Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

dara9402
7. nov 2008

dobre rano dievcence

katka brzim pasticky malemu bojovnickovi 😉 urcite to zvladne 🙂

nellie_
7. nov 2008

ahojte... 🙂

alex
7. nov 2008

aby sme nezapadli prachom 😉

rybca
7. nov 2008

ahojte

evitkamalicka
7. nov 2008

cafte 🙂

alex
7. nov 2008

ahoj rybicka, ako sa máte 😀

evit aj ty sa pochváľ 🙂

luko
7. nov 2008

ahojky 🙂

rybca krasne mena mate vybrate 🙂
evitka adamko je rozkosny 😵

evitkamalicka
7. nov 2008

alex my sa mame dobre, uz sa vieme pekne smiat a sem tam sa nam podari uz aj nejake zvuky vydavat

luko dakujem

rybca
7. nov 2008

alex - unaveno a obcas este zle od zaludka, ale uz je to na ustupe..🙂 a dost som senzitivna na zmenu pocasia..🙂

luko - dakujem, dievca bude asi na 99 % Julia, ale na chlapcovi sa nevieme dohodnut, sa mi zda, ze je strasne maly vyber..🙂 este som to v nastaveni neupravila, ale teraz mam zalusk na Alex alebo Matyas..🙂

alex
7. nov 2008

juj evit to musí byť super 🙂 a som rada, že Adamko ma nožičku ok.

luko
7. nov 2008

jej tie su tiez krasne mame asi podobny vkus 😉
zaj som tu dlho nebola, ako sa babatko podarilo, prirodzene alebo pomohol doky? 🙂

luko
7. nov 2008

ozaj malo byt

rybca
7. nov 2008

luko - prirodzene a aj tak trosku zazrakom..🙂 len 2x sme sa snazili a cely mesiac som sa nezastavila...🙂 ale ja vravim, bud to bolo tymi kravskymi exkrementami, do kroych sme na dovolenke postupali, alebo preliatim alka na jednej akcii (krstiny)...🙂

alex
7. nov 2008

rybca, Alex je super 😀 aj mne sa to meno pre chlapčeka strašne páči, ale manžel si presadil Samka, takže ak budeme mať syna, tak to bude Samko. Ak sa mi nepodarí ho ukecať.

luko
7. nov 2008

super, hlavne ze to vyslo 😵 😵 😵 nechce sa mi odratuvat, v kolkom si?

rybca
7. nov 2008

mam to pri mene - 11tt, ale podla cyklu by som mala byt uz 14tt, ale tym ze som mala neskor ovulku, tak sa mi to cele posunulo

alex
7. nov 2008

luko, vidiš, ja som ťa poctivo počkala 😀

luko
7. nov 2008

jej ano uz som si vsimla 🙂 super tak to uz tie povestne 3 mesiace mas skoro za sebou, supeeer 😵

luko
7. nov 2008

alex..no ty si zlaticko 😀

rybca
7. nov 2008

luko - tak este cca 2 tyzdne, v utorok idem do poradne, dufam, ze je vsetko ok..🙂

luko
7. nov 2008

no jasne, vsak uz to mas za par 😵 urcite je to OK 🙂

alex
7. nov 2008

rybca určite je to ok. A bruško už rastie?

rybca
7. nov 2008

este sa mi nezda, mam tam dost slaninky, takze to nevidno..🙂 ale vcera sa sused spytal, ci sa mu zda dobre, ze aj my (lebo aj oni) cakame..🙂 ale to mohlo byt aj obrovskymi sustakmi, co som znarodnila drahemu, a nafuknutym bruchom..🙂 ale v konecnom dosledku sa trafil..🙂

luko
7. nov 2008

ja som to na kamoske zbadala hne a este ej brusko nebolo vidno....niekedy to skratka citis 🙂

rybca
7. nov 2008

hej a mam pocit, ze sa mi postoj zmenil, casto sa pristihnem, ze sa az prehynam v krizoch smerom s bruchom von

alex
7. nov 2008

luko a u mňa nič necítiš??? 😀 ja som dnes 26DC, teraz ma nejako pichá vaječník.

luko
7. nov 2008

rybca: 😀 😀 😀 na sak uz si skoro tri mesiace tehu...tak uz by sa patrilo 😀 este zacni fucat ako prava tehulka pri kracani po schodoch 😀

rybca
7. nov 2008

luko - tak s fucanim do schodov problem nemam, byvame na 5. nadzemnom bez vytahu..🙂 2x do dna vencim psa a este z prace, takze min. 3x za den si tie schody vyslapem..🙂

alex
7. nov 2008

rybca, tak asi už to bude vidno, keď to zbadal sused.

Ja by som chcela mať vešteckú guľu a vidieť do budúcnosti, aby som vedela, kedy to mám čakať a nie čakať každý mesiac, či to vyšlo, alebo nie.

nellie_
7. nov 2008

jéj ahojte...ako sa to tu rozprudilo az teraz som si to tu vsimla... 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

Pani Luko a tehulka rybča... 😵 😎