Slovensky v zahraničí 2

bybi
26. apr 2008

Dobre ranko kocky. Kedze nam nasu staru temu zavreli, tak otvaram novu a zaroven vas vitam 😀 😀 😀

My sme dnes boli hore len raz, odkedy papa aspon trosku prikrmu, ovela lepsie spinkame 😵

Dnes vyzera byt krasne, tak sa urcite niekde vyberieme. Pekny den vsetkym 🙂

soska
2. sep 2008

zuzi a lufi, krasne nove fotky!
🙂

zsuzsu
2. sep 2008

Ahojky.
Tak aj ja sa pripajam : Vikinke všetko naj, naj, naj k 1. rocikom 😵 😵 😵 😵 😵
A Zarke tiež k 11. mesiacikom. 😵 😵 😵
Ja sa tešim, konečne zacala škola 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Konečne som sama doma so psom. 😀 Sice som len teraz prišla z prace, ale aj tak.
Pekny dnik. 😵

bybi
autor
2. sep 2008

Cauko 🙂

Vikinke vseeetko len to najlepsie k dnesnym narodeninam 😵 Boze ani sa mi verit nechce, ako to leti...

zarka mi konecne zaspala, tak som si na chvilku sadla. Uz tak beha, sa nezastavi. Uz prejde cele spodne poschodie na jeden krat 😀 Aj sa otoci, aj si "za jazdy" zdvihne co chce 😵 Sranda je ju pozorovat.

V skolke zase zacala rano plackat, asi je to aj tym, ze je chora. Ale potom uz je v pohode a to je dolezite 😵

Soska som rada, ze vam to si susedmi tak ide 😵

neviem uz ani, co som chcela napisat. Taka som nejaka dezorientovana 😅

A pre tych, co pozeraju Ordinaciu, dneska uz konecne zase zacina 😵 😵 😵

lara1znk
2. sep 2008

ahojte babuldy, tak neuverite ale u nas bol krasny den, asi dvakrat sprchlo ale inak slnecny super den, ani guy mi to nechcel verit ked volal na obed, lebo v centre lialo ako z krhly
tak sme si to krasne uzili, vybehli do parku
Christian si konecne oblubil smykacku, smyka sa uz pekne sam, ja ho len vysadim hore tak obdalec, on sa prisunie blizsie a uz frci 🙂

skoro sme sa dnes popalili na sporaku, maly sa chytil akurat ked som dogrilovala kura ale nastastie nic, rychlo som mu dala ruky pod zimnu vodu tak dufam ze bude v pohode

bybi, aj ja pozeravam ordinaciu, len som nevidela jednu ci dve posledne casti spred leta ale napojim sa hned na novu seriu
uz sa tiez na to tesim 😵

ozaj, uz ide nova seria aj Desperate Housewifes
tak mame co robit my zavislacky 😅

aj ja sa tesim ze zacala skola, konecne bude vsade klud 😀
zuzi, ako sa mate? malokedy sa tu ukazes? v ktorom rocniku su teraz dievcata? uz su na secondary, vsak?

zsuzsu
2. sep 2008

Lara, Staršia je 9 a mladšia 8 high school. 😉 Ja sem chodim každy den skoro, precitam vas a je to. 😅 Inak chodim upratovat baraky. Už sa mi to rozbehlo, teraz zasa ledva stiham. Na každy den mam aj dve -tri. Ale som rada. Nesedim doma, a aj korunky su.Ale stale chcem nieco normalne. Už som mohla nastupiť do jednej firmy je to masokombinát, ale každy odtial uteka. Možna by som to vydržala, ale ked nie, bohvie ci by ma zobrali spat tie kde teraz robim. Tak uvidime.
Inak aj mi sme mali celkom pekny dnik. Akurat pred pol hodinou ako som šla pre muža do roboty tu sprchlo. Ale už znova svieti slniecko.

lara1znk
3. sep 2008

ranko kocky,

u nas je zase slniecko, dufam ze to vydrzi aby mohli poobede prist bludickovci, chcem ist zobrat k nam do parku a na ihrisko 🙂

u nas este skolaci nezacali, tusim vo stvrtok zacinaju
chcem ist zase premerat christiankovu nozku do Clarks, no neviem sa tam dostat tearz pred predskolskou nakupnou horuckou tak dufam ze zajtra sa to tam vyklidi konecne

zuzi, tak super ze si si nasla pracu a si spokojna

zuzula
3. sep 2008

ahojte 🙂 u nas je dnes celkom pekne ale uz je dost zima, len 17 stupnov ma byt. ideme do mesta, musim malemu pokupit nejake mikinky akosi su mu rukavy kratke na vsetkych co ma...aspon vidim ze rastie 🙂

Lari to je inak sila aku ma Christian hrubu nozicku! nam raz namerali F ale vacsinou G, takze standard...najvacsi vyber maju v G velkosti tusim. dufam ze nieco pekne najdete. a Christian uz beha po vonku? lebo ak nie tak vam netreba pevne topanocky, stacia tie cruising shoes tie su maksie.
ozaj aby som nezabudla, IP som videla, odpisem ked budem moct rozmyslat pri krpcovi sa da, snad vecer 🙂

zsuzsu ahoj, aj ja som rada ze sa ti rozbehli robotky, aspon sa nenudis a korunky sa zidu. 🙂 a dievcencom nech sa dari v skole 🙂 uz maju aj nejakych fesakov? ja ked vidim tych tinedzerov tu v UK, velmi tazko by som si vyberala, to su same divne ucesy a hlavne otrasne spravanie...boze dufam ze raz taky nebude z mojho syna 😕 😅

soska
3. sep 2008

caute babule!

Tak ja som prisla do prace, je tu hrozna atmosfera, vsetci su nastvani a nabruseni, zacinaju si hladat nove prace.V pondelok ohlasili nasu fuziu a vraj to znemana, ze 80% ludi z nasej Londynsekj pobocky prepustia 😒 Tak tie perspektivy nevyzeraju pre mna moc pekne. A asi ani dobre nezaplatia, kedze poleti tolko ludi;( No vraj sa to ma vliect az do januara, takze neviem, kolko tu este budem bacovat 😖

Marco bol aj vcera u susedov v pohode, tesi sa tam s detmi, je zlaty 😉 Som rada! Dufam,z e sa to nezmeni...

Aj mne sa zdalo rano celkom kosa, mala som aj salisko a ten pomohol 😔

zsuzsu, ze sa aj ukazes 😀 ked si taka busy. super s tymi robotami, len sa ich drz az kym nebues mat nieco ine uplne iste. Lebo taketo jednorazovky je tazko zohnat.... 😕

lara1znk
3. sep 2008

to nemyslite vazne baby, taka kosa?
n o ja som uz ako anglicanka, ja vidim ze je slnecno tak som sa vyletnila 😀
ako sa to vsetko na clovek nalepi po par rokoch 😅 😀 😕

soska, ale ty by si nemala mat problem v londone si nieco najst a ja stale hovorim ze vsetko zle je na nieco dobre, mozno prides k nejakemu super jobu, mozno aj blizsie k domu a nebudes tolko cestovat
mne sa to zatial stale potvrdilo, ze po niecom negativnom, prislo nieco super
tak drzim palce! 🙂

ninuska
3. sep 2008

cavte babule
dnes sofinka velmiiiiiii plakala a ja snou dnes tam takto plakali asi 3 male deti ked som to videla bolo mi smutno 😢

babule mozem sa vas spytat o akom merani nozicky to tu pisete ??? 😕 ja som s toho jelen tu nic take neni bud 19.-alebo 20..velkost to je asi vsetko co odmeraju 😕 tak si necham poradit - sofia uz beha vonku osto dvesto mala by mat nieco specialne???

soska nooo nezufaj uvidis ze nieco najdes a perfektne ze marco si nasiel taku dobru "partiu"- ja to tu dost postradam susedovie chlapci su taky hyper. ze sofiu vzdy prevalcuju a ta snimy moc nechce kamosit dokonca az uteka prec ked ich vidi a inak tu nikoho nepozname

baby vcera som bola v tom parku autom z malou no park krasny velky ale take tereny ze som musela aj muzov poprosit aby mi vyniesli kocik aj z malou po schodoch ....cely park je v takej doline a nad nou je stare mesto no dole som zisla ale hore som myslela fakt ked sa povie ze porodim tak ze preboha este stoho porodim nastastie ty chlapici mi pomohli . takze musim najst zjazdnejsiu cestu 😀

lari ja som tie anglicanky vzdy obdivovala ake su otuzile 😀

soska
3. sep 2008

lari, ninus, mozno mate pravdu, len nemam moc rada taku tu neistotu, ze co bude 😒 ale ved uvidime. Stale mame otecka, co zaraba😉 tak prezit nejako musime....

ninus, to meranie sa tu robi aj na sirku nozky, cim sirsia tym neskorsie pismenko v abecede,a le takisto je plno obchodov, kde ta sirka nie je napisana na topanke, ja to vyskusam a ked marcovi sedia, tak kupim 😅
a nestras, nerob taketo vylety, setri sa, ved ozaj este niekde porodis😉)) 😀 a to sa uz nebudeme smiat.
inac ja mam kamosku, co ma termin den po tebe😉

ekira
3. sep 2008

cafte
tak som prisla znova nakuknut
amon ten tiez uz fakci v skole ...dneska som spravila pre neho a kamosov palacinkove party hihi za 20 minut je doma a potom s amozu na palacinky vrhnut som si dala jednu,no staci mi som nafetovana z toho oleja 🤐
hehe zuzi len s apriprav,nikdy nevies...nas mojho muza najstarsi synator prekvapil cez prazdniny.v jeden den mal 18 a na druhy den sa dotrepal aj s priatelkou.nikomu noc nepovedal proste ju doviezol ukazat 😠 😠 no baby ja som zurila,a ona tu normalne aj u nas spala 2 dni 😒 jako ja to nepochopim,fakt si neviem prestavit ako by reagovali nasi 😕 mlady si sadli na gauc,nohy na stol a mali velikansku radost zo zivota ..mlada behala po dome,brala si veci z chladnicky 😠 😠 dobra vychova....som povedala muzovi nech laskavo oboznami svoje deti,ze my mame aj nejake pravidla v nasom dome .....ved nech si maju priatelov ale ja chcem dopredu vediet kto a ake cudo u nas spi
a susedina dcera?ta bude mat v oktobri 15 a frajera pekne domov vlaci,tiez u nich spava v pohodeeeee 😖
ninus no veru sa setri,ved to neni len tak fakt mozes predcasne porodit ...
stale mam youriho,krasne ma poslucha a pekne mi rozumie po slovenky.poviem mu ze pod si lazkat na gauc dame cistu plienku a on si pekne lahne 😀 no ja sa idem usulat vtedy.a poctivo cvicime kolo kolo mlynske oliolijanko,a ostatne veci 😀

bybi
autor
3. sep 2008

Caute kocky, ja sa hlasim z prace 🙂

Soska, ja som mala tiez take zle obdobie, ked mi prestali chodit vsetky peniazky a zacala som sa obzerat po robote. Mali sme vtedy naozaj tazky mesiac a vtedy som si hovorila, ze asi ma caka nieco dobre, ze vsetko zle je pre nieco dobre a pozri. Nasla som si super robotku, super skolku a vsetko to zapada do seba uplne perfektne. A aj ked som planovala zostat so zarkou doma ovela dlhsie, nic z toho nelutujem a som rada, ako sa to vsetko udialo. A tiez to zacalo tak tragicky. Takze si myslim, ze sa ti len otvoria nove a lepsie moznosti a bude to len lepsie 😉

No kocky, musim ist pracovat, tak sa skusim ozvat z domu, ak mi zarka dovoli. Dnes idem k tomu ocnemu, tak som zvedava, ako pochodim 🙂

soska
3. sep 2008

jeej, mnam eki, ze placinkova part! ty si super mamina! 😀 hned by som si dala!
ja sa chystam s byvalym kolegom na obed, takze tiez sa nemam zle😉
k tym frajerom a frajerkam- tiez mi to pride niekedy divne, ked vidim takych mladych, aki su si 'blizki', no a ked si predstavim, ze ma to caka so svojim synom (resp. detmi) tak mi nie je do smiechu.... 😔

bybka, diki za podporu, tiez nehadzem hlavu do zita (ci akos a to povie) a nadej mam 😉
good luck k ocnemu!

ekira
3. sep 2008

soska he dojdi este mi zostali 4 decka zjedli kazdy po 3 a este mam aj pre muza so slaninkou 😝 a co si mala dobreho? jaj ja neviem ci uz ja starnem,alebo je to v zahranici inak ako na slovensku ..... 😔 neviem proste,nejak mi to nejde do hlavy....
bybi aj mna bolievala stale hlava a sla som k ocnemu a dosla som s papierom na okuliare teraz ma boli hlava ale zasa menej a dokonca aj lepsie vidim 😀

ninuska
3. sep 2008

tak babule uz som doma z jasiel zle nedobre sa deje 🙄 sofia bude bud v nablizsej dobe chora alebo jej idu dake zuby ktore nevidim alebo neviem - plakala dost dlho vraj dnes nechcela ani desiatu ani obed a ten nezjedla ani odomna ten jasliarsky a doma tiez nechcela papat len vodu ☹
tak neviem co s toho bude uz teraz je chuda jak konarik ☹

soska
3. sep 2008

ninus, moc drzim palce, ale nboj sa, ja som minule citala, ze tieto deticky oni az tak vela prisunu kalorii nepotrebuju, teda samozrejme pokial by intenzivne nejedladlhsie, je to urite ine. 😖 ale snad sa nebude trapit dlho!
eki a co ti nejde do hlavy?
ja som mala mnaaam pizzu, ale teraz len tak fucim, a to som si este polku dala zabalit 😅 a mam aj na veceru😉

bybi
autor
3. sep 2008

tak ja uz mam hotovo. Tak sa tu este hodinku nejako zasijem a neviem co budem robit vo stvrtok a v piatok 😅

Ninuska, ani Zarka nechce posledne dni vobec papat. Davam jej aspon mlieko, lepsie ako keby nic nezjedla, ale spapa 2-3 lyzicky a uz ma odtlaca 😒

Eki, no som zvedava co mi povie, lebo dnes ma zase dost oci bolia a z nich aj hlava. Dala som si uz aj tabletku, ale zatial nezabrala 😒

Vy tu take dobroty mate, ja som mala iba bagetu 😔

ekira
3. sep 2008

soni tak dobre ,pizzu bych si aj ja dala mozno cez vikend s deckami
no nejde mi mi do hlavy to,ze tak skoro rodicia povoluju,ze si decka mozu vodit priatelov-priatelky domov +mozu tam aj spavat 🤐 😕 neviem no,ja som take cosik nikdy nemohla,hned bych dostala hubovej polievky...
bybi bageta je tiez dobra,ja obcas poviem ze bych si dala taku dobru cerstvu bagetu,ktoru si kupujeme vzdy ked sme v tn....tu mi tak nechuti ako tam dufam ze tabletka zabere.je to svinstvo ked boli hlava obcas mavam take stavy(hlavne na jesen a cez zimu)ze zjem aj 3 ibubrofeny za den ☹ a prestane svina bolet az ked idem spat 😕

soska
3. sep 2008

mas pravdu, u nasich by to tiez nepreslo 😒 a mne by to tiez bolo proti srsti zit vo vedomi, ze moj syn/dcera v 14 ci 16 spi s niekym cudzim opacneho pohlavia!!!! 😖

lara1znk
3. sep 2008

mnam, nerobte chutky kocky, ja som akurat spraskala horalku, stare zasoby z domu 😝
ale palacinky zboznujem a uz taaak dlho sme nemali, musim poprosit muzika, to je jeho parketa

ninus, vidim ze soska ti uz vysvetlila meranie nozicky, ja som Christiankovi nikdy nevedela kupit topanky v inych obchodoch, este ked bol malicky a nepotreboval poriadne, vzdy mu na sirku boli male a potom ked boli dobre tak to bolo obrovske cislo, uz vtedy som tusila ze s obuvou bude u nas problem

a ninus, opatrne s tymi vyletmi, nieze porodis predcasne
ja som dnes bola u nas v parku v inej gate, isla som dost neskoro, po ceste z nakupov z mesta a bola tam sama mladez, az som sa zle citila
ta dnesna mladez, no hroza 😒

bybi, no ty sa mas 😀 taku pracu by som brala,
aj ked na druhej strane kebyze si viac busy aj den ti rychlejsie zleti, nie?
a co to skolenie? nevyuzivas co si sa naucila? ci si taka dobra ze hned si sa zabehala? 😅 😉
pozerala si ordinaciu vcera?
zarke uz je lepsie?

soska, a k tej praci, neboj sa, urcite bude dobre, keby to bolo na SK, tak ta neutesujem ale tu v UK s pracou nie je problem, podla toho co si tu pisala tak mas bohate skusenosti, super anglictinu tak urcite nieco najdes
ja som tiez mala z toho riadne stresy ked mi zrusili poziciu a nemohli mi najst nic tak skoro, ale nakoniec som aj rada, cely ten proces bol pre mna taky stresujuci, ze sa spamatali na poslednu chvilu, k tomu vsetky tie pripravy s maleho skolkou atd. ved to poznate, tak som rada ze sme sa rozhodli ze dam vypoved a najdem si nieco ine
ty mas aspon tu vyhodu ze vies co ta caka, takze hladat mozes uz teraz a ked nieco nieco dobre najdes tak odides ako prva, takze cas je na tvojej strane 🙂

lara1znk
3. sep 2008

diamand, prave som objavila fotecky, naaaadherne 🙂
tak vy ste sa mali ozaj suprovo
charly je uz taka velka, ozaj ako taka modelka 🙂
to je super ze natko ma tolko kamosov na SK

kedy ides do Karibiku? teraz niekedy v sept., nie?

bybi
autor
3. sep 2008

Caute kocky, tak ja potrebujem okuliare. Iba na pocitac, telku a tak, inak ich normalne nosit nemusim. Uz mam aj ram vybraty a v utorok si idem po ne 🙂 Tak este tyzden nejako vydrzim a dufam, ze ma potom aj hlava prestane boliet 🙂

Lari, ja by som prijala aj viac roboty, lebo potom sa mi strasne vlecie cas. A dnes som spravila vsetko, co som mala na tento tyzden 😅 Tak neviem, snad sa nieco najde 🙂

Bolia ma oci, tak utekam od pa... papa

zsuzsu
3. sep 2008

Ahoj.
No dobru tému ste nahodili. Už sa bojite o vaše deti, co? 😀 Možno budete mladé babky 😨 🤐 😵 Inak to že to začnu tak za včas, je to už asi normalne. Aspon ako pre koho. Podla mna je to tiež veeeelmi skoro. Ale tu tiež vidim velmi mladé pary. 😨 Ale aj u nas na SK to je "normalne".Aj moj krstny syn, teraz už ma 20, ale ked mal 18 tiež si dovliekol babu. Sice su spolu ešte stale, ale tiež mala 15. No a rok na to v 16. už tam spala. Moju mamku skoro išlo roztrhnuť, že ako si to jej rodičia možu dovoliť, a tak. Ale zasa z vlastnej skusenosti viem, že zakazovať to nema zmysel. Ked to chcu robiť, tak to budu robiť a to hoci kde.A zjednej strany je lepšie vediet kedy s kym a kde, ako potom sa chytať za hlavu. Alebo ja neviem. Moje su zatial kludne. A aj ja. Oni si tych "svojich" nechali doma na SK a zatial cez Skypa mi žiadne extra prekvapenie nehrozi. 😀 Ale aj tu je jeden chlapec, strašne sa mi lubi /ja nevysvetlite si to zle 😀/ je strašne zlaty, ryšavy, pehaty ale krasny 😵 a furt chodi za Katkou. A teraz sa dostali spolu aj do jednej školy. Tak uvidime. 😉

zuzula
3. sep 2008

boze baby, ja sa citim ako 3x vyzuta a vypluvnuta zuvacka, dnes ma Adam vytacal jedna radost a Peto ako naschval prisiel az o 7 to uz som sa citila ako pani ucitelka z Obecnej skoly ked sama dobrovolne odchadzala do psychiatrickeho ustavu...predstava ticha na samotke sa mi momentalne zda ako vykupenie...
v meste mi krpec asi 10x usiel z toho 2x tak ze som ho nevidela pomedzi ludi a poriadne som sa zlakla...zjavne moja predstava ze bude poslusne kracat vedla kocika a drzat ma za ruku je este predcasna...takze for now bude priputany v kociku kym nepochopi ze nesmie utekat...

bybi, dobre ze si teda k tomu ocnemu isla, dufam ze ti okuliare pomozu 🙂

soni, to ti verim ze v praci to musi byt o nicom atmoska ked to nad vami visi ako damoklov mec (tak sa to vravi nie? 😅 )

zsuzsu, to je ozaj super ze chlapcov maju tvoje kocky na SK a skype je super ochrana 😉

Lari kedy letis na SK a odkial? ja prave hladam letenky tak okolo polovice oktobra, chcem ist na tyzden sama s malym...

no ja z vlastnej skusenosti 😔 😀 viem ze do 18 sa so sexom necaka takze take iluzie snad o svojich detoch nebudem mat, okrem toho mam zivy priklad svoju 18r segru, a myslim ze je pravda ako Zsuzsu pise ze lepsie ked o vztahu rodicia vedia a v ramci normy dovolia byt mladym spolu lebo decka si najdu sposob aj keby mali pas cudnosti a boli doma zamknuty na 3 zamky 😅 vztah a sex nie je to najhorsie na svete, ja sa ovela viac bojim zlej partie, drog a tych nozov co tu vsetci tinedzeri vlacia zo sebou a pri najmensej zamienke na seba vytahuju 😖

diamand
4. sep 2008

dobre ranko,

opat som tu prva, Charly mi neda spat, este stale ma v hlavke slovensky cas. Natko ide dnes prvy krat po prazdninach do skoly - uz sa velmi tesi, tiez tu buntosi uz neviem odkedy a teraz sedi obleceny pred telkou a caka.

Lari - dakujeme mali sme sa vazne dobre, na Karibik idem 2 oktobra, takze o mesiac

Soska - dufam ze to vsetko nejako vyriesis, ako uz pisali baby vsetko zle je na nieco dobre

Zuzi - vidim ze planujes ist na sk, pozri ryan air mali super akciu , ja som kupila mame na zaciatok oktobra ba - londyn a cele ma to stale len 30 eur. My letime na sk 24 oktobra, ked ze ma natko prazdniny

Pekny dnik vam prajem

lufia
4. sep 2008

Ahojte

Dia Charly prajeme k dnesnemu krasnemu rocku vsetucko len to najlepsie 😵 😵 😵
pekny dnik prajeme 😵

lara1znk
4. sep 2008

ranko,

tak dnes mame dalsieho oslavenca?
aj my sa pripajame ku gratulacii, vsetko naj naj naj Charly 😵 , posielame vela pusiniek s Christiankom!
a natkovi uspesny s tart skolskeho roka! musis sa tesit ze konecne ide do skoly, co?

zuzi, ja letim so skyeurope, nic moc cena ale ja to mam dost limitovane, letim z Lutonu do PP
tiez idem len s malym na 10 dni aj s cestou

baby, my sme si dn es bookli letenky do Valencie, tesim sa ako mala 😵
na oktober, este najst nejaky family friendly hotel a mozem zacat balit 😅

my sme mali hroznu noc, mali bol hore trikrat, chuda idu mu stolicky, uz spinka zase
ja som nadopovana kavou a vianockou s dzemom tak by som mala nejako vydrzat tento den

a baby, take tie temy ked nase deti budu v puberte ani nezacinajte, mame dost casu na to
uz tearz sa toho hrozim ale snad tie nase detvaky dobre vychovame, my sme boli dobre dietky tak snad sa to podari aj nam, aj ked dnes je ina doba takze to mame ovela tazsie

soska
4. sep 2008

Ahojte kocky!
Tusim ste tu vcera pribosorovali nejake choroby. Neviem, co je s Marcom,a le tiez sa mi v noci zobudil 3krat a to tak, ze asi 15 minut na plne hrdlo v mojom naruci reval. Uplne som nechapala, nic nezaberalo, pievanie, cajik, hracky, odputanie, nic....Ma trochu soplik od vcera a neviem, ci ide na neho teda choroba, alebo je to reakcia na nove prostredie u susedov. Aj sa trolinka vyhadzal, ale nevyzera to nic zle...Tak neviem. Nakoniec zaspal u nas v posteli, ale to sa zase ja nevyspim, po 2 hodinach som ho preniesla, no a o 6 uz bol nastartovany s placom hore, no ked prisiel k nam, sa jasil ako divy 😅 Potvora. Teraz som ho dala uz zase spinkat, lebo vyzeral zmoreny, idem si aj ja oddychnut a nabrat sil...

Charlinke aj my vseetucko najlespie, nech vam stale robi radost! 😵 😵 😵

Zuzi, to este potrva, kym ich naucime aku taku disciplinu a na vsetko budu pocuvat, ked sa to vobec niekedy podari. Adamko je zivel, no ale uz ani nas Marco moc nezaostava, co sa sibalstiev tyka 😕 Dufam, ze dnes bude ako medik! Aha vlastne, ty dnes robis, tak si oddychni😉

Lari, parada, aj SR aj Valencia, drzim palce, nech najdete nieco super.
Ja este cakam, kedy ten moj muzik dostane konecne ten britsky pas, ak nie, tak asi niekam vyrazime sami s Marcom 😅

ninuska
4. sep 2008

ranecko babule 🙄
teda obedecko 🙄

charli vsetko naj od sofinky fifinky ktora keby mohla tak ta nauci prezliekat babiky maminka je uz s toho na prasky nasa babika miniaturnej velkosti nosi momentalne vsetko aj moje gatky a nedajboze ked nieco urobim zle potom je revu kopec 🙄

baby pridavam sa k prebdenej noci zda sa mi ze idu stolicky mala len nervacila vsade kam sme ju ulozili ja som pri nej musela byt uz od deviatej a celu noc len plakala a vymyslala takzesme v klube

lari kakavo a vianocka idem si spravit aj tak ficim len na sladkostiach posledne dni - sofiu som prave ulozila a dufam ze bude spat aspom do poobedia 🙄

booooze ako vam zavidim tie dovolenky ja by som tak sla k moruuuuuuuuuuuuu ale sporime dovolenku a myslim ze bude treba aby ju muzik mal lebo z nasou dcerou si v noci babky asi neporadia