Snažilkovanie od februára 2009. Kto plánuje začať?

nella1
25. sep 2008

Ahojte, tak ktora planujete zacat pracovat na babatku priblizne v tomto termine? 😀

kwatka
28. okt 2008

dá sa kúpiť v lekárni aj bez predpisu, mne kupoval manžel a v pohode kúpil. Kyselinu listovú je najlepšie začať brať už 2-3 mesiace pred snažením. Inak ja napríklad neviem, čo je IVF.

nella1
autor
28. okt 2008

no to by som chcela aj ja vediet co je IVF nepoznam moc tieto vyrazy este 😅

nella1
autor
31. okt 2008

halooo kde ste vsetky 😅 😵

orsulka
1. nov 2008

IVF je umele oplodnenie.....IUI . je inseminacia .-) IVF ICSI je umele oplodnenie, ale x-ovou metodou, to znamena, že s vyberieme spermia a priamo vpichne do vajicka pre oplodnenie.....

ingulik
1. nov 2008

ahojte babenky...my sice pomaly snazilkujeme uz teraz, ale chcem prispiet do debaty o listovke....vraj pomaha predchadzat porucham nervovej trubice, cize brani razstepu chrbtice a podobnym porucham pocas tehotenstva

kwatka
2. nov 2008

Tak a ja som včera začala brať kyselinu listovú. Chcela by som ju pobrať také 3 mesiace a potom sa začneme snažiť. Neviete náhodou mi pradiť, či sa už teraz mám vyvarovať pitia alkoholu, bratia liekov a zdržiavať sa v zafajčených miestnostiach? Alebo až potom, keď začneme snažilkovať?

moncika15
2. nov 2008

ahojte ako vas napadol prave februar? len tak sa zamyslam 😀 januar by som brala v pohode, aj mi sme sa zacali snazit od noveho roka ale ten februar mi vrta v hlave 😝
aspon vidiet ze sa nudim v taku krasnu nedelu ze rozobeham hovadiny 😀 😀 😀

moncika15
2. nov 2008

a prajem skore tehulkovanie a vela sil 🙂

nella1
autor
31. dec 2008

tak co kocky troska to tu tichne.... 🙂 😉

suzan280
1. jan 2009

ahojte aj my sa snazime tento rok tak uvidime. prajem vam vsetkim uspesny rok!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂

drobec
1. jan 2009

ahojte..prajem úspešný NOvý rok 2009..nech to dosnažilkujeme do šťastného konca... 😉

marcaradko
2. jan 2009

nu ak pojde vsetko podla planu aj mi zaciname opat so snazilkovanim od februara 😉 len teraz pevne verim,ze vsetko dopadne so stastnym koncom.....,pred rokom sme zacali so snazenim presne taky cas,vyslo nam to na prvy sup,no v 9tt miminko umrelo 😔 .no som pesvedcena,ze teraz to urcite vyjde 😉 😵 musi,musi,musi..... 😅 😵
a tu listovku berte,je dobra hlavne pri vyvoji kosticiek a mozgu babatka.vraj pri jej nedostatku su casto rastepy.a ten alchemilkovy cajicek pite len kym otehotniete,potom uz nie,aby ste si nevyvolali mrsku 😉

suzan280
5. jan 2009

ahojte kocky!!! kde ste vsetci???? novy rok som zacala s "mrchou" takze ideme dalej! 😠 😀
este k tomu mam aj chrypku!!! dufam,ze sa budeme pocut ! papa 🙂

carole
5. jan 2009

Ahoj všem!
Chtěla bych se přidat mezi únorové snažilky. Začátem února jdu na septoplastiku a až si to odbudu začnu snažilkovat🙂 Jen doufám, že to všechno proběhne v pohodě 😎

suzan280
5. jan 2009

inac, aj sa pitam,preco prave februarovy termin?

pici
5. jan 2009

ahojte zalozila som temu snazilkovanie od marca.. ale nikto sa ku mne nepridal tak som v nej ostala sama. vezmete ma medzi seba aj ked budeme snazilkovat o trosku neskor ako vy? 😨

suzan280
5. jan 2009

ahoj pici! vitaj! nemam vela casu , hned musim ist prec,alespon ti odpisem,aby si sa necitila sama.to je myslim jedno kedy, hlavne nech sa podary!!!!!!!!!!

suzan280
5. jan 2009

ahoj carole!!! mozem sa ta opitat co je to septoplastika? ja sa v takych veciach nevyznam. clovek sa uci cely svoj zivot. dik!

pici
5. jan 2009

ahoj suzi, septoplatiska je operacia nosnej prepazky.... 😝
a dakujem za vzatie do partie 😅

suzan280
5. jan 2009

diky pici!

vy len od marca sa snazilkujete? a smiem sa opitat preco?

my sme uz v decembri zacali s priatelom. kazdy rok sme to odkladali na "buduci".15,01 idem na vysetrenie.dufam,ze bude vsetko v poriadku.

didusa.risulo
5. jan 2009

ahojte tak ja som vytvorila temu chceme druhe babatko,zaciname od ferbruara a niektore baby aj so mnou sme uz zacali aj, neako sm enevydrzali 😀

tak vela stastia

pici
5. jan 2009

suzi,,, ja stale beriem HAK, pretoze som v poslednom rocniku na vyske a cakaju ma statnice.. tak sme sa s manzelom dohodli ze budeme snazilkovat od juna... po mojich statniciach.. ale nakoniec svagrovci oznamili ze cakaju mimi tak sa do toho pustime skor... ved je velmi malo takych, ktorym to vyslo hned.... tak posledny mesiac beriem HAK a ideme na to.... 😀

pici
5. jan 2009

tak asi realne zacneme snazilkovat marec... ja som brala 7 rokov HAK tak nech si telo trochu oddychne... a musim ist samozrejme ku gynekologovi... ci som ok...
babyplan je super... zacinam ho pekne brat...

pici
5. jan 2009

tak akurat sme sa s manzelom dohodli, ze teraz mam par tabletiek , tie doberiem a dalsie si nedam... po kramoch si davam zavazok ist ku gynekologovi, vo februari si dame asi este pozor... a pak ideme na to

pici
6. jan 2009

baby kde ste? ☹ ☹ ☹

pici
7. jan 2009

ja sa nehram.. ved sem vobec nepisete.. idem sa pridat k niekomu inemu

suzan280
7. jan 2009

ahoj pici! este si tu? ja som vcera nevedela otvorit konika! ale chvala bohu dnes uz ide 🙂

suzan280
7. jan 2009

co je to HAK? 😅 😅 😅 😅

bobatko
7. jan 2009

Ahojte baby rada by som sa k vam pridala ak mozem.my s manzelom sa mozme zacat snazit az od marca ale to nevadi. keby sme mohli tak sa snazime uz teraz,len musime mat aspon 3 mesiace pauzu po kyrete,ktory som absolvovala na vianoce. ☹
HAK je hormonalna antikoncepcia.

pici
7. jan 2009

ahoj.. nejako to blbne kua.. som pisala prispevok a nic ...
bobatko vitaj medzi nami. snad si tu budeme viac pisat a castejsie.. a budeme na to vsetko spolu
moc ma mrzi ten kyret.. verim ze sa nam to coskoro vsetkym podari