucili.

A ja sa tak uz tesim, ked Adelinka bude stvornozkovat 😝 ... ale potom sa vam tu budem chodit stazovat 😅

Soska, ten vas Marco je take krasne usmiate slniecko ... po maminke 🙂 🙂 🙂

vilkakatka
30. máj 2008

U nas hrmiiiii a zacalo liat ... bojiiiiim 😒

bybi
autor
30. máj 2008

Vazne Kati, no to dobre vediet, ved uz v pondelok bude mat 8 mesiacov. Len musim vyzistit, ci tam robia aj nejake konkretne hodiny pre babetka, alebo len take vseobecne 😒

vilkakatka
30. máj 2008

Bybus ... skus kuk tu 😉
http://www.busylittleones.co.uk/

bybi
autor
30. máj 2008

jej Kati super, uz som aj nieco nasla 😵

vilkakatka
30. máj 2008

Sa tesiiim.
Mne konecne zaspinkala Adelinka a ja si idem uvari kafco 😝

bybi
autor
30. máj 2008

Aj mne Zarka spinka 😵 😵 😵 Aj by som si dala kavu, ale uz som dnes mala 2, tak to nejdem prehanat 😅

soska
30. máj 2008

ahojte!
dakujeme za pochvaly😉

No poviem Vam, dnes vyzdvihnut Marca v skolke, to bola ulava. Zlatinko moje, tak mi chybalo. V diariku, co im pisu o dennych aktivitach mal napisane vsetko pozitivne, ale cim dlhsie ta vychovavatelka rozpravala, tym viac spomenula aj nejaky ten placik ☹ No a Marco neplace bez priciny, tak som bola zase rozcitlivena 😢
No ale teraz mame 2 dnicky len pre seba a snad v pondelok uz bude chlapisko aj mamisko pripraveni 😅 😔

Ja idem dnes vecer do kina s kamoskou na to Sex in the city, jupi!!! Tak sa tesim, Idem sa trochu nahodit, lebo potom ideme aj na drink a to by sa patrilo asi, co? V piatok vecer v meste 😀 😝

Marco bol chudacik uz od 6 taky unaveny, ze uz aj spinka, asi bol plny dojmov 😵 Snad nam nebude vystrajat v noci.
Ozaj, povedali, ze sa mu velmi pacilo so starsimi detickami, ked sedel s nimi za stolom a papal a ze spapal velmi vela toastov a nie a nie prestat 😀 . Budem im musiet povedat, ze on nema mieru a nemozu mu dovolit tolko papat 😀 V tej skupine, kde je teraz on, su len 3 deticky, tak tam az taku zabavu a stimulaciu nema, tak snad, ked sa nauci chodit poriadne bude moct byt viacej s vascimi. 😔

Kati, to stvornozkovanie nie je az take zle😉 Teda aspon nas Marco je rad, ze sa dostane tam kam chce a dociahne si, co chce. A aj ked si odide do vedlajsej izby, nejaku velku sarapatu tam nenarobi😉 Takze nelietam za nim 😉 A ked sa postavi a ruckuje okolo, tiez je opatrny a nejake velke urazy este neboli 😉

bybi
autor
30. máj 2008

Zarka uz spinka, Jarik isiel do baru, tak som sama. Baby kde ste vsetky?

jajaalf
30. máj 2008

ahojte 🙂

tak oslava dopadla super aj ked uz bolo neskoro nakolko sme to robili vecer a kiko uz chcel spinkat 😔 pridala som aj par foto..dakujeme za gratulacie 😵

bybi
autor
30. máj 2008

Jaji pozrela som fotecky, dala by som si taku dobru tortu 😵

Kocky, pozrite co som kupila Zarke do izbicky. Uz to mam tak dlho vyhliadnute a dnes ze idem pozriet a akurat to maju v akcii, tak som to hned aj objednala. Uz nad tym slintam asi pol roka 😅
http://www.vertbaudet.co.uk/baby-nursery-matern...
http://www.vertbaudet.co.uk/maternity-childrens...
😵 😵 😵

bybi
autor
30. máj 2008
bybi
autor
31. máj 2008

No a zase som tu ja 🙂 Uz som trapna, ze? 😀 😝

Dobre ranko kocky, ja pijem rannu kavicku, pojdem nachystat veci na dnes. Ideme malovat, treba nam aj nejake jedlo nachystat, tam este nic nemame a hlavne pre Zarku, nech nie je hladna. Neviem kedy sa vratime, kolko nam to bude trvat 🙂 Ale vobec sa mi do toho nechce 😅

Pustila som pracku a Zarka tak na nu pozerala, ako do televizora. Asi nieco fakt dobre davali 😀

Konecne dnes vyzera, ze bude pekne 😵 Tak si uzite krasny vikend 😉

vilkakatka
31. máj 2008

Dobre ranko 😉

Aj u nas to vyzera na krasny slnecny dnicek 🙂 Tak si pekne uzivajte rodinky a svojich anjelikov a tym, ktori pracuju, praci cest! 😀

soska
31. máj 2008

ahojte!

Bybi, vela stastia pri malovani 😕 to uz na tom novom, ci este na starom, aby ste to dali do poriadku?
To zrkadielko je velmi podarene! 😵

Baby, tak ja som sa mala vcera super! Ten film je skratka fabulous, tak si to urcite chodte pozriet! Aj som sa dosyta nasmiala aj si dobre poplakala 😔 😀 A je to dlhe, asi 2.5 hodiny, ale aj tak je to take, ze nechcete, aby to skoncilo 😉 Odporucam kazdemu! Uz som navnadila aj draheho, ze si to budeme musiet aj spolu pozriet! 😀
No a potom som bola s kamoskou na drinku a usta sa nam nezastavili, prisla som domov po 1 a to sa mi ani nezdalo, ze som bola dlho vonku, kedze ten film bol taky dlhy....

Esteze Marco pekne spinkal😉

Nas ocino pracuje, ale ak vydrzi pocko, tak poobede pojdeme vsetci na bicykle. Nasi kupili Marcovi sedacku, tak otestujeme, uz sa tesiiiiiiiiiiiiim! 😵

jajaalf
31. máj 2008

ahojte
tak dnes som zacala robit letnu sezonu 🙂 .bude menej casu a net.

bybi tak malujete?

ludik
31. máj 2008

Ahojte babulky 🙂

tak ja sa opat hlasim po dllllllhej prestavke 😵
Len nedavno sme sa vratili z SK,bolo suprovo,vlastne sa budem buducu sobotu opat balit,lebo znova letime 🙂 na dva tyzdne,idem si urobit opravnu jazdu ☹ na 1 x mi to nevyslo,tak hadam 2x uz vyde.Mala som smolu na skuske,skoro do mna vpalilo auto UPS(rychla zasielkova sluzba)vyletel zo zakruty ako blazon a policajt to dal za vinu mne,aj ked nebola 😠 😠 😠
No ale nevadi,tak si opat pobudneme chvilku na Slovensku.Viki je uz velka kocka,konecne jej aj zacali rast zubky,prerezavaju sa jej prve spodne obe naraz,zatial bez horucok,ci hnaciek,uplne bez problemov(klop,klop,klop).Stale nam pekne spinka celu noc,ked jej vypadne cumel tak si ho uz aj sama najde,takze spime paradne.Je velmi dobrucka,taky maly skerko.

trosku som vas posledne dni sem-tam citala...Blahozelame Jaji k narodeninkam aj Kikovi 😵 Citam ze sa chysta nejake stretko,
Bybi - opat sa stahujete?tak to vyzera,ze aj my sa budeme 🙂
Katka - tak vam sa to krati,drzime palce na SK,niekedy musime skocit do Besenovej 😉
Ninuska - blahozelame k tehu a drzime palceky aby ste boli zdravucke 😵 a aby si sa dobre citila

no hadam aj stacilo nie? 😀

bybi
autor
1. jún 2008

Dobre ranko 🙂

Zarka uz od 6-tej buntosi 🙄 Unavena som ako kon, no ale co narobim.

Soska, malujeme v novom, bolo to tam novo vymalovane, ale strasne tmave farby. Do nasej izby ked som vcera okolo 11-tej rano prisla, normalne som musela zazat svetlo, teraz to ale vyzera uz super. A este Zarkinu izbu sme premalovali zo zelenej na slabunku ruzovu. Ale koberec aj zaves, dvere aj radiator zostava zeleny. Je to taka pekna zelena, tak to vyzera pekne a to zrkadlo sa tam uplne hodi. Ze je super, ja som sa donho na prvy krat zamilovala 😵

Stihli sme spravit len 2 izby, tak este dnes ideme dorobit tretiu, ale ta mam ten pasik cez stred, ten nam vcera nesiel dole, tak sme nakupili nieco, s cim by to mohlo ist. Tak dnes to asi len dame dole a v tyzdni vymalujeme. To je na stastie len taka ta mini single izba, takze to bude celkom rychlo 🙂

Ludka, no vitaj spat, kde si bola tolko? Z toho vodicaku si noc nerob, spravis na druhy krat, blbec policajt 😠 A kde sa budete stahovat?

vilkakatka
1. jún 2008

Dobre ranko mamicky a deticky 🙂

Vsetko najlepsie ku dnu deti vsetkym nasim anjelikom 😵
Kazdemu jednemu posielame velikansku pusku 😉

Ludik ... ahojko. Policajt sa zahral na doleziteho 😠 😠 😠 ... ja si nemozem pomoct, ale uniformy nemam rada 😝 . A do Besky urcite niekedy skocte 😉

Two days to go!!! 😲 😀

ludik
1. jún 2008

Dobre ranko 🙂

Aj my zelame vsetkym detickam vsetko naj k dnesnemu sviatku 😵

No kocky,poviem vam ten policajt sa na nas riadne vyriadil,z 9tich urobili jazdu 2 😠 😠 😠 dolezity teda bol a to riadne,tak sme si aj na konci ,,pokecali,, povedala som mu aka hrozna atmosfera bola v aute a ze to v podstate nebola moja chyba,ale pekne ma odignoroval a odisiel 😠
Ale majitel autoskoly sa bol na neho stazovat 🙂 Katka ja vobec nemusim nasich panov v uniformach 😉
Bybi - nasli sme pekny novy 1-izbovy bytik a je o 100libier lacnejsi,kedze mi uz skoncila materska a s pracou to nevyzera ruzovo tak sa prestahujeme.V robote ma nahnevali,este v januari mi povedali,ze sa mozem v pohode vratit na 2 dni(tie dva dni,ktore bude mat Rado off,aby bol doma s Viki) no a odrazu s tym maju problem 😠 no a ja nechcem dat viki este do skolky,aspon kym nebude mat rok a zatial nemam nikoho kto by mi ju vzal.No takze uvidime ako to dopadne,ale dala som si oficialny navrat 25.7.na part time na 3 dni 🙂

bybi
autor
1. jún 2008

Jej, dnes je den deti 😀 Mala by som mojmu nieco kupit 😅 😝

Ludka no to su ozaj blbci, ze ti to slubili a teraz takto 😠 A super, ked ste nasli lacnejsie. My sme mali 2 izby, teraz budeme mat tri a tiez je lacnejsi, ako ten predosly 😵 A este mame veeelku obyvacku (na anglicke pomery 😅 , na nase normalna velkost 😅 )

Jej Kati, ty nam uz za chvilku odides ☹ Ale musis k nam aj tak nadalej chodit, aj ked uz budes Slovenska na Slovensku 😀 😀 😀

bybi
autor
1. jún 2008

inak dnes je presne rok, co som rozbila auto 😅

ludik
1. jún 2008

Bybi - a co sa stalo?a ako dlho uz jazdis?ja som si uz zajazdila aj tu,sice bez papierov 🤐 😀 ale tak hadam piatok 13 bude pre mna stastny 😉

vilkakatka
1. jún 2008

Bybus ... Jarko sa potesi 😀 😅

A nebojte sa, mna sa tak lahko nezbavite 😵 Budem slovenka v zahranici z okresu Liptovsky mikulas 😝 😀