• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky 22. Pridajte sa!

5. februára 2012 
scar, bolí bruško, úplne totožne. Ja som naozaj čakala, že príde mrcha. Dúfam, že nepríde :angry:
25. jún 2009 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex ja to pocitujem este aj teraz a verim ze nepride, po tych dialniciach co mas v albume tomu neverim :wink:
25. jún 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda neverim ze by prisla mrcha,,, asi to debilne vyznelo prepac :sweat_smile:
25. jún 2009 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem, ako si to myslela. Ďakujem. No idem už do sprchy a haji, nejako ma láme.
pa pa a zajtra píšem, čo a ako.
25. jún 2009 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bru nocku ja tiez uz idem do postele a hlavne na wc... drobci si robia z mojho mechura vkuse trampolinu...asi sa na to wc aj nastahujem :grinning: :grinning: :grinning:
myslim na teba/vas :wink:
25. jún 2009 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babulky...alex aka bola noc? my sme ju mali na nic celu noc nas otravoval komar..hajzel jeden :angry:

baby dnes na vas velmi myslim..alex ocakavam len dobre spravy :wink: teda tie najlepsie

cukrus na teba myslim intenzivne uz od vcera hadam sa vam kocky necka :wink:
26. jún 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji, už som vycicaná, okolo 11 budem volať. Môj doky má dovolenku, ale oni sú dvaja v ambulancii, takže na prehliadku pôjdem v pondelok tomu druhému.
Sestrička bola strašne zlatá, lebo výsledky mali byť až v pondelok, ale dala to na nejaké urgentné, že keď je to taký zázrak.
26. jún 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gio ...sorac najprv si rade ty samozrejme...ja pockam este par mesiacov..kym sa vam zadari :wink:
26. jún 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gio, držím palce stráááášne.
26. jún 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex sa to volá, že na cito.. to vyšetria do jednej-dvoch hodín :wink:

a ja tipujem HCG cez 1000 :grinning: minimálne :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jún 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak to nebudu dvojicky tak urcite si viac ako v 6tt :wink:
26. jún 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex vyborne takze si bola na odber rano? :wink:
26. jún 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex zlata sestricka...takze okolo jedenastej tabudem bombardovat ako dopadli vysledky :wink:
26. jún 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda pokial bude Erik spinkat co asi nebdue..nevadi najdem si to okolo jednej ked zaspi :wink:
26. jún 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej mahu, cyto.
Jejda baby nestrašte s dvojičkami :confounded: Stačí mi jedno a bohate.

veji, hej sestrička je úplne zlatá.
26. jún 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex este hodinku :slight_smile:
26. jún 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex a uz si to aj niekomu povedala okrem muza? :wink:
26. jún 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neceluuuuu :grinning:
26. jún 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji vedia to už všetci. Moja segra to vedela medzi prvými a tá, že musíme to povedať mame, tak keď to už vedela mama, už to museli vedieť aj svokrovci a reťazová reakcia... Už to vedia aj susedia :grinning:
26. jún 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex hej taketo spravicky sa siria rychlostou blesku, aj ten je obcas oproti tomu pomaly :grinning:
26. jún 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si pamatam ze som sa cela triasla ked som videla dve ciarky na teste a hned som volala naj kamoske potom muzovi potom segre a potom amme..vsetko sa odohralo za 5 minut..a bolo to v piatok a v pondelok som sla na sono potom som sa tak o tyzden znova ukazala ale to mi uz bolo hovadsky zle strasna bolest v bruchu a vtedy ma sestricka vyzjapala preco som neprisla hned ten den ako mi bolo zle..lebo ja som cakala tri dni tusim a pohrozila mi ze mozno pridem o dieta...ty vtedy som sa tak dorevalaaaa a u doktora bolo vsetko v poriadku predpisal mi zelezo a b-komplex a poslal ma domov no a potom mi zacalao byt najhorsie a v 12tt som sa ocitla v nemocke a na moje narodky ma prepustili...no mam to v zivej pamati..ale vsetko stalo za to ked sa pozrem na Erika kludneby som sa na to dala este aspom raz :wink: no a dufam ze tebe alex nebude byvat tak zle ako mne....a verim ze zvladnes vsetko bravurne a odmenou ti bude vrieskajuci batoztek :wink:
26. jún 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
scar, no to hej. Verím, že všetko pôjde ako má.
26. jún 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru veru...potom to slo rychlo starka to vedela hned na druhy den a ostatna rodina tiez :wink:
26. jún 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji ja som sa tiež klepala ako osika... hneď som utekala za mužom. Kukal jak puk.
26. jún 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji mne zle nebyvalo vobec, ale tiez som neverila vlastnym ociam ked sa na teste objavili dve a to v priebehu chvilocky o par dni som test zopakovala a nabehli tam hned :dizzy_face: a ked som bola 6+1 tak som sa skoro rozrevala zacala som spinit, o desiatej vecer som volala lekarovi ze co tak mi odporucil magnezium hned som mm poslala do ba do lekarne..rano som uz ale riadne krvacala a tak opat telefonat lekarovi a ten nech pridem, uz som sa zmierovala s najhorsim a to ma este muz ukludnoval ze nech pockam na to sono, a sup ho lekar kukol a dve srdiecka az mi slza vysla :dizzy_face: ale bol tam aj hematom tak sme si polezkali v nemocke 5dni a pustili nas domkov, len sme museli dodrziavat kludovy rezim tak sa o vsetko staral mm... no a chvala bohu doteraz uz ziadne problemy a dufam ze ani nebudu :wink:
26. jún 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatiaľ necítim nič, takže hádam ma to všetko obíde. Čiarky sa objavili úplne hneď, skoro som padla do záchoda.
A to som si test robila okolo pol šiestej večer.
26. jún 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
scar ved uz si za polovocou...krasne to leti :wink:

neboj sa dobre bude...a nenazdas sa a budes mat drobcov pri sebe :wink:
26. jún 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si pamatam ze som test robila dako doobedu...alebo poobede ale skor doobedu najprv som si zo srandy kupila test ...predtym som vela krat robila a nic tak teraz som len cakala a cakala..a potom som to uz nevidrzala mrcha nechodila a reku kupim...ani som muzovi nehovorila nic..len ked som sla okolo lekarne sup do nej a dosla som domov vycikala som sa do poharika..a sla do izby spalne..a vybalila test a ponorila...do desiatich sekund palice ako svet...zacala som plakat a triast sa :grinning: to bol pocit :grinning:
26. jún 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex :dizzy_face:
veji ratam ze tak v polke oktobra by uz mohli byt, nespolieham sa vobec na rodenie v termine :grinning:
26. jún 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
scar ktovie mozno porodis prirdzene a ani rezat ta nebudu :wink:
26. jún 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok