• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky 22. Pridajte sa!

5. februára 2012 
gio...mmh to neviem...ale skus sa opyta dievcat z grafov...viem ze viacere ho beru
31. júl 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gio drzim palce,kamoska brala clostil a teraz ma 5 rocne dvojicky :grinning: ,tak nech vam to uz vyjde

jasne mam to vsetko nafotene v compiku a popisane a kocik este nemame ale budeme ho objednavat cez net v auguste
31. júl 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: gio, ja som brala clostil a nikdy som nemala s neho cysty, len krásne foliky :wink:
aj ja ho budem teraz brať.. :wink: teda podla toho ako sa toto všetko bude vyvývať, ..lebo odvčera sa cítim na svinuchu mrchu.. ale ešte mám čas cca 6 dní tak snád to bude s niečo iného :sweat_smile: :wink:
31. júl 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj ... a kúpila som si Valovičove kvapky :slight_smile: vyskúšame...
31. júl 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mahu, veď máš pozitívny testík. Myslíš, že to je planý poplach?
31. júl 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa ma svinuchu cítim už od pondelka... :angry:
31. júl 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gio... no len ten testik ked uschol.. tak to neni poriadne ani vidno :unamused: :unamused: tak neviem čo s toho bude... ale musím otestovať jednoznačne ráno :wink: ale ak rátam, že včera bol IP tak ešte stale môže byť negatívny :wink:

gio a nebudeš ty tehulka???? :sweat_smile: :dizzy_face:
31. júl 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gio..valovicove kvapky som pila aj ja... :wink: ak ti mozem poradit...kup muzovi Macu...su to take vitaminy na skvalitnenie spermie a na pohyblivost...moj muz to bral 2 mesiace a na ten druhy som otehotnela... pocula som nato same chvaly a za vyskusanie nic nedas :wink:
31. júl 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mahu, aj minulý mesiac som sa tak cítila a veľa krát aj predtým. Mám asi taký dlhý predmenštruačný syndróm. :unamused:

... asi si testla ešte skoro, ale boli tam. to nevadí, že uschli :wink: Joj, tak ti držím palce :dizzy_face:
31. júl 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukru, macu mám doma v prášku, ale chutí to hrozne. Ja mám problém do ňho dostať aj obyčajné vitamíny. Vraj ho chcem otráviť :grinning:
31. júl 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj muz bral tabletky.. on to bral uz ako samozrejmost...sa najedol a sup macu :grinning: minule sa ma opytal ci to este nemoze brat.. :grinning:
31. júl 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gio, ja som teraz začala trochu špiniť :frowning2: nechápem to... toto som nikdy nemala, takto skoro, mohlo to byť po uhniezdení? napr?
31. júl 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hovorí sa, že špinenie pri uhniezďovaní môže byť. Neostáva nič iné, len ozaj počkať, ako sa to vyvinie...
31. júl 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to :frowning2: ale nejak bolo, nejak bude, ked nebude teraz tak potom snad v stimulke niekedy :wink:
31. júl 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keď už nám nič iné neostáva... musíme len veriť, že sa to snáď raz podarí :wink:
31. júl 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mahu.... bude to tehu neboj...a to spinenie moze byt zapricinene hlbsim zahniezdovanim...kedy mas - nemas dostat mrchu?
31. júl 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukru bodaj by :cry: už som si dala utroš, beriem ho 1-0-2, ale budem brať na 3x a zajtra ráno spravím testík :frowning2:

http://www.fertilityfriend.com/home/maahuliena
31. júl 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si tiez hned dala duphaton ako som mala //.... neboj urcite to bude ono :wink: grafik vyzera dobre
31. júl 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukru vdaka :slight_smile: ja si aj myslím, že to bude ono :sweat_smile: to imp.špin, ale tak jeden nikdy nevie... zdá sa že utroš pomáha.. trošku ma prestáva bolieť bruško... :pensive: ja musím veriť.. po toľkých neúspechoch... ak sa to podarí.. tak to bude jeden veľký zázrak :wink:

tebe kludné tehu, nech je všetko v poriadku.. :dizzy_face:
31. júl 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maahu drzim palce aby to bolo zahniezdovanie :wink:
31. júl 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mahu...hlavne vela lez....ja teraz tiez stale vacsinou lezim kedze som sa velmi naplasila.... a neboj bude to ok...
31. júl 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moc sa mi ležať nedá..som v robote.., ale snažím sa sedieť.. a oddychovať :pensive: a dakujem... zvladneme to :zipper_mouth:
31. júl 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mahu, ako? Skúšala si ešte jeden?
1. aug 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kocky

mahu tak ako? som zvedava
1. aug 2009 o 10:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby.. skusim až na 14dpo( nerobila som) celu noc som logala vodu..lebo predtým som zožrala 2langoše :sweat_smile: takže počkám :slight_smile: :wink: ale teplota išla trošku hore.. a aj špinenie ustupilo :slight_smile: určite dam vedieť aký bude výsledok :slight_smile: :wink:
1. aug 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maahu tak to vyzera slubne :wink:
1. aug 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj na grafe to vyzera velmi slubne :wink:
1. aug 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte ja zasa po sto rokoch......
1. aug 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale asi tu nikoho zasa nestihnem...do kelu
1. aug 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky kara, ako sa dari?
1. aug 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš