Slovensky v zahraničí 2

bybi
26. apr 2008

Dobre ranko kocky. Kedze nam nasu staru temu zavreli, tak otvaram novu a zaroven vas vitam 😀 😀 😀

My sme dnes boli hore len raz, odkedy papa aspon trosku prikrmu, ovela lepsie spinkame 😵

Dnes vyzera byt krasne, tak sa urcite niekde vyberieme. Pekny den vsetkym 🙂

ninuska
29. máj 2008

baule ja som nasla toto

http://sk.svajdlenka.com/

tam je rozpravok tolko ze si nebudete vediet vybrat....je to stranka nejakej rodina ale dole pod fotkou je tabulka a tam kopec rozpravok vseliakych 😉

vilkakatka
29. máj 2008

Ahoj Ninuska ... jeeej ... super stranka 🙂

bybi
autor
29. máj 2008

Ninus super, prave som si kukla Gumkacov, kym Zarka spinka 😵 😵 😵

bybi
autor
29. máj 2008

Kati ty ako? Tesis sa uz domkov? Inak to balenie ti nezavidim, ja som uz zacala a uz mam toho aj plne zuby. A to ma este kolko caka 😅

ninuska
29. máj 2008

o baleni tu ani nepiste bleeeee 😝

kati a kde budete byvat v akom meste ?? a sam ci u rodicov??? a budes mat internet dufam ? a aaaneviem este co vsetko som chcela vediet

vilkakatka
29. máj 2008

Babulky, vy ste take zlate, ze na mna myslite 😉

Uz som pobalila naozaj vsetko, co sa dalo ... v pondelok pred cestou este dobalim. Muzik tu este musi nejak existovat 2 tyzdne, tak som mu nechala 2 hrnce 😅 😝
Byvam budeme u mojich rodicov, teda v jednej izbe 😝 ... toho sa asi obavam najviac, ze z tohto sukromia ideme zit v komunite 😀 ... ale aj sa tesim, lebo budem mat opatrovnikov 🙂 . uz som par-krat spominala, ze nasi maju velky dom so zahradou, no a momentalne este je moja sestra v USA (ale v lete pride) a studuje na internatnej skole, brasko je vysokoskolak a ocino pracuje v Norsku, takze v podstate vacsinu roka budeme byvat len s mojou maminkou ... len na vikend sa nas tak nakopi trosku viac.

Tento rok zaciname stavat dve chatky na prenajimanie v Besenovej a snad nabuduci rok aj rodinny domcek ... ale to sa uvidi, lebo mozno budeme kupovat jeden stary dom a rozmyslat nad vlastnou restikou ... ale vsetko je v rovine hviezd a snickov, ale mame tak vyhliadnutych par chodnickov a uvidime, co sa nakoniec postasti a ako ktorym sa nakoniec vyberieme 😵 😵 😵

Nasi maju net, takze vas tu stale budem otravovat ... toho sa nebojte ... mna sa len tak lahko nezbavite!!! 😀 😀 😀

zuzula
29. máj 2008

ahojte kocky 🙂 na Gumi maci letime aj my ked sa to raz zapne tak to ide aj polhodinu lebo len co to skonci on uz skace ze eeeeeeteeeee 😀 😀 a nam uz s manzelom z toho harasi.

dnes som tu mala dve kamosky s detickami a dohodli sme sa ze zajtra vecer si vyrazime na drink ...posedkame na terase s Mojitkom v ruke tak sa tesiiiim 😵
inak Adamcek ma dnes rekord, zobudil sa 6,15 a zaspal az o 12 takze doobednemu spanku asi coskoro odzvonilo...a ked sa vyspi tak idem k svokrovcom 😔 nastastie beriem segru ako moralnu oporu a bude tam aj svagor s ich chlapcekom takze snad to prezijeme!! 😀

Lari prajem stastnu cestu a peknu dovolenku, uzite si to. 🙂

Kati pekne planiky mate, zelam nech vam to vyjde podla predstav!! 😉

lara1znk
29. máj 2008

dobre ranko, teda uz pekne popoludnie kocky

konecne sa nam vycasilo, tak sa tesim, aj ked som zavreta doma a balim ale hned je ina nalada a zajtra to bude este lepsie 😵 😎
este som rano vybehla na nakupy tak uz mame vsetko, uz len to dobalit, rano vstavame asi o 4ej a letime z lutonu takze nas caka trosku cesta

kati, veru som dnes na teba myslela kedze ja balim len na niekolko tyzdnov a trva mi to celu vecnost a vsade je bordel a chaos, ako to zvladas ty 😉

nas maly dnes opat prespal celu noc tak super, len tak dalej

zuzi, pevne nervy na dnes poobede, ved to sa da prezit ked ides len na chvilku a este beries aj segru, snad to rychlo zbehne

ninus, super stranka, diky

soska, ma dnes asi dalsiu session v skolke, dufam ze im to ide ok

pa kocky, este sa ozvem vecer, asi skocim na baby clinic neskor odvazit maleho, uz sme dlho neboli,
teraz kym spinka este idem dozehlit

jajaalf
29. máj 2008

ahojte babulky nemam ani cas si vas precitat chystame oslavu dnes vecer ..dnes ma kiko 1 rocik 😵 😵

lufia
29. máj 2008

Ahojky

ja len na skok nemam cas

jaji Kikovi prajem k 1 rociku vsetko len to najlepsie ale hlavne vela vela zdravicka a lasky od maminky a tatinka 😵 😵 😵
uzite si oslavu a tesim sa na fotecky 🙂

bybi
autor
29. máj 2008

Jej, Kikovi vsetko najlepsie k prvemu rociku 😵 😵 😵

lara1znk
29. máj 2008

jezizi jajka, no ja som si to ani nevsimla v pase
tak vsetko naj naj naj naj najlepsie kikuskovi na narodeninkam, vela zdravia, stastia,nech robi rodicom stale taku radost ako doteraz 😵 😵 😵 super to oslavte a tesime sa na fotky

ja uz dobalujem, ozvem sa od nasich

pekny vecer a dobru noc

zuzi, ty si to uzi s kamoskami na drinku 😉

vilkakatka
29. máj 2008

Vsetko naj naj naj Kikovi k 1. rociku 🙂 🙂 🙂 ... hlavne vela zdravicka 😵 😵 😵

lara1znk
29. máj 2008

ja uz pisem ako taky tatar 😀

k narodeninkam som chcela napisat

ninuska
29. máj 2008

jaji aj ja sa pridavam
kiko vsetko vsetulinko najlepsie k prvemu rociku nech je zdravy , stastny a nech pekne spinkava v noci aby mali rodicia cas na dalsieho potomka 😀

soska
30. máj 2008

Ahojte v piatkovy a opat zamraceny den!

V prvom rade Kikovi vsetko naj naj naj k narodkam! Nech to krasne oslavi a je halvne zdravucky a veselucky a poslucha rodicov 😵 😵 😵

Tak nas prvy dlhsi den v skolke dopadol celkom fajn- teda vraj na to, ze tam bol takto prvy den bol super. No, ja mam stale blby pocit. Nezda sa mi, ze je Marco vo svojej kozi. On sa vzdy tak jasi, ked vidi deticky a teraz s mi tam zdal taky utiahnuejsi. Chudatko nemohol zaspat a nakoniec za cely den spal len 45minut a to ani neviem, ci je vobec pravda. Toho sa bojim, ze ako sa tam nauci spinkat a ci nebude trpiet😢 ☹ Lebo tam nie je vyslovene ze oddelena miestnost a pocut tam zvuky z inych miestnosti, hned vedla je office s telefonom a takisto pocut zvoncek 😨 No tak ja to patricne prezivam. Som si myslela, ze to bude lahsie .... Dufam, ze to som len ja taka precitlivena.... 😔

No a vcera ma tie nervy stali kopec penazi, bola som na shoppingu! 😀 no aspon nejaka terapia😉

Dnes som prisla naspet domov, potom, co som ho odviezla skoro rano- to sme s precvicili akoby som sla naozaj do roboty a dalo sa, ale vstavat o 5.30 kazdy den, aby sme o 6.30 mohli ist, to nebude lahke😢

Marco dnes ostane do takej 2, tk snad budem mat ja uz lepsi pocit... 😕

bybi
autor
30. máj 2008

Dobre ranko 🙂

Soska to ti verim ze to takto prezivas. Ja sa uz teraz pripravujem, ze ked sa prestahujeme, Zarka pojde do svojej izby a veru sa mi to nezda jednoduche 😅

U nas dnes zase prsi 🙄

Lari stastnu cestu a uzite si dovcu 😉

My inak rozmyslame, ze zrusime septembrovu dovcu v Spanielsku a pojdeme v zime bud do Karibiku alebo niekedy v aprili do Egypta 🙂

ninuska
30. máj 2008

dobre rnko -den

soska no ja by som to prezivala podobne ale mam kamosa a on ma tri deti rok poroku - a tento rok dal dve najstarsie 3r-a 2r ...do skolky v bratislave a ta najstarsia ja ju poznam ako divosku ktora sa nicoho neboji a je velmi komunikativna voci detom aj dospelym - no a v skolke to iste co pises bola taka utiahnuta a mala hnacky asi tyzden a obcas aj plakala .oni tomu ani nehhceli verit ved deti ma rada ale asi ich tam bolo zrazu vela pokope a kopec cinnosti -po dvoch tyzdnoch im uz nechce chodit ani domov 😀 najradsej by tam bola furt

a inak ja som ako babetko od pol roka musela chodit do jasliciek a tiez mamina vstavala 5:30 - a vidis nejako to na mne nezanechalo traumu - len ma stve ze ma nekojila chichici ale to bolo v tedy moderne - moja segra to znasala horsie a dodnes dokaze spat ked moze aj do obeda asi dospava detsky deficit

vilkakatka
30. máj 2008

Ahojte klebetnice 😉

U nas je tiez tak vselijak ... pod mrakom 🙂
Adelinka sa mi zase zobudila az o pol siestej ... a to uz bo podo mnou mokry flak 😲 a prso ako kamen 😅
Ked sa napapkala, tak sa chcela straaaasne hrat, ale ja som s arobila, ze spinkam a trosku podriemkala aj ona 😵
Dnes mame 5 mesiacikov 🙂 🙂 🙂 ... musim sa pochvalit.

Soska, neboj, za chvilocku uz bude Marco spokojnucky ... najde si nejake frajerku a ani domov ti uz nepride 😵 Drzim silno palceky, nech si ruchlo zvykne, ale aj maminka 🙂

Lari, uz som ta asi nestihla ...tak stastnu cestu a pekne si oddychnite a poriadne vystavte babysitterov 😎

Bybus, a co ste sa tak rozhodli zmenit dovcu? A kde to planujes to stretko?

Ninuska, ako si to pekne napisala, ze to na tebe nezanechalo traumu ... hihihi 😀

bybi
autor
30. máj 2008

Kati tak sme rozmyslali, ze ako sme si mysleli, ze bude dobry napad ist autom, tak uz sa nam to take super nezda. A Zarka je dobre babo, takze si myslim, ze let zvladne dobre, lepsie ako v aute len sediet. A radsej by sme isli v zime ako v lete. A aj z financnych dovodov, teraz nas vela stoji stahovanie. Tak sme rozmyslali, ze mozno by bolo lepsie to prelozit. Este sme neni definitivne rozhodnuti, ale obom sa nam to zda lepsie ist az v zime 🙂

vilkakatka
30. máj 2008

Ved ja len tak ... my sa mozeme s dovcou pre tento ro rozlucit, kedze sa stavia ... a peniazkov tiez nie je nazvys. Ale aspon dufam v pekne slnecne leto 🙂

ninuska
30. máj 2008

kati jejjjj 5 mesiacikov - teda ved len teraz sisi ten batoztek priniesla domov ....moj batoh spinka lebo jej idu zubky horne celu noc plakala a ide jej asi 4 naraz chuda 😖 uz spi od pol9 - tak som zvedva co bude dneska za den - inak tu je strsny vypek neda sa ani dychat 🙄

bybi
autor
30. máj 2008

Jej a Adelinke vsetko najlepsie k 5 mesiacikom. Boooze, to je uz velka slecna 😵

vilkakatka
30. máj 2008

No ... naozaj je Adelinka uz velikaaaaaaa 😲 ... ani sa mi nechce verit, ako to velmi leti 😝
Teraz trosku zadriemkala, tak by mohla potiahnut ... a ja mozem v klude sediet za PC 😀

Chudatko Sofinka ... posielame jej boztek ... a ako sa ma Julka v brusku? Poslucha?

bybi
autor
30. máj 2008

Ja sa snazim uspat Zarku, je strasne mrzuta 😔 Co sa teda cudujem, lebo spinkala uz 😒 A ked sa vyspinka, pojdeme balit 🙄

vilkakatka
30. máj 2008

Adelka sa vcera zobudila s takym krikom ... asi sa jej nieco zasnivkalo 😖 ... ale bola este umrncana, tak som ju ulozila opat a pekne znova zaspinkala 🙂

bybi
autor
30. máj 2008

Ja neviem co s nou je, nebyva takato umrncana 😒 Dala som ju teraz do postielky, ale uz si nasla nejaku hracku, tak spat asi nebude 😅

bybi
autor
30. máj 2008

Tak Zarka spat asi nebude, uz lozi v postielke, tak ideme balit 😉 Tak neskor sa mozno ukazem, ked mi drobec dovoli 😉

soska
30. máj 2008

Jeeej, aj ja zelam Adelinke krasne mesiackoviny!
Kati, ja som to tak prezivala, ked mal Marco pol roka a potom ani soms a nenazdala a uz mal rok! 😕 Strasne to leti, ozaJ!

Ja som zaspala pri citani materialov do prace 😝 😅 , zobudil ma manzelik telefonom a ja som nevedela kde som co som a ani kde mam Marca 😀 , tak som tvrdo spala. Este sa z toho spametavam 😀

O chvilku zavolam do skolky, ze ci rano Marco spinkal, ak nie, tak ho necham, nech ho skusia ulozit oni, ak ano, tak si pre nho skocim skorej 🙂 Tak som sa s nimi dohodla...

ninuska
30. máj 2008

katka julia sa ma dobre ale jje to vacsi hlados ako sofia ked jej rano nic nedam tak mi je tk strasne zle tak ze tk ale asi sa ma dobre sofia jej v noci vyspevuje svojim placom pes jej steka pri brusku tak hadam nas uz vsetkych pozna ....ale najviac asi sofiu ta ju totizto dost casto kopne pri prebalovani na prebalovaku do domceka 🙄