Slovensky v zahraničí 2

bybi
26. apr 2008

Dobre ranko kocky. Kedze nam nasu staru temu zavreli, tak otvaram novu a zaroven vas vitam 😀 😀 😀

My sme dnes boli hore len raz, odkedy papa aspon trosku prikrmu, ovela lepsie spinkame 😵

Dnes vyzera byt krasne, tak sa urcite niekde vyberieme. Pekny den vsetkym 🙂

lufia
24. jún 2008

caves

kocky ja sa nejdem dostat za pc 😠 moj chlap ma sem nie a nie pustit
teraz isiel do sprchy tak som sem nabehla 😀 a som rada

vidim ze je tu bludicka a uz som videla aj fotky su krasne a ako pise hiro Danko je velky chlapcek 😵
bludi ta kde mas Danka na pleciach je nadherna 🙂

mimi diky 😵 konecne sa my dnes podarilo coto prihodit

zuzi u nas je to podobne Chris rozumie velmi vela az som prekvapena niekedy 😵
ked mu poviem ze ideme na balkon vesat pradlo a ze mu treba sandalky tak hned po ne bezi 🙂
tiez vie ze rura a zehlicka pali prenho to je pa.. 🙂 zvysne pismenka zatial nepouziva 😀
a kopec inych veci 😉 je to krasne vidiet ako sa kazdy den nauci nieco nove 😉
a o tvrdohlavosti viem svoje tiez mam bycka 😀 aj o hadzani sa na zem atd... 😀

mimi a ty si byk???

bludicka1
24. jún 2008

strasne rada by som na to stretko, len musim zavolat sick a neviem ci mi to drahy odsuhlasi... no ved sa pokusim.
nerada by som prisla o stretko s vami

kamilecka
24. jún 2008

Ahojte,
kedze nikde nikoho nakukla som k vam a co to pozeram

Bludi ty si tehuuuuuu? Blahozelam dodatocne,to je super novinka,aspon pre mna,vsetko naj naj naj

bludicka1
24. jún 2008

ahojky hiro, lufi dakujeme za pochvalu, vsetky deturence su nadherne... ja obcas nakuknem a pozriem fotecky, no malokedy mam cas napisat.
Teraz mam muzika v Tescu a Danko spinka, tak to vyuzivam

hiro ja som blizenec 😔

lufi danko sa hrozne rad mojkal a pusinkoval, no zacina ho to uz prechadzat 😒

zuzka takze adamkovi sa v skolke paci? to je super, ja sa stale bojim dat danka do skolky, no od septembra pojde na 100% nech si zvykne skor ako pride dalsie babo

bludicka1
24. jún 2008

kami dakujem 😵 velmi sa tesime a veru uz sa neviem dockat.
Prve 3 mesiace boli hrozne ako aj s Dankom, no uz sa to upokojilo a uzivam si mamickovania a tehulkovania 😵 😵

bludicka1
24. jún 2008

kto vsetko ide na stretko? a kto berie aj polovicku? Ak by nahodou isiel aj Riseno ci tam nebude ako jediny chlap... 😅

hirondelle
24. jún 2008

ano,byk 😉 Tusim mame v tej isty den,alebo o den skor,neskor narodky s Jajkou.
Lufi,Zuzula,aspon sa Vam ti Vasi chlapci vo svete nestratia 😉 🙂 Byk si ide vzdy za svojim cielom 😵 😀 😉

Bludi a robis iba cez vikendy ci aj cez tyzden?

kamilecka
24. jún 2008

Bludi tak to je fakt super,tak prve mesiace mas za sebou a uz to bude len a len lepsie a lepsie. No musim sem asi castejsie zavitat lebo niejako potom nestiham blahozelat 😀

bludicka1
24. jún 2008

zuzka, lufi tak to ste ma prekvapili, ze vam tak rozumeju. Ten moj certik kyve hlavou raz ano raz nie, no nevie co to znamena. Teda ked mam v ruke jedlo, tak nech poviem cokolvek bude vraviet ano, len aby som mu dala. A ked jest nemam, tak je zase vsetko nie 😅
Ale aspon na pesnicky reaguje a opakuje trosku.... no neviem asi ho motaju tie 2 jazyky.... 😒 neviem

hirondelle
24. jún 2008

Bludi,netreba hadzat vsetkych blizencov do jedneho vreca 🙂 😉 a celkovo vsetky znamenia 🙂 Ty mi vobec nehodis na blizenca
🙂 😉

hirondelle
24. jún 2008

Bludi,mala by si rozpravat na Danka iba po slovensky 🙂 Neboj,urcite vela veci rozumie,len Ty o tom nevies 😉

bludicka1
24. jún 2008

kami ved ani ja nestiham a potom ked je tyzden dozadu uz je mi to hlupe gratulovat. Ved som premeskala prvy rocik Adamka, christianka1 a 2, Marca, zoe..... nestiham sem chodit.
Ked mam volno som z dankom a ked som v praci tak mam cely den zabity ☹
ale 1.7 ideme na SVK tak sa tesim a potom uz budem robit menej, no zase budem viacej s Dankom a pri nom vela casu veru nemam 😅 on je taky sibal

bludicka1
24. jún 2008

hiro ked mne to nejde, ja sa aj snazim, no niektore slovka su jednoduchsie a kratsie v anglictine a automaticky ich pouzivam a moj drahy to iste. Niektore veci vravi len po slovensky.... ten nas maly truhlik bude mat z toho riaden chaos ☹

bludicka1
24. jún 2008

hiro ja som riaden blizenec, ale pri kazdom znameni mas na vyber, su tam vzdy viacere cesty a mna moj drahy manzel vytiahol z tej cesty dvojtvarnych a spravil zo mna dobreho clovieckika.... teda aspon si myslim 😅

bludicka1
24. jún 2008

inak zuzka Danko je zase Rak a je to taky isty tvrdohlavy huncut, trucuje jedna radost. Je to riadny herec a spekulant 🙂

kamilecka
24. jún 2008

Bludi no ti verim 🙂 Tak sa drzkajte,nech je vsetko ok 😉 pa paa

kamilecka
24. jún 2008

PS

ja som tiez rak 😀

lufia
24. jún 2008

bludi presne tak ako mimi pise

aspon zo skusenosti mojej kamosky viem ,ze treba na dieta len jednym jazykom-ty slovensky muzik anglicky(inak ja som dlho nevedela ze je anglican 😅 )
no a urcite sa kazde dietatko uci rozdielne rychlo 🙂 na to nezabudaj
a este jedno ved nasi drobci uz maju 14 mesiacov 😵

ozaj bludi ja by som uvitala aj foto bruska 😉

hirondelle
24. jún 2008

Jeej,ako krasne si to napisala 😵 😵 Urcite si dobry clovek 😵 to nebochybujem 😉
Nemala by som to takto zovseobecnovat,pretoze kazde znamenie je ine...resp.osoba.Je kopec ludi co na to neveria...Ja sa toho tiez nedrzim 🙂 😉 ...len som nemala dobre skusenosti s blizencami 😔

To s tymi jazykmi Ti verim.Aj mne sa to stava,ked sme von,alebo len s anglickymi hovoriacimi ludmi,vtedy nie som ani ja hrdinka,ktora rozprava len po slovensky,ale doma iba po slovensky 🙂

bludicka1
24. jún 2008

lufi tak na to sme si este cas nenasli ...bursko sme zatial nefotili... no rastie teraz rychlejsie ako pri DAnkovi. Teda aspon sa mi zda.

Lufi este mi prezrad ako to ze ti Christianko nosi ciapocku, nas DAnko ju hned strhne dole a ani za svet si ju nenecha, bude plakat.... revat a aj ked mu je budem drzat na hlave aj tak si ju bude davat dole... nikdy nevyhram.... 😠 a na slovensku mu ju bude teda na 100% treba

bludicka1
24. jún 2008

mimi tak sa musime stretnut aby som napravila tvoju mienku o blizencoch 😉

bludicka1
24. jún 2008

neviem nepomozem si, my sa s drahym rozpravame 98% anglicky a 2% slovensky a tak isto je to asi s dankom s tatinovej strany a ja asi 50na 50% ☹
budem musiet na tom zapracovat a zacat len Slovenksy nech ma do tych 14 mesiacikov aj ten nas poklad rozumie 😀

lufia
24. jún 2008

bludi tak treba fotit nech mas pamiatku aj pri druhom babatku 🙂

u nas to bol tiez vecny boj s ciapkami klobukmi atd...ale snazim sa o to dat mu na hlavku klobuk vtedy ked to nevnima a je zaujaty niecim inym 🙂 rychlo mu ukazem napr.hava alebo brm brm(auto) aj ked vonku my klobuk prasti na zem niekolko krat ale ja sa nedam...
ako pises na SK v tychto horucavach je to nevyhnutnost takze ci chce ci nechce musiii 😒 😀

bezim ja lebo uz musiim 😀
dobru noc kocky

zuzula
24. jún 2008

bludi ja muzika neberiem lebo prave robi ale beriem segru a bude tam Bybi + manzel, Soska + manzel, Lara + manzel, Diamand asi bez muzika..uz si na nikoho nespominam...
len si pekne vybav volno ved stretko planujeme uz dllllho a moc sa na vas tesime 😵
to som moc rada ze si uzivas tehulkovanie 🙂 fotky su pekne, Danko uz aky velky chlapcek 😵
a skolka ide super, Adamko nosi domov vykresy, naucil sa ukazovat podla 2 pesniciek, pekne papa aj spinka...no fakt super (klopem na drevo) 🙂 uz mate vybratu skolku pre Danka?

Hiro no nechcela som ta urazit 😔 😀 😀 neboj Adam ma mat po kom tu tvrdohlavost moj muz je Lev 😅 ja zase moc na tie znamenia neverim skor si myslim ze to mame v genoch aki budeme + samozrejme vychova + okolie...

Lufi aky je Chris iny ked ma ostihane vlasky, krasnucky 😵 a taky velky chlapcek uz tiez...no co uz, mame 14-mesacnych toddlers 😅 jaj som rada ze nie som sama s dietatom ktore skusa hranice a vie sa hodit o zem alebo od zlosti hadzat vsetko okolo seba... 😅 ale musim povedat ze v niektorych veciach uz sa naucil ze nesmie a nerobi to tak aspon mam aku taku nadej ze nasa vychoa nejako zabera 🙂

bludicka1
24. jún 2008

ako pozeram fotecky tak ani jedna z vas nema ten problem s klobucikom. Vsetky deturence pekne nosia klobudik ci satku.... to len ten moj musi byt taky vymyselnik 😖

hirondelle
24. jún 2008

Danka,stretneme sa 😵 Len teraz sa nam to nepodari...svokra urobila skrt cez rozpocet 😠 😠 ideme na jej 60 a pozyva tam 40 ludi 😒 a uz to planovala v januar a len sa dlho rozhodovala,ktory vikend.A to by bolo proti Britskej etikete neabsolvovat oslavu o,kt.sa uz rozprava dobre ze nie 2 roky 😠 😀

bludicka1
24. jún 2008

zuzka hned od nas asi 5min chodze je 1 skolka a ma vraj jeden s naj report.... ja sa v tom nevyznam nepozerala som to. Je to nova skolka a boli sme pozriet. Bolo to pekne, ja som dost nenarocky clovek... tak tam by sme ho radi dali, aby si zvykal na kolektiv a cas bez rodicov a mala som viac casu na baby cislo 2 🙂
no ako citam o Adamkovi, tak ma to laka dat ho tam aj skor, ked mu to tak prospieva. A ako casto chodi adamko??

hirondelle
24. jún 2008

Zuzi suhlasim 🙂 geny,vychova,okolie atd.-nie je to o znameniach 🙂 😉

Bludi,aj my mame problem s klobucikmi a ciapockami,ale potom sa nejako ukeca a o 10 min to ide dole 🙂

Dobru nocku

bludicka1
24. jún 2008

mimi tak na dalsie stretko snad pridete, uz aby sme zacali planovat aj to 😅 ved toto nam trvalo ako dlho naplanovat

lufi aj ja som pozrela fotecky, tie christiankove krasne ociska 😵 😵 a aky blondacisko. Tusim vsetkym detickam vybledli vlasky. Aj nas mal take tmave a teraz mu blednu

bludicka1
24. jún 2008

ok mimi dobru nocku, tak to nevzdavam, budem dalej bojovat s ciapockami, kobukom, ci siltovkou 😀