Snažilkovanie od decembra. Nájde sa tu niekto taký?

alienka77
10. aug 2009

Ahojte! Plánuje niekto otehotnieť v najbližších mesiacoch?

juliett7
10. aug 2009

no ja planujem uz straaaasne dlho a tiez mam 30.

shaarka
10. aug 2009

alienka, zas nova tema? ktora v poradi uz? 🙄 stvrta.
a okrem toho si si zmenila ciselko za nickom, ze?
takze styri temy a dva nicky. hm, hm... 😠

alienka77
autor
10. aug 2009

Ahojte, nie ja som tu úplne úplne prvý krát, ešte sa neviem dobre orientovať. Vyhadzovalo mi veru stále, že už tu niekto taký je. Juliett7 plánujete, ale ešte nepracujete na tom? Ja som to stále posúvala, posúvala, už som si povedala, že keď budem mať 30, a zase som to posunula až na december a vo februári už budú narodky. A kedy by si chcela?
Shaarka neviem aké boli tie témy od alienky, také podobné?

juliett7
10. aug 2009

nooo ja som to tiez odkladala, ale asi tak pred rokom a pol som sa rozhodla, ze uz neodkladam a nakoniec som zistila, ze to nie je tak lahke splodit dieta, takze ked mozem poradit, nic neodladaj

alienka77
autor
10. aug 2009

Wow, práve som zistila, že je toho tu strááášne veľa. To kým prelúskam 🙂 . Takže vy už vlastne snažilkujete, ale nedarí sa? Mňa zbrzdilo, že idem do inej práce od septembra a ešte sa snažím trochu detoxikovať. Beriem enzýmy a potom chcem ešte nejaké kvapky tak čakám. Ale už by som chcela to bruško. Teším sa, že priberiem, lebo som chudá 🙂

juliett7
10. aug 2009

a kolko vazis, ze si mzslis, ze si chuda? Ja som tiez stihla a vzhovuje mi to tak, ale bab by som velmi chcela. No nam sa nedari, manzel ma menej spermii, nez je zvycajne a ja mam trosku inak otocenu maternicu, ako je zvykom, takze to mame trosku problematicke. Takze preto ti radim, radsej zacat skorej, lebo ked by mali by t nejake problemy, bude viac casu na riesenie.

alienka77
autor
10. aug 2009

veď viem, aj ja to radím svojím mladším kolegyniam, čím skôr, na nič nečakať. Takže ste už absolvovali aj nejaké vyšetrenia. To mi je ľúto, že sa nedarí, ale nezúfaj, určite sa to podarí. Mám 48kg, ale aj mne to tak vyhovuje. A čo ďalej, odporučili niečo dr. , či máte sa snažiť naďalej? Hneď a zaraz nemôžem, ešte trošku vydržím.

juliett7
10. aug 2009

no manzel dostal take lieky, na vyzivu speermii a na tu moju maternicu nam doporucili polohu zo zadu a po milovani ostat lezat na bruchu, lebo pri tvare mojej maternice tak maju v inej polohe velmi tazky pristup

alienka77
autor
10. aug 2009

a už rok a pol sa takto snažíte? Aj si sleduješ ovuláciu a podľa toho sa milujete? A ako si na tom psychicky, v poho? alebo už lezie na vás trochu depka? Možno sa nám podarí spolu 🙂 Ja som zas musela manžela prehovárať, lebo sa bál, ale teraz je to už dobre. Som si istá, že budeme mať syna. Chápeš ja už som mu kúpila aj ponožky. A sníva sa mi často že kojím. Už mi trošku hrabe, ale ja som sa rozhodla mať dieťa iba nedávno. Nikdy som necítila potrebu až raz. Tak naraz to prišlo. A už nemám ani kam chodiť ani s kým. Všetky kamošky vydate s dvomi deťmi...

juliett7
10. aug 2009

no my sa milujem skoro vzdy, ked mame chut, neriadime sa velmi podla ovulky, ale pravda je, ze ked mam plodne dni, hlieny mam kvalitnejsie, takze to lepsie klze a mam vtedy strasne velku chut na milOvanie. Mz sme boli 3 roky v Irsku a tam som robila v skolke a asi po roku tej prace som pocitila strasnu uzkost, ze ja nemam babo a tak. Mala som z toho velke depky zo zaciatku. Ale teraz je to uz v poho. Berieme to tak, ze ke budem tehu, budem a ak nie, tak nie. Ved babo nie je pricinou lasky dvoch ludi ale pochadza z lasky.Takze momentalne som rada, ze mame s manzelikom nadherny vztah a to mi staci 😉

alienka77
autor
10. aug 2009

určite budeš, zas až také strašné to nemáte. musím ísť nakŕmiť muža 🙂 , tak dúfam, že ešte popíšeme.

juliett7
10. aug 2009

tak ze dobru chut mu prajem. 😉 Idem si uz lahnut, tak sa maj. Pa zatial

alienka77
autor
11. aug 2009

haloó, 30-ničky, ste tu nejaké?