Slovensky v zahraničí 2

bybi
26. apr 2008

Dobre ranko kocky. Kedze nam nasu staru temu zavreli, tak otvaram novu a zaroven vas vitam 😀 😀 😀

My sme dnes boli hore len raz, odkedy papa aspon trosku prikrmu, ovela lepsie spinkame 😵

Dnes vyzera byt krasne, tak sa urcite niekde vyberieme. Pekny den vsetkym 🙂

ivett2
25. okt 2008

Ahoj kuriatko.
No drzim ti velke, velke palceky. Neboj sa, o chvilku budes mat po tom a dalsieho krasneho maleho drobceka 😉 . Tak hlavne vela, vela zdravicka a aby si mala co najrychlejsie po tom. Myslime na teba.
Ako sa Vam inak dari? Ako Danko? Uz je z neho riadny chlapisko. Je strasneeee zlatucky. Cela mamina 🙂 🙂 🙂 .
Vcera som ti poslala mailik, neviem, ci si ho dostala.
Tak zatial ahojky a drzkaj sa. Pozdravuj Riska. No a malinkemu Dankovi posielame pusinky. Hlavne si davaj na seba pozor a vela, vela sil. Drzkaj sa.

Ivett, Carina+Nina
xxxxxxxxx

soska
25. okt 2008

ahojte kocky!

Vyzera to na peknu sobotu, aj ked trochu mrazivu z rana. My mame na plane nieco doma a potom asi vybehneme von. Vecer idem na Sex in the city party 😀 s pozeranim filmu a pohostenim- som zvedava, tesim sa. Chcem upiect aspon posuch 😵

O bludicke stale nic, co? 😨

jajaalf
25. okt 2008

bludi este nic 😕

zofa
25. okt 2008

Jajaalf dakujem za informacie.

jajaalf
25. okt 2008

zofi neni zac.. 😉 jej to som ty nenapisala,dala som reklamovat striesku lebo ta plastova cast sa zacala trhat..ale mam kamosku co ma taky isty kocar a ok a to nemala ani jeden defekt..

bybi
autor
26. okt 2008

Dobre ranko 🙂

Bludi este stale nic?

soska
26. okt 2008

Cavesko!
Aj ja cakam a stale nic😢

Dnes je ako hrozne, ze? My len doma varime a cakame na ocina, kedy pride a potom snad este vymyslime nejaku aktivitu, lebo zavreti byt doma cely den, to nas nebavi😢

Som na Marca hrda, lebo uz sa vie s lyzickou celkom super sam napapat, teda polievocku este moc neriskujem 😀 , ale cerealie a poridge, jogurty a kase to mu ide paradne 🙂

V stredu letime na Slovensko, uz sa neviem dockat!

Zuzi, uz ste doma? Ako Adamko?

jajaalf
26. okt 2008

ahojte

bludicka sa dnes neozvala ze by to prislo 😨 😵

soska tak aj ty letis domov?my pojdeme k svokrovcom ☹ asi za tyzden este sa nevie ale muz uz zacina rozpravat 😒

soska
26. okt 2008

jaja, chudatko, Ty fakt tych svokrovcov tusim nemusis, co? 😒 😉

Baby, prave mi prihoreli zemiaky!!!! To sa mi teda este nestalo, co som to ja za gazdina??? 😀 Je pravda, ze som ich dusila len na trochu vode, ale toto, kebys te videli ten dym v kuchyni, no nechapem zo seba 😀

jajaalf
26. okt 2008

soska veru nemusim ☹ ale co uz spravim 😅
sem-tam sa stava 😀 😀 😀

zuzula
26. okt 2008

ahojte 😵 tak uz sme konecne dorazili domov k tatinkovi, ten je cely happy ze nas tu uz ma a nevie sa nas nabazit 😉 tak si to vychutnavam kym sa zase dostaneme do normalu. ale pocasie je tu ozaj anglicke co??
na SK nam vyslo krasne, tyzden bolo slnecno 🙂 navstevu sme si uzili sice sme pobehali po doktoroch ale aj tak bolo super, nasi sa starali ako sa parti a ja som nemusela varit ani prat to je super relax 😵
a piatok sme boli mojej segre na stuzkovej, to bolo super, nechcelo sa mi verit ze moja mala sestricka je uz "dospela" ...Adamko sice prave cez prihovory vykrikoval takze bol centrom pozornosti on a nie riaditel 😅 ale potom zaspinkal a nechal maminu aj sa vytancovat 🙂

Soni fiha, to co je za party?? isla by som!! 😉 ja mam dnes akciu z roboty ale o 9 mi zacinaju DH uz som 2 diely nevidela tak sa asi moc nezdrzim 😅 tak uz coskoro letite, dufam ze po tebe nebude Marco v lietadle tak skakat ako Adam po mne ako cvicena opica bol 😀 celkovo ma teraz dost blaznive obdobie, lieta ako blazon hadze sa na gauc uplne "high" je stale...uz mu treba ist asi do skolky 😀

jaji uprimnu sustrast k navsteve, ja som nastastie mala svokrovcov u seba len 2 hodky za celych 10 dni 😀

bludiii, poriadne nas natahujes!! dufam ze uz rodis!! 😉 drz sa!

soska
26. okt 2008

cauko zuzi! tak uz ste doma? no super, ze ste dobre prisli a dovolenku si uzili 🙂 aj stuzkova? no parada!

🙂 ja uz sa tiez neviem dockat, aj ked pravdu povediac toho letu sa desim 😲 marco je podobny, on neobsedi, ked sme sli do Irska, tak ho mal stale v lietadle na kolenach Cliff, teda, ked trebalo a ten mal dost, Marco tiez doslova vyskakoval, santil a nie a nie sediet...no ako sa bude spravat na mojom brusku, to som zvedava 😔 musim sa zasobim haldami dobrot, nech ho podplatim😉
Marco tiez posledne najradsej skace po posteli, nechapem, tiez je niekedy ako z divych vajec 😀
Uz aby mal 2 rocky a mohol mat svoju sedacku v lietadle, tak mu to ide o moc lepsie, ked si je sam sebe panom 😀 😔

Tak o 9 uz planujes byt doma? 😉 optimistka😉 ci ta pustia tak skoro😉

jajaalf
26. okt 2008

zuzi tak ste uz doma 😵 😵 😵 😵

to sa uz tesim 😀 a to budeme asi 10 dni a byvat u nich aspon predtym ako nebol maly sme nebyvali u nich ale v dome po babke a chodili sme k nim iba sa najest...

bludi coooooooooooooooooooooooooooo 😕 ?

bybi
autor
27. okt 2008

Dobre ranecko, dnes vyzera ze bude krasne, tak tie co dnes nepracujete, uzite si krasny dnik 🙂

Bludi stale nic???

Zuzi super ze ste si to doma poriadne uzili a aka bola stuzkova?

Soni, davajk si teraz na brusko pozor a veru nabal kopec dobrot, aby po tebe Marco velmi neskakal 😉

Kocky, ja si so Zarkou ani neviem predstavit uz letiet sama, posledne 2 lety nedopadli najlepsie a Zarka je tiez jak z divych vajec... Ale on je taka od malicka 😀

soska
27. okt 2008

Ranko kocky!

Ahoj bybi, mas pravdu, nie je to sranda s tymi dorbcami letiet- lahsie to bolo, ked boli mrnousi, ze? 😉
Dnes som na Teba myslela, ze ci uz mas nove auticko?

Aj ja zelam vsetkym pekny dnicek 😵

ninuska
27. okt 2008

ranko babulky
som sa dlho neozvala mala som tu babku manzelovu maminu 😉 supersky mi pomohla lebo fifi uz nezdvihnem ☹ lebo aj ked som si to nemyslela este furt mi rastie brucho a ona si nan sada a to je dost od veci 🙄

vidim ze bludicka este nic alebo je v procese .....ja idem na bud tyzden 5.nov. na monitor uz do nemocnice tak som zvedava co povedia aky je maly velky a tak .....

soska a ty ako prezivas prve mesiace ja si pamatam len tu unavu 🙄 potom obdobie hyperaktivity a terza toto co sa mi uz velmi nepaci velmi by som ho uz chcela mat pri sebe

baby zda sa vam hugo tvrde meno???? vsetci zase vytvaraju natlak (okrem manzela a sofie ta to vie uz krasne povedat a aj vie kde hugo spinka) ze je to take tvrde a ze chudak chlapec bla bla bla no atak dalej....

soska
27. okt 2008

cauko ninus, mne sa to meno velmi paci !!!😉 je take ine a zaujimave...da sa povedat aj ako huginko, co je podarene...pocula som viacej omnoho 'tvrdsich' mien (nejdem ich spominat, aby som nahodou niekoho neurazila) ...je to na Vas, ked sa Vam paci, tak pri tom ostante a nedaj sa ovplyvnit 😨

Ja som uz v druhom trimaci a uz je to o dost lepsie, som menej unavena a menej mi je zle, aj ked chodim stale spavat skorej a ked sa da, pospim si s Marcom 😉 😔 ale hyperaktivna este moc nie som, Marco ma dost vycerpa 😝 , tiez mam problem niekedy ho dlhsie nosit, alebo dvihat, lebo je to hebiedko 😀

bybi
autor
27. okt 2008

Ninuska. nie je to vobec tvrde meno, je to krasne meno. Aj ja som nad nim rozmyslala, ked som este bola tehu a nevedeli sme, co cakame. Ale mojmu sa nepacilo. Ale podla mna je to kraaasne meno a ja by som ho na tvojom mieste nemenila len kvoli rodine. Hlavne ze vam sa paci a ked si uz aj Sofinka zvykla, preco to teraz menit?

Soni nie, stale nemam. Ale volali na minuly tyzden, ze do 3 tyzdnov by uz malo byt. Takze od teraz este 2, no dufam, ze to tak aj bude... Lebo toto je strasne, vstavat o 5.30, odviezt mojho do prace, potom ked Zarka este zaspi, tak na hodinku lahnem aj ja a koncim v praci 14.45 a o tretej som v skole. A potom zase po mojho, tak domov sa dostanem vacsinou az po 4-tej. Ked uz budem mat svoje auticko, 15.30 najneskor som doma 🙂
Tak sa uz ozaj strasne tesim 😵

soska
27. okt 2008

jaja, pozrela som si album;) to auto, to je naozaj?
cool! 😀

ninuska
27. okt 2008

no ja si tiez myslim ze je to super meno 😀 ale aj bludickyn elliot sa mi paci ale to by uz bol n anase pomery uuuuplny odvaz 😀 ozaj hugo ma meniny na 1.aprila tak dufam ze to bude taky jaso

soska no ja mam asi stastie ze sofinka je take pierko a ze som vlastne prve 3 mesiace nevedela ze som tehu lebo som si myslela ze mam asi pruh 😀 ked sa mi vyduval pupok .....

bybi to mas teda dost cely den nabity ja sa este snazim aspom fifi odviezst alebo doviezst z jasiel ale kedze lupo je dvojdverova slaninka tak sa tam uz neviem ani riadne vopchat a napchat sofinku do sedacky vo vsetkych tych bundach 😝 no uz je to dost pre mna 😀

mirka414
27. okt 2008

ahoj dievcata,chcem sa nieco spytat.sme vo svajciarsku a chcela by som byt zasa mamina,prve dietatko som rodila este na sk ako slobodna maminka a az potom sme sa s manzelom vzali a vybavili vsetko vo svajciarsku.chcela by som vediet na co mam narok na sk pri druhom dietatku,ked vo svajciarsku nieje ani rodicovsky prispevok ani nic ostatne,manzel pobera na nas len s prace rodinne pridavky...poradte a napiste ako to je u vas?pripadne co si zacat platit na Sk a podobne veci.dakujem.

soska
27. okt 2008

miri, mala by si mat narok na rodicovsky prispevok a priplatok pri narodeni dietata plus prispevok k priplatku pri narodeni dietata. Urcite ti poradia doma na socialnom...opati sa to vybavit, lebo teraz to tusim este zvysuju, aj ked je okolo toho dost papierovaciek..mozno je to aj v niektorej teme o paragrafoch tu na konikovi...Vela stastia! 😉

zofa
27. okt 2008

Ahojte kocky.
Ja mam zasa jeden z tych dni, ze mi je zle od rana. Tie nevolnosti asi nikdy neprestanu.
V sobotu sme mali s manzelom 5.vyrocie svadby, tak sme to sli trochu oslavit a ja tava naivna som si myslela, ze v 19tt s dvojickami sa este vleziem do mojich najoblubenejsich nohavic 😝 Teda navliekla som ich ale medzi gombikom a dierkou asi 5 cm rozdiel 😀 🙄
Kocky kedy ste zacali citit prve pohyby? Mna tu bombarduje cela muzova rodina uz 2 tyz., ze som ich uz mala zacat citit a ja furt nic. Mala som len raz take motylikovanie asi pred tyz. a teraz nic 😒

soska
27. okt 2008

zofi, neboj, pohyby pridu. Pri prvorodickach hovoria, ze od 20tt, takze si v pohode. A zacne to aj tak najprv tym motylikovanim 🙂 co ja som si nikdy nebola ista, ci je to ono 😀 Pri druhorodickach to ma vraj prist skorej a mne sa zda, ze uz obcas babo motylikuje, aj ked tiez som si neni na 100% ista 😒
Dufam, ze ste aspon pekne oslavili 😀

bybi
autor
27. okt 2008

zofa ja som zacal pohyby citit az v 22tt. Uz som z toho bola na nervy... A potom ako zacala kopat, uz neprestala 😀 Ale nie, nebolo to take zle, bolo to strasne super 😵

zofa
27. okt 2008

Oslavili sme super. Posledne vyrocie len my dvaja ani verit sa mi nechce.
Vcera sme pobehali par obchodov lebo sme chceli pozriet ten kocik Jane, no nikde ho nemali, teda nie pre dvojicky. Povedali nam, ze mame dat zalohu £300 a potom nam ho objednaju do obchodu a potom doplatime. No ale ved si ho skor chcene odskusat a podla toho sa rozhodnut, ci ho kupime. A ked sa vraj rozhodneme, ze ho nechceme, tak nam do mesiaca vratia zalohu 😠
Ale mali teraz novy Greco kocik, dala som ho aj do albumu a ten je celkom dobry, len sa mi zda velmi dlhy. Je aj pre dvojicky ale aj pre surodencov - teda myslim tym, ze pre deti v roznom veku.
Pre jedno babatko maju kocikov milion a nadherne a pre dvojky maju tri druhy 😠

soska
27. okt 2008

zofi, hej, aj ja som pozerala kociky pre surodencov a nie je ich teda vela na vyber...a mne sa ani novy neoplati kupovat, kedze predpokladam, ze Marco sa v nom nebde chciet dako dlho vozit😢
ten graco sa mi ale nezda dlhsi ako tie prve, co mas v albume...ci hej?

zofa
27. okt 2008

Kocky dakujem, tak ste ma ukludnili. Mna tato muzova rodina dovedie do hrobu. Keby do mna nehustili hluposti, tak by som bola kludna, ale stale do dacoho vrtaju a ja sa potom citim, ze som dementna a neschopna😖 Hlavne jeho sestra, lebo ona citila vraj pohyby v 16tt a to cakala prve babo, tak akoze ich ja necitim ked cakam dvojicky. Juj 😠

zofa
27. okt 2008

Ved to Soni, ze ich neviem porovnat, ked ich v obchode nemaju 😠 A nejako sa mi to s tou zalohou nepozdava. Chcu peniaze aby ho objednali do obchodu hned, ale mne ich vratia az o mesiac 🙄
To sa ti asi naozaj neoplati kupovat novy kocik.

jajaalf
27. okt 2008

ahojte

soni to vies take auto 🙂 poradila mi jedna kocka z konika http://www.photofunia.com/a na tejto stranke si mozes spravi vseliake 😉

bludi sa uz 2 dni neozyva,ze by bola v nemocnici? 😕

zofi tak si este nevybrala kocik?