Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

alex
26. jún 2009

scar a nebojíš sa, ako to všetko zvládneš. Príde mamina, alebo svokra, keď sa chlapci narodia?

scarlette
26. jún 2009

veji ja som skor za cisarak ... uz jazvu po operacii mam a dost rychlo som sa dala do kopy a to bolo podstatne komplikovanejsie...

alex moja mamina si zoberie dovcu ked nas pustia z nemocky, a zostala by tak dva tyzdne, ale asi len pocas tyzdna bude u nas spat a cez vikend pojde k sebe aby si co to porobila aj doma a cez vikend tu bude aj mm, dufam

alex
26. jún 2009

tak super. Moja svokra včera zahlásila, že pôjde do predčasného dôchodku, no hrôza 😠 už sa teším 😖

vejinka
26. jún 2009

no ja som veru penila ked furt svokra bola pri mne..a mama nemohla byt pri mne..takze aj tak sa dalo stale len chodila ci mi netreba pomoct a ja nervy...ale vela sa toho nezmenilo stale mam obcas nervy 😔

alex
26. jún 2009

veji, no tak ja budem so svokrou tvrdo bojovať.

vejinka
26. jún 2009

alex moja v nom uz je asi 5 rokov...a s muzom sme dva roky spolu..takze radost ale zasa nepusti ma do kuchyne..pomaly takze ja sa len o maleho staram aj to je pomoc a poriadna..ale ja by som najradsej bola sama ... 😔

vejinka
26. jún 2009

alex byvate spolu zo svokrovcami?

vejinka
26. jún 2009

uz len 20 minut🙂 nemozes zavolat skor?? maly mi zachvilku vstane 😉

alex
26. jún 2009

veji, no moja nepracuje aj tak teraz, takže tak. Ale je pravda, že tiež sa nemusím o nič starať, mám navarené, opraté, takže super. Ale o bábo sa chcem starať sama s mužom. Nie že ja niečo zakážem a ona povolí. Ale to je ešte ďaleko.

vejinka
26. jún 2009

alex ja som si sto krat vravela ze nebdue po jej bude po mojom...a prd stale je len po nej...mozem sa aj na hlavu postavit..nepomoze 😔

vejinka
26. jún 2009

neskutocne maleho rozmaznava a ked skricim tak reve..a potom sa citim este horsie..maly je horeeeeeeeeeee koncim

alex
26. jún 2009

do kelu... idem už teda volať.

veji, ale ja som tvrdohlavá, takže bude po mojom! 😠 😀

alex
26. jún 2009

babyyyy HCG 3498 😅 😵 😵 😵

scarlette
26. jún 2009

alex nooo?

maahuliena
26. jún 2009

ty kokso 😀 nebudu to dvojky????? 😵

scarlette
26. jún 2009

alex 😵 😵 😵 😵 tak gratulujem gratulujem

a to hcg je teda riadne 🙂 ktory DC si?

maahuliena
26. jún 2009

takže už sa môôžeš tešiť 😵 huraaaaaaaaaaaaa 😀 😵

scarlette
26. jún 2009

inak co sa tyka svokry tak moja je tiez vzdy najmudrejsia... ale mojmu mm som povedala ze moja mama pride 😀 so svokrou by som vkuse dva tyzdne nevydrzala...

alex
26. jún 2009

ty kokso klepem sa jak osika.
Môžu to byť aj dvojky, som 39DC

scarlette
26. jún 2009

alex tak som zvedava na tvoj prvy utz ci sa tam schovava jedno alebo dve 😉

maahuliena
26. jún 2009

alex... klííídek 😀 😅 už si tehu, máš to v krvy 😀 😉 opatruj sa 😉

scarlette
26. jún 2009

inak mahu ty ides kedy na test?

alex
26. jún 2009

baby ja neveríííím, to je ako sen 😵

scarlette
26. jún 2009

alex ver, uz to mas potvrdene tak sa hlavne teraz opatruj 😵 😵 😵

scarlette
26. jún 2009

btw teraz uz mozem ist s kludnym svedomim varit obed 🙂 😀

maahuliena
26. jún 2009

alex.... už musíš veriť 😀 😀 sme šťastné všetky čo sme tu 😵 😵 😵 😎

scar, ja až v pondeloooooooooook na 1test a 2.7 na 2tets 😉 myslite na mnaaaaaa 😅 🤐

alex
26. jún 2009

maahu nesklam ma 😉

scar moja, tak nech sa ti obed podarí 🙂

deina
26. jún 2009

Alex, vidim tvoje meno, ze snazilky, tak som sa ukla a ... parada, to je skvele, gratulujem. 😵 😵 😵

alex
26. jún 2009

deini ďakujem. Tak som sa aj ja dočkala konečne 😵

deina
26. jún 2009

Ja by som ta taaaak vystiskala. 😵 😵 Tak len takto cez monitor...uuuuf.