Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

alex
25. jún 2009

scar, bolí bruško, úplne totožne. Ja som naozaj čakala, že príde mrcha. Dúfam, že nepríde 😠

scarlette
25. jún 2009

alex ja to pocitujem este aj teraz a verim ze nepride, po tych dialniciach co mas v albume tomu neverim 😉

scarlette
25. jún 2009

teda neverim ze by prisla mrcha,,, asi to debilne vyznelo prepac 😅

alex
25. jún 2009

ja viem, ako si to myslela. Ďakujem. No idem už do sprchy a haji, nejako ma láme.
pa pa a zajtra píšem, čo a ako.

scarlette
25. jún 2009

bru nocku ja tiez uz idem do postele a hlavne na wc... drobci si robia z mojho mechura vkuse trampolinu...asi sa na to wc aj nastahujem 😀 😀 😀
myslim na teba/vas 😉

vejinka
26. jún 2009

dobre ranko babulky...alex aka bola noc? my sme ju mali na nic celu noc nas otravoval komar..hajzel jeden 😠

baby dnes na vas velmi myslim..alex ocakavam len dobre spravy 😉 teda tie najlepsie

cukrus na teba myslim intenzivne uz od vcera hadam sa vam kocky necka 😉

alex
26. jún 2009

veji, už som vycicaná, okolo 11 budem volať. Môj doky má dovolenku, ale oni sú dvaja v ambulancii, takže na prehliadku pôjdem v pondelok tomu druhému.
Sestrička bola strašne zlatá, lebo výsledky mali byť až v pondelok, ale dala to na nejaké urgentné, že keď je to taký zázrak.

vejinka
26. jún 2009

gio ...sorac najprv si rade ty samozrejme...ja pockam este par mesiacov..kym sa vam zadari 😉

alex
26. jún 2009

gio, držím palce stráááášne.

maahuliena
26. jún 2009

alex sa to volá, že na cito.. to vyšetria do jednej-dvoch hodín 😉

a ja tipujem HCG cez 1000 😀 minimálne 😉 😝

vejinka
26. jún 2009

ak to nebudu dvojicky tak urcite si viac ako v 6tt 😉

vejinka
26. jún 2009

alex vyborne takze si bola na odber rano? 😉

vejinka
26. jún 2009

alex zlata sestricka...takze okolo jedenastej tabudem bombardovat ako dopadli vysledky 😉

vejinka
26. jún 2009

teda pokial bude Erik spinkat co asi nebdue..nevadi najdem si to okolo jednej ked zaspi 😉

alex
26. jún 2009

hej mahu, cyto.
Jejda baby nestrašte s dvojičkami 😖 Stačí mi jedno a bohate.

veji, hej sestrička je úplne zlatá.

scarlette
26. jún 2009

alex este hodinku 🙂

vejinka
26. jún 2009

alex a uz si to aj niekomu povedala okrem muza? 😉

vejinka
26. jún 2009

neceluuuuu 😀

alex
26. jún 2009

veji vedia to už všetci. Moja segra to vedela medzi prvými a tá, že musíme to povedať mame, tak keď to už vedela mama, už to museli vedieť aj svokrovci a reťazová reakcia... Už to vedia aj susedia 😀

scarlette
26. jún 2009

alex hej taketo spravicky sa siria rychlostou blesku, aj ten je obcas oproti tomu pomaly 😀

vejinka
26. jún 2009

ja si pamatam ze som sa cela triasla ked som videla dve ciarky na teste a hned som volala naj kamoske potom muzovi potom segre a potom amme..vsetko sa odohralo za 5 minut..a bolo to v piatok a v pondelok som sla na sono potom som sa tak o tyzden znova ukazala ale to mi uz bolo hovadsky zle strasna bolest v bruchu a vtedy ma sestricka vyzjapala preco som neprisla hned ten den ako mi bolo zle..lebo ja som cakala tri dni tusim a pohrozila mi ze mozno pridem o dieta...ty vtedy som sa tak dorevalaaaa a u doktora bolo vsetko v poriadku predpisal mi zelezo a b-komplex a poslal ma domov no a potom mi zacalao byt najhorsie a v 12tt som sa ocitla v nemocke a na moje narodky ma prepustili...no mam to v zivej pamati..ale vsetko stalo za to ked sa pozrem na Erika kludneby som sa na to dala este aspom raz 😉 no a dufam ze tebe alex nebude byvat tak zle ako mne....a verim ze zvladnes vsetko bravurne a odmenou ti bude vrieskajuci batoztek 😉

alex
26. jún 2009

scar, no to hej. Verím, že všetko pôjde ako má.

vejinka
26. jún 2009

veru veru...potom to slo rychlo starka to vedela hned na druhy den a ostatna rodina tiez 😉

alex
26. jún 2009

veji ja som sa tiež klepala ako osika... hneď som utekala za mužom. Kukal jak puk.

scarlette
26. jún 2009

veji mne zle nebyvalo vobec, ale tiez som neverila vlastnym ociam ked sa na teste objavili dve a to v priebehu chvilocky o par dni som test zopakovala a nabehli tam hned 😵 a ked som bola 6+1 tak som sa skoro rozrevala zacala som spinit, o desiatej vecer som volala lekarovi ze co tak mi odporucil magnezium hned som mm poslala do ba do lekarne..rano som uz ale riadne krvacala a tak opat telefonat lekarovi a ten nech pridem, uz som sa zmierovala s najhorsim a to ma este muz ukludnoval ze nech pockam na to sono, a sup ho lekar kukol a dve srdiecka az mi slza vysla 😵 ale bol tam aj hematom tak sme si polezkali v nemocke 5dni a pustili nas domkov, len sme museli dodrziavat kludovy rezim tak sa o vsetko staral mm... no a chvala bohu doteraz uz ziadne problemy a dufam ze ani nebudu 😉

alex
26. jún 2009

zatiaľ necítim nič, takže hádam ma to všetko obíde. Čiarky sa objavili úplne hneď, skoro som padla do záchoda.
A to som si test robila okolo pol šiestej večer.

vejinka
26. jún 2009

scar ved uz si za polovocou...krasne to leti 😉

neboj sa dobre bude...a nenazdas sa a budes mat drobcov pri sebe 😉

vejinka
26. jún 2009

ja si pamatam ze som test robila dako doobedu...alebo poobede ale skor doobedu najprv som si zo srandy kupila test ...predtym som vela krat robila a nic tak teraz som len cakala a cakala..a potom som to uz nevidrzala mrcha nechodila a reku kupim...ani som muzovi nehovorila nic..len ked som sla okolo lekarne sup do nej a dosla som domov vycikala som sa do poharika..a sla do izby spalne..a vybalila test a ponorila...do desiatich sekund palice ako svet...zacala som plakat a triast sa 😀 to bol pocit 😀

scarlette
26. jún 2009

alex 😵
veji ratam ze tak v polke oktobra by uz mohli byt, nespolieham sa vobec na rodenie v termine 😀

vejinka
26. jún 2009

scar ktovie mozno porodis prirdzene a ani rezat ta nebudu 😉