Slovensky v zahraničí 2

bybi
26. apr 2008

Dobre ranko kocky. Kedze nam nasu staru temu zavreli, tak otvaram novu a zaroven vas vitam 😀 😀 😀

My sme dnes boli hore len raz, odkedy papa aspon trosku prikrmu, ovela lepsie spinkame 😵

Dnes vyzera byt krasne, tak sa urcite niekde vyberieme. Pekny den vsetkym 🙂

lara1znk
22. aug 2008

ahojte babule,

tesim sa ze mame predlzeny vikend, kiezby aj pocasie nam prialo a mozeme si urobit nejaky vyletik

zuzi,aj my o tej sedacke uvazujeme, v garazi nam stoja 2 nove bicykle, park za rohom tak by sme to radi vyuzili. kde kupujete? nehodis mi sem link na to pls?

my sme dnes mali stretko s maminami a detickami u nas, tak mam co uklizet, ale bolo super, Christianko sa velmi tesil navsteve, vyhrali sa do sytosti.

Privarky inak frcia aj u nas, teda ked mame dobre obdobie a papame.

ninus, tebe odpisem rovno na IP.

tesim sa uz na sosku a by bi co napisu

soska
22. aug 2008

Ahojte babulky,
Ste zlate, ze na nas takto myslite 🙂
Joj, taka som rada, ze uz sme vsetci doma po kope. Ta cesta vcera v noc a naspet rano bola fyzicky dost narocna, mas pravdu Zuzi, ale prezili sme😉
Vcera som mala este aj meskanie, tak sme domov prisli az okolo 1 v noci (spat sli o 2) a vstavali rano o 4.30 😔 Marca som si samozrejme musela ist hned pozriet ako si haja, tak som ho pohladkala, trochu sa prebudil, zobrala som si ho na rucky, tak otvril velike okale a cumel, ze s kym to je. A potom sa zacal natahovat za babkou 😅 No ale len na chvilku, potom ma asi spoznal a dal sa aj ulozit spinkat. Este ked som sa aj ja ulozila do postele a myslela som, ze uz davno spi v postielke, tak sa par kat postavil a skontroloval, ci som tam 😀 Zlatusik.
Rano bol uz v pohode, aj v lietadle sa pekne hral, jasil, behal a zoznamoval sa s ludmi.
S ocinom potom podobne, najprv na nho vyvalil oci, ale ked pocul hlasy a ocino ho zacal jasit, tak hned boli svoji 😀
A doma v pohodicke, uplne som aj prekvapena, ako sa tu vyzna a zatial necitit, ze by nejako smutil 😵
Aj celkom ok spala dobre papal...

Tak sa uz opat radujeme ako rodinka 🙂 Babke a dedkovi bude strasne smutno, dost si na neho zvykli a stale ho len vychvalovi ( asi ako kazdi stari rodicia 😉 ), ze aky je sikovnucky, vnimavy, dobry papkac a pohodacik 😀

Sedacka na bicykel je dobra vec, my sme ju sice zatial pouzili len 2krat, lebo mal Marco prilis velku helmu, ale lubilo sa😉

Skoda, ze nas ocino musi pracovat doobedia cez vikend, my si nieco vymyslime podla pocasia...

bybi
autor
23. aug 2008

Dobre ranko, tak sa aj ja hlasim 🙂

Na skoleni bolo super, najradsej by som tam zostala, len rodinku by som si prestahovala, lebo mi veeelmi chybali. Mam kopu pracovnych noviniek, napisem neskor, teraz sa mi nechce.

Doma to zvladli v pohodicke, len vcera sme boli so Zarkou u GP, lebo uz tyzden ma zapchaty nostek, kasle a vecer ma aj teploty, ale ako obycajne, zbytocne sme tam chodili 🙄

Skusim sa ozvat neskor a napisem viac 😉

lara1znk
23. aug 2008

ahojte,

to mame krasny den dnes, ze?
my sme doma zatial, drahy maka okolo domu, treba nieco ponatierat a tak, to su tie nevyhody byvania v rodinnom dome, stale nieco je

ja som akurat dovarila curry, tak uvidime ako bude christianovi chutit na obed, urobila som take mild aby aj on mohol a my si dame na veceru

potom sa vyvalime s malym do zahrady, konecne sa zase moze vyhrat na pieskovisku, poclapkat v bazeniku a snad sa nam podari aj do parku vybehnut neskor, zalezi aky sikovny bude guy s robotou

pekny vikend kocky

bybi tak to musis byt stastna ze si opat doma s rodinkou, len si to uzivaj a dobiehaj zameskane,
zarke prajem skore uzdravenie, my sme si nedavno tiez uzili, maly teplotkoval 4 dni tak som bola u GP a tiez podobne, zbytocna navsteva ale ja sa uz nerozculujem

soni, ty si teda riadny nezmar, takto zvladnut dve cesty lietadlom v takom kratkom case ale asi ta vidina ze uvidis marca ti dodavala energiu, ze 😉

ja si dufam dnes konecne booknem nieco na sept. s malym

tak papa

soska
24. aug 2008

Ahojte v nedelu!
Dnes je ten den nejaky usmokleny, co? 😕
My asi pojdeme do play centra, alebo ak sa vycasi este poobede s ocinom na ihrisko.

Ja prve robim mnamky francuzske zemiaky - moje su asi anglicke, lebo su inovovane vselijakymi dobrotkami, ale nechyba slovenska klobaska 😀 A este kym krpcek spinka som si pustila olympijske hry😉

Co mate noveho?

ludik
24. aug 2008

Ahojte zienky 🙂

Tak aj ja sa hlasim po dlhsej dobe.Dnes mam volno a robim len zajtra a potom mam az do buducej nedele volno 😀 Nahromadili sa mi Days off a bank holiday a holiday 🙂
Ja od rana periam,nevarila som nic,mali sme este plnenu papriku,Viki dnes od rana spala len pol hodinku,nechapem.Kulmovala som si vlasy a malovala sa a to ona uz vie ze sa niekam chystam tak si sadla ku mne a len mama mama 😵

No ja vam musim nieco napisat,z utorka na stredu v noci nas vykradli ☹ Rado teraz robi v noci od 10 do 3,4am kedy ako a my sme s viki spali v izbe.Ja som pocula akokeby nieco spadlo na zem,ale myslela som si,ze to je uz rado doma,No a potom niekto otvoril dvere k nam do izby,tak som len v polospanku zazrela niekoho v dverach,no bola som v tom,ze to je rado,lebo nas takto zvykne pozriet ked dojde,no a spala som dalej,o pol 4 som sa zobudila na to ako viki place,tak som jej sla urobit mliecko a v obyvacke zapalene svetlo gauc odtiahnuty,skrinky pootvarane....sok 😔 pozeram okno v kuchyni otvorene,roleta vytiahnuta a hned som hodila kuk na laptop a toho nkde.Volala som rychle Radovi on bol este len na ceste domov.Zobrali nam laptop,2 fotaky,video kameru a PsP.Poviem vam mam este teraz dost,ked si predstavim ze niekto bol v mojej spalni a ani si radsej nepredstavujem,co vsetko sa nam mohlo stat ☹ 😔 Co sa tyka policie,no coment,zazerali na nas akokeby sme si to urobili sami,dosli skoro po 40 min a v podstate sa nic neudialo,samoska si nas pomylili s poliakmi....spisali co chyba a odisli,este v ten den rano mali dojst nejaky ludia vziat otlacky,cely den sme sedeli doma len v spalni aby sme sa nicoho nedotykali a o pol 5pm som uz v zufalstve volala na policiu kde su a oni ze o sorry ty dvaja co u nas boli,jednoducho zabudli poslat papiere,aby k nam niekto prisiel,islo ma roztrhnut....no do hodinky dosiel chlapik zobral nejake otlacky,ale vraj mali rukavice,takze nemaju nic len 1 otlacok z topanky ☹ no a od vtedy sa nam ani nikto neozval ani nic.......nechapem,mali sme spisovat nejaku zapisnicu....ako fakt bez komentara 😠 😠 😠
Je to hrozne,sme tu uz 4 roky,ale toto.Asi sme zabudli poriadne zatvorit okno,co sa tyka tych veci,tak ma len mrzi,ze som si nenapalila fotky,lebo vsetko ostalo v pc ☹ ☹ ☹ komplet od Vikinho narodenia,no som statsna,ze sa nam nic nestalo,lebo neprezila by som to...fakt ☹ ☹

ekira
24. aug 2008

ahojte
ludik no totok ☹ ☹ to mi je strasne luto neviem co mam napisat 😨 😨 a este ked tie svine boli aj v spalni kde si spala s malou no sok sok sok sok mna by asi porazilo....... samo ze je luto ukradnutych veci,ale na druhej strane sa vam nic nestalo a to je najhlavnejsie
no ja som tuto noc sama s amonom muz isiel do francuzska pride az zajtra vecer no ale pochybujem ze zaspim po tom co som si prave precitala
ludik vela sil zelam a nech to coskoro vyriesia

lara1znk
24. aug 2008

jezisi ludka, to je hrozne, normalne mam zimomriavky po tele, hlavne ze vam sa nic nestalo 😔
snad sa uvidime na bud. tyzden tak pokecame poriadne

bybi
autor
24. aug 2008

Jeziiis Ludka, to je naozaj hrozne 😔 No ja si to neviem ani predstavit. Naozaj si mala stastie, ze sa vam nic nestalo. Skoda tych ukradnutych veci, hlavne Vikinych fotiek, ale najdolezitejsie je, ze vy 2 ste v poariadku.

A pristup tych policajtov, no comment 🙄 😠

lufia
24. aug 2008

Ludik to je naozaj strasneee ☹ ☹ a sila je ,ze to pekne spravia v noci ked ste tam boli 😔
a k policajtom nie je ani co dodat 😠 😠

soska super,ze uz mate Marca doma urcite si ho uzivate naplno 😵 😵

bybi a ako je Zarke?dufam,ze uz lepsie 😵

soska aj foto som videla a samoska ako vzdy-Marco nadherne vysmiate slniecko 😵 😵 a ty??no kocica 😵 naozaj vyzeras super 😉

zuzi aj vase foto som kuk 🙂 Adamko ma uz tak dlheee vlasky a velmi mu to pristane 😵
a vasi aky domisko nadhernyyy 😵 tam musi mat Adamko raj 😉

ludik aj vase som videla minule a Viki uz velka slecna 😵 taka krasna paradnica 😵

baby musim ja bezat za drobcom lebo tu robi bordel 😀 ostatne foto kuknem neskor

papa

lara1znk
24. aug 2008

lucka, a ja som prave dnes pozerala vase fotky, christianko je taky zlaty a na akej obrovskej cokolade si pochutnava alebo len pozuje na fotku? 😅
ozaj, maly ma zase nejaku cervenu tvaricku, zda sa ze sa nam vracia ekzemik ☹
ale uz coskoro ideme na SK tak zacneme k uru co si nam poradila

eki, nech vam to rychlo zbehne bez tatina 😉

ninuska
24. aug 2008

jezisi ludik
mne je zle moj muz je tak casto prec a toto je moja nocna mora .....my mame sice alarm ale je to take komplikovane "hovado" ze ho koli psovi zatial nezapiname lebo ten len ked si s prepacenim prdne tak uz to robilo bordel ale po tomto co si napisala uz aj volam muzovi a nech to spojazdni keby mal pes aj zase spavat s nami v spalni ....(co je hrozna predstava lebo on je strasny prdoch 😀 ) ale vydrzim ....ja by som sa zblaznila boze niekto v spalni .....

no idem hodit sprchu som neschopna inej cinnosti .....toto je tu take male mesto v podstate a kopec cudzincov polskych aj ukrajinskych nie rovno v tejto casti ale ked uz budu vsetci vediet kto sme co sme co uz vie aj moj gynekolog a to neiem od koho hadam este aj cislo mojich topanok tak sa fakt bojim ze niekomu prdne v bedni a pride si to sem omrknut 😖

bybi
autor
24. aug 2008

Soska, ja som az teraz pozrela foto. Pekne ako vzdy 😉 A aj my sme mali u babky hava Nera 😀 Ale uz neni 😒

Az dnes som sa poriadne aj na net dostala.

Zarke je uz lepsie, dakujeme. Uz aj sopliky pomalicky ustupuju. Ale oproti tomu, ako bola ked som sa vratila je to velke zlepsenie 🙂

lufia
24. aug 2008

kocky ja som to pisala narychlo a tak to aj vyzera 😀

zabudla som napisat- ludik naozaj je dolezite len to,ze sa teba ani Viki nic nestalo aj ked viem ,ze istotne ta tie Vikinkine fotky mrzia(ako sa poznam ja by som si porevala)ale prvorade ste vy dve 😵 urcite musel byt aj muzik v soku ked si mu zavolala 😔

soska teba som chcela vyspovedat-na tej foto kde ta tak chvalim si s maminou a s Marcom a Marco ma suprovske kapsace 🙂 tie si kupovala kde???je v nich frajer 😉

lari ty mas krasnu foto v pase 😵 no a ta na tom wc-ku to som ti uz pisala,ze ta je proste svetova 🙂 ta fotka sa ti teda vydarila
a stym ekzemikom ma to mrzi ☹ ☹ no ale uvidis ked vyskusate tu sodu dufam,ze vam zaberie 😵

a tu coko dostala mamina k meninam a Christian bol taky rychly akonahle sme ju rozbalili tak ju schmatol zo stolika a uz lizal o 106 😀 😀

ninus a ty ako???ako sa citis?nahod aspon jednu foto bruska nech vidime aj Huga 😵
citala som,ze Sofinka v jaslickach rada spinka 😵 to je podarene,ze si takto schrupne 😀

ludik
24. aug 2008

Babenky,dakujem Vam 😵
Ja si vaznost toho vsetkeho uvedomujem kazdym dnom viac a viac 😔 Nikomu to neprajem a to sa povazujem za dost statocnu,odvaznu a silnu... 😔

ninuska
24. aug 2008

boze lari ta zachodovka je fakt skvela 😀
- nasa sofia ma taku malu ritku ze ju tam musim este drzat sa mi tam dako presmykuje 😀 - ale ona radsej serblicem a uz hovori ze "kak" a to je inak vsetko ani mama ani tata nic len "d" v roznych podobach a vseliake zvuky pazvuky a este to ze si chyti plienku a povie kak 😀 no a najradsej hovori kak ked ma spat vecer a ukazuje ze chce ist to ma ide porazit a potom je taka podarena lebo vzdy vypudi jeden taky sulcek malicky ze ho ledva vidiet ale nemozem ju hresit no sak spravila co slubila zo spalne sa dostala a spokojne sme nakoniec obe (inak to robi kazdy vecer) 😅

ninuska
24. aug 2008

lufi mam sa celkom v pohode teraz tu bola mamina tak som mala obrovsku pomoc v tychto teplach to mi moc nevyhovovalo ...ozaj bolo lepsie tehu cez zimu 😝 ....no foto dam ja viem som taka slubotechna ale v stredu by mala byt sofi v jaslickach cely den teda do druhej tak si skusim najst cas zatial cavesko idem ja asi do postele

ludik vsetko som zamkla a psovi som povedala ze nech steka keby daco 😉 tak som zvedava dufam ze mi muza nepotrha ked sa vrati z flamu 😀

zuzula
25. aug 2008

ahojte kocky 🙂 tak my sme mali pekny vikend, v sobotu sme boli 4 hodiny na bicykloch, je to parada, aj Adamkovi sa lubi (samozrejme su strajky pri nasadzovani helmy 😅 ) ale ked uz ideme tak kuka okolo a stale na nieco ukazuje a blaboce 🙂 len po ceste naspat nam v sedacke zaspal a vtedy sa nesmie ist lebo by mu strasne kvackala hlavicka, takze sme si museli urobit pauzu, nastastie bol nablizku pub Adamko si tam pospal na stole chvilu kym sme si my dali pivco a mohli sme pokracovat 😅

Lari, my sme kupili na odporucenie kamosky tuto sedacku a je fajn:
http://www.awcycles.co.uk/category/Bike_Accesso...

Ludik, nemam slov na to vykradnutie 😠 ☹ , to je moja obava z byvania v dome, lebo Peto tiez raz za cas musi spat v skole a ja som posero co sa tyka spania sama a to byvame v byte na 2. poschodi. moc ma to mrzi a urcite je to strasny pcit, ale ozaj vdaka bohu ze sa vam s viki nic nestalo mohlo to dopadnut inak. vsetko sa nahradi a urcite mas nejake fotky tu na MK a nejake vytlacene v albumoch alebo vasi maju.

Ninus to je zlate ze sa ti Sofi pyta na nocnicek 🙂 , mne Adamko vzdy az ked zatlaci tak ukaze na plienku a mava si rukou pred nosom akoze "smrdi" ale aby popredu povedal ze mu treba to teda nie. ale nejdem to este silit, na nocniku neobsedi ani 3 sekundy tak este pockame.

Bybi to som rada ze si sa mala na skoleni dobre , a ake su tie pracovne novinky? 😉

Lufi vy sa ako mate, co nove? Idem aj ja popozerat fotky kym Adam pozera Teletubbies 😉

lara1znk
25. aug 2008

diky za tip zuzi, my sa chystame do Halfords po obede

inak ludka byvaju v byte, to je skor o tom v akej oblasti byvas, nezalezi ci v dome ci v byte

aj nas christian ma rad Teletubbies, nechapem 😅

zuzula
25. aug 2008

Este som sa chcela pochvalit 😅 ... vcera som kupila septembrove cislo Prima Baby casopisu a na strane 14 fotka nasho Adamka, na celu stranu 😵 😵 pouzili jednu fotku este z toho novembroveho fotenia, Adamus je tam este taky malickyyy 🙂

Lari ja som myslela ze v dome ked Ludka pisala ze museli nechat otvorene okno...tak asi byvaju na prizemi...
len som chcela povedat ze v nasom podkrovnom byte sa citim relativne bezpecne, horsie je ked mas okna/dvere na prizemi...to sa budem bat poriadne 😒
a kamoska byva v dome vo velmi dobrej stvrti a snazili sa ku nim vlamat cez tu dieru na postu vo dverach 😖
clovek aby sa necitil bezpecne nikde 😔
Pekne nakupte Lari, je to fakt sranda to bicyklovanie...ja som aj zabudla ake super to je 🙂

my ideme teraz von, rano sme spali az do 8 takze musim maleho unavit aby mi poobede trosku pospal. cafte zatial 🙂

bybi
autor
25. aug 2008

Caute kocky 🙂

Mne Zarka dnes spala do 9-tej 😕 Som nechapala. Tata mame v robotke, ale okolo 2-hej by mal prist domov, tak potom niekam vybehneme 🙂

Zuzi, tie pracovne novinky su take, ze co mam kolegynu, co robi to co ja, tak je tam od decembra a nie su s nou vobec spokojni. Povedali mi, ze ja som za mesiac, co tam som lepsia ako ona a chcu ju vyhodit. Ja by som zobrala jej robotu, co by mi dost vyhovovalo. A od septebra prechadzame na novy program a urcity ludia budu mat pristup len k urcitym veciam. Tak jej davaju minimalny a mne daju prisup na vsetko. Ale jej o tom nepovedia,aby
potom za mnou nechodila, ze nieco potrebuje, k comu nema pristup... A je toho viac, urcite sa mi oplatilo tam ist 🙂 Takze uvidime, ako to teraz cele prebehne. Urcite to chvilku bude trvat, kym sa to cele vykristalizuje. Ale vsetko sa ubera spravnym smerom 😵

A co sa tej bezpecnosti tyka, ja sa sama nebojim vdaka psovi. On steka ako blazon, ked nieco citi a spolieham sa na to, ze keby sem chcel niekto liezt, ze ho pes odradi. Ved cez dvere nevidi, ci je to doberman alebo labrador. 🙂 Ale nikdy nehovor nikdy 😔

bybi
autor
25. aug 2008

a Zuzi, gratulujem k dalsiemu Adamkovmu uspechu. Pojdeme dnes do shopu, tak sa pozrem 😵

ninuska
25. aug 2008

ahojte babule
tak dnes mala premieru pre zmenu maminka konecne som si dieta odviezla aj priviezla sama na aute viem ze jeto u vas normalka ale ja som strachopud jazdit sama a tehotna ale zvladla som to bolo super sofinka bola velmi poslusna spievali sme si (teda hlavne ja ona papala piskoty)- inak v jasliach klasika zese to prespala takze v stredu zostava aj na obed skusia jej dat papat ale neplakala ked ju brali a ked som po nu prisla tak som musela cakat kym sa zobudi 😅

bybi chcela som spytat ake to bolo ked ste sa vratili zo sloveska po tyzdnovej pauze v jaslickach ?? pamatala si to zarka?? alebo to bolo skoro ako na zaciatku ja by som chcela este kym sa negulam ist na chvilku domov ale bojim sa ze zase budeme zacinat nanovo

zuzi no sofia si tiez chyti aj plienku a povie ten uzasny kak 😀 ale vydrzi co som prekvapena jasne ze sa stane ze pusti ale to je povacsine nasa chyba ked sa nam zda ze to nie je take akutne ona dost dopredu upozornuje ale zase nerozprava a nespi tak uzasne ako vase deti 🙄

zuzula
25. aug 2008

Ninus my sme uz mali viackrat takto pauzu...zo zaciatku mal Adamko kiahne tak mal tyzden vypadok a potom hned sme isli na SK na tyzden dalsi vypadok...ale nejako to nevadilo lebo vtedy este neboltak navyknuty tak rano plakal aj tak. Ale potom uz si zvykol, neplackaval a isli sme na 2 tyzdne na SK a ked sme sa vratili tak zase par krat plakal rano...niezeby zabudol lebo si pamatal mena uciteliek a ked som prenho prisla bol v skolke cely spokojny ale proste vypadol z toho kolobehu...ale po par razoch uz je to zase dobre 🙂
deticky su velmi adaptibilne oni si vyknu na vsetko 🙂
kolko dni do tyzdna mas Sofi v jaslickach? urcite ti to pomoze si trosku oddychnut a moct sa venovat babatku ked sa narodi 😉
a gratulujem k jazde autom 🙂 ja tiez za volantom nic ine nerobim len vyspevujem dokym Adam nezaspi...horsie je ze on chce aby som aj ukazovala rukami (take tie ukazovacky pri pesnickach ako Oli Oli Janko alebo Wheels on the bus) co je ale trosku obtiaznejsie a som si ista ze niektori vodici si myslia ze im ukazujem neslusne gesta 😀

bybi
autor
25. aug 2008

Ninuska, my sme boli 2 tyzdne na SK, tiez som sa toho bala a ked sa vratila, tak mi povedali, ze je este lepsia, ako pred tym 🙂

ludik
25. aug 2008

Ahojte kocky 🙂

Tak to je super ze rozoberate jaslicky 😉 Ja sa chystam zajtra obvolat vsetky jasle co su v nasom okoli 🙂 ,len sa bojim,ze bude vsetko obsadene 😔

No a byvame v byte na poschodi nad postou a k nasmu bytu vedie take cierne zelezne schodiste,takze dostali sa knam pomocou tych schodov,cez okno ktore nam vedie do kuchyne

ludik
25. aug 2008

Ale okolo bytu - domu mame vysoky plot a to by som chcela vediet ako cez neho presli,teda ani nie to,ale ze to plicia vobec neriesila,no a potom je velky,krasny park a detske ihrisko 🙂

lara1znk
26. aug 2008

ahojte kocky,

ja som KO, maly vystrajal cely vecer, asi zuby, teda uz mesiac sa takto trapime on and off

bybi, mne sa dnes snivalo ze si si vyberala svad. saty, nieco nam tajis? 😅
krasne biele vysivane striebornou nitou boli 😀

lara1znk
26. aug 2008

zuzi, my sme boli vcera v Halfords ale nic sme nekupili, milion ludi a minimum predavacov takze sme cakali celu vecnost az sme to vzdali nakoniec.
ta vasa sa mi pozdava, podobnu mali tam ale stala trosku viac a zase ta lacnejsia sa mi zdala ze nie je dost vystlana a malemu by bolo dost tvrdo

ste spokojni s touto? zda sa ti dost pohodlna?

skusali sme aj prilbu ale neskutocny rev tak som zvedava ako to potom zvladneme naostro 😕

a gratulujeme k dalsiemu modelingovemu uspechu 😉

soska
26. aug 2008

ahojte kocky!
nejako som sa nestihla cez vikend ozvat 😉 Robili sme vselico, boli plavat a na ihrisku a len tak si to uzivali😉

Ludik, to je teda ina story! Nemam slov 😔 Normalne sa uz bojim, ja kolkokrat necham otvorene dole okna, teda z ulice moc nie, ale zo zahrady a tam sa tiez moze hocikto dostat😢

Lari, super sen 😀 Som zvedava, co na to Bybi 😉

Zuzi, Adamko je sikulka, mate byt na co hrdi. Este mi povedz, ze si si ten casak kupila nahodou a tot v nom Adamko? 😀 To by sa mi pacilo, taky pribeh 🙂 Musim aj ja kuknut😉

Nas Marco uz uplne super hovori to tik tak 😵 , to je jeho oblubene slovo, vsade ked prideme a spytam sa ho, kde je tik tak, tak zdihne hlavu a hlada a vacsinou aj najde😉 😵 😀 A potom dokola o tom melie😉

Mne obcas na nocnicku posedi, ale vacsinou ziadny vysledok ☹ a jeho potom zase prebalit a obliect to je boj, tak uz sa unuvam len zriedka 😅 Pozriem aj ja ten naseok na zachodik😉