Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

mirip
21. sep 2009

ahoj veji u mna nič, všetko po starom

vejinka
21. sep 2009

mirip ze nic..sak ty uz pomaly rodis🙂

vejinka
21. sep 2009

mirip a mas krasne brusko 😉

vejinka
21. sep 2009

ja som prezmenu v noci grcala..neviem ci mi nieco uskodilo..alebo co 😔 dva tyzdne mi vadia pachy a napina ma z pasty...dnes kupim pre istotu test..ale nemozem byt tehu lebo sexujeme len s primakom 😖

mirip
21. sep 2009

ved hej veji ale ešte si to nepripúšťam že porod je za dverami....... 😅 a potom daj vedieť ako dopadol test, vypadá to teda možno aj na súrodenca pre Erika 😵

vejinka
21. sep 2009

surodenec nateraz nevysiel..nevadi nabuduce mozno 😉

evitkamalicka
7. okt 2009

haloooooooooo. chodi sem este niekto? ja uz sem zas patrim 😅

mirip
7. okt 2009

jeeeeeeej super evit, tak zase snažilka, tak nech sa čoskoro zadarí súrodenec 😉

evitkamalicka
7. okt 2009

mirip dakujeme 😵

mirip
7. okt 2009

to by bolo super keby sa hned zadarilo a ešte k tomu sestra pre adamka, my ideme dnes popoludní do poradne tak kto vie či ešte prídem domov alebo nie, na porod sa ešte necítim ale rodiť s vyvolávačkou by som tiež nechcela 😖 tak možno naposledy TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵
a možno ešte budeme 2 v 1 oxidovať

evitkamalicka
7. okt 2009

dakujeme za virusy....snad sa ti to uz rozbehne

meusicka
7. okt 2009

ahojte,

evitka... co to vidim, uz snazite??? no ved aj naco velky vekovy rozdiel 😉

veji, ja som bola na tom podobne, cakala mrchu a ta nikde, aj blivno mi uz bolo, ale nakoniec mrsisko doslo a ja som pritom uz myslela na to, ako poriesim kocik, ked bude druhe mimi 😝 ale este si na surodenca pockame a teda k snazilkam sa zatial nechystam 🙂

mirip.. drzim palceky a nech sa tvojej bianke chce vyliezt viac ako tej mojej 😀

evitkamalicka
7. okt 2009

meusik servus, no zacali sme teraz...a vy este neplanujete?

meusicka
7. okt 2009

evit ja si myslim, ze ked mala zacne chodit sama tak asi potom budeme riesit surodenca, teda ak sa dovtedy neplanovane nezadari 😝

evitkamalicka
7. okt 2009

meusik ved to uz nie je daleko

meusicka
7. okt 2009

no ved, a neviem si predstavit ze mi tu zacne lozit a ja budem predychavat nevolnosti 😀

evitkamalicka
7. okt 2009

podla mna sa to da zvladnut

meusicka
7. okt 2009

mimochodom budes asi prva zo starych snaziliek, ktora sa stala znova snazilkou 😉

evitkamalicka
7. okt 2009

no niekto zacat musi 😅

meusicka
7. okt 2009

to mas pravdu 🙂 som aj zvedava ako ostane baby, bolo by fajn sa tu zase zist ako za starych cias 🙂

evitkamalicka
7. okt 2009

uvidime, mozno sa niekto rozhodne na druhe kolo

meusicka
7. okt 2009

ujuj to bude zase, ale vraj druhe sa uz zadari skor, tak hadam tu nebudeme tak dlho tvrdnut 😀

evitkamalicka
7. okt 2009

neviem ci skor, lebo vacsinou co ja poznam tak prave naopak neskor

meusicka
7. okt 2009

to asi zavidi od toho ako skoro po porode isli na druhe mimi. ja som si napr. na sebe vsimla, ze od porodu mrchujem silnejsie a mam krcok viac otvoreny ako predtym a to aj pocas plodnych dni. tak hadam sa tie spermosky potom cez vacsi otvor skor dotrepu do ciela 😵 no len nech nie neplanovane 🤐

evitkamalicka
7. okt 2009

u mna je to naopak, ja mrchujem kratsie a z toho jeden den silno a ostatne slabo a upravil sa mi cyklus k lepsiemu

meusicka
7. okt 2009

no a ja zase naopak 😒 uz i tak bola mrcha silna ale teraz, no skoda reci, hadam sa to casom spravi 😝

meusicka
7. okt 2009

hej a co tu vlastne robis na konikovy ked snazite? to by si mala znasilnovat manzela 😀 😀 😀

evitkamalicka
7. okt 2009

ja som mala predtym silnu, dlhu a chodila mi tak vselijako a teraz mam cyklus tak 28-30 dni

meusicka
7. okt 2009

oki evit, tak drzim palceky k snazeniu a idem offik, mala je akcna v posteli tak idem strazit. dobru noc 😉

evitkamalicka
7. okt 2009

dobru nocku