Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

alex
26. jún 2009

veji čo ti, kto by to odrodil a živil a šatil 😅 A ja chcem len jedno dieťa.

vejinka
26. jún 2009

alex ale ked budu dve hadam jedno nepredas 😨

alex
26. jún 2009

veji nie, ale darujem do dobrých rúk 😀

vejinka
26. jún 2009

ja bereeeeeeeeem 😀 😀 😀

vejinka
26. jún 2009

jooj uz je to tak davno co som drzala novonarodeniatko v rukach... 😔

vejinka
26. jún 2009

teraz som skypovala so sesterkou a ona ma termin 28.8 a take velkee brusko uz ma....aj my to chyba ale ked si predstavim tu bolest chrbta

vejinka
26. jún 2009

boze hrubica jak svet..mi

vejinka
26. jún 2009

zachvilku budem pisat cukrus ze co a ako..ja som takaaa nedockavaaaaa uz by aj knizku mala dostat 😉

alex
26. jún 2009

veji, no som si s ňou písala vo Februárovkách.

vejinka
26. jún 2009

neviem ci to mozem napisat (hadam sa nenahnevaaa)ale cukruskaaaaa mi napisala ze maju 13mm a srdiecko bijeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 za dva tyzden ide pre knizku 😵 😵 😵 😵

vejinka
26. jún 2009

taka som stastna kocky...vcera a dnes ste mi urobili dni kraaaaaaaasne najkrajsie.. 😉

deina
26. jún 2009

Vejinka, nesranduj, ze futbalova jedenastka. Dve deti su tak akurat - ako hovoril manzel, dve deti su velmi ekologicke. 😀 Lebo to len nahradime seba samych. Hoci mna by mozno tretie lakalo... ale trosku neskor a to by bolo velmi velmi na rozmyslanie.

Pekne foto, Alex.

vejinka
26. jún 2009

deina...no ja xcem 4 ale svokra povedala ze jedno staci..ale to som hodila rukou ze nech zabudne...asom o detoch ake mnozstvo bdue to si rozhodnem ja sama 😀

alex
26. jún 2009

veji super, teším sa s cukruskou 😵

Deini ďakujem za pochvalu.

deina
26. jún 2009

No to by este tak chybalo, keby svokra rozhodovala o pocte deti. 😀 Ale tato generacia zvykne tak divne pozerat na 3 a viac deti... ako na deti kojene 6 mesiacov (co sa dufam pri druhom podari), na deti krmene mrkvou a brokolicou (tvoj manzel jedol ako trojmesacny halusky s perkeltom a tu je 😅 ), nedajboze deti nosene...

vejinka
26. jún 2009

tiez mam take pocity az na to ze moja svokra kojila rok a nedala do roka nic..takze ta na mna kuka dost divno ked do neho pucim jedlo ale kojim stale kojim papa len prikrm na obed a kasu na veceru inak kojim stale..aj v noci a mrchu ockavam tak o desat rokov taymto styllom 😀

deina
26. jún 2009

Fiha, tak to je vynimka - kolko ma rokov? U nas ma take rozumnejsie nazory az starsia generacia, napr moja babka (86 rokov), tiez si mysli, ze kojenie je naj a ine dieta ani velmi nepotrebuje.

Hrmi vonku, akurat sa chystame von, snad nas nic nechyti. 😀 Pa pa

alex
26. jún 2009

no ja sa už ,,teším,, na moju svokru 😠

vejinka
26. jún 2009

ona ma cca 56 neviem presne...ale vtedy ficali um a ona sa zatala a nedala nic okrem mm 😉

vejinka
26. jún 2009

a ja som taka ista 😀

vejinka
26. jún 2009

s tym rozdielom ze davam aj ine nielen mm

meusicka
26. jún 2009

alex.... co to vidim, super, tak nech sa ta fazulka drzi ako taky maly kliest 😀

a pozdravujem aj cukrusku 😉

veji, zavidim s tym kojenim, ja uz prestavam. mrcha dosla 4 mesiace po porode a hned som mala aj mliecka menej, tak sme sa trapili a musela som zacat s dokrmovanim a teraz asi koncim uplne lebo mala sala ako taka pijavica a ponatrhovala mi okolie bradaviek, takze som mohla len rucne odstriekavat a to uz na tvorbu mliecka duplom nepomohlo.

musim ist, ideme kupat malicku pijavicku 😀

alex
26. jún 2009

meu ďakujem.

vejinka
26. jún 2009

no ja som mala tolko laktacnych kriz ze to ani neratam...ale vzdy sa mi podarilo z tej slamastiky dostat 😉

tittika
26. jún 2009

alex 😵 😵 😵 😵 gratulujem 😵 😵 😵

ahojte tehulky a maminky😉

vejinka
26. jún 2009

titi ahoooooj... 😉

evitkamalicka
26. jún 2009

tak som zas nakukla v spravny cas 😅

luko
26. jún 2009

alex...ty si same prekvapko, sa radujeme s babatko a co to citam...je sanca ze ich bude vice? 😀 😀 😀

alex
27. jún 2009

no nebudeme strašiť, počkáme čo povie doky 🙂

karamelinka
27. jún 2009

ahojte baby...juchu alex velka gratulacia k tehu!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵