Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

silwietta
3. dec 2009

veji este pockam chvilku

evitkamalicka
3. dec 2009

ahoooooooj 🙂

susy82
3. dec 2009

ahojte 🙂

evitkamalicka
3. dec 2009

susy ahoj

chruminka
3. dec 2009

boze baby ja nestiham vsetky temicky 😅 ale som rada ze sa mate dobre

evitka ty budes mat 2 rocny rozdiel medzi detickami,bude to narocne ,ale zvladnes to aj medzi mnou a mojim brachom je presne 2 roky ,a sesterka ma teraz tiez cerstve babatko a starsia mala len v oktobry 2 roky a je to sice fuska ale da sa to.drzime vsetky palceky aj s jezibabkami 😵

vejinka ty ako?

susy ahoj 😉

silwietta
3. dec 2009

ahoj susy 😉

evitkamalicka
3. dec 2009

chruminka neviem, ja si nejako nemyslim ze to bude narocne aspon zatial 😅

silwietta
3. dec 2009

chrumi ja si myslim, ze dvojky su narocnejsie ako deti s dvojrocnym rozdielom...

silwietta
3. dec 2009

a preto klobuk dole

susy82
3. dec 2009

Ja som vzdy chcela dvojcata, ale po malej ma to uz preslo 😀. Dve take sidla a asi uz nespim ani tolko co doteraz 😀.

chruminka
3. dec 2009

silwietka tak co mam sesterku a ma dvoj rocny rozdiel co som pisala hore, tak ked sa rozpravame tak mam pocit ze ja som to nakoniec s tymi dvojkami vyhrala....lebo mi zatial robime vsetko naraz a potom mam klud a cas na domacnost a net 😀 a ona stale daco musi riesit lebo to dvojrocne dietatko ma ine naroky ako babetko a vyzaduje si ovela viac pozornosti ,ale urcite sa to da zvladnut 😉

chruminka
3. dec 2009

susy ja sa nestazujem teraz je uz dobre klop klop klop, ja mam dobre deti aspon zatial no uvidime co bude dalej

silwietta
3. dec 2009

chrumi, male babatka su ok, ale ked podrastu a zacnu lozit/chodit a kazde inam, tak to uz je ine kafe... ja som tiez strasne chcela dvojky, ale teraz uz nie, to by som asi nezvladla...

chruminka
3. dec 2009

silwietka poviem ti potom 😀 zatial je to ok da sa to zvladat 😵

cukruska1920
3. dec 2009

Achojte maminky 🙂

chruminka
3. dec 2009

ahoj cukrus ako sa mas?
Odbehnem na chvilku idem krmit potom sem mrknem 😉

cukruska1920
3. dec 2009

chrumi...tak dufam ze uz bude len lepsie...prislo sa na pricinu potratov...v stredu este idem na hematologiu na nejake vysetrenia a od januara by sme chceli zacat...dufam ze budeme moct

chruminka
3. dec 2009

tak moje deticky este spinkaju hlbokym spankom a uz mali papat,ale budit ich nebudem

chruminka
3. dec 2009

cukrus a co ti zistili?

cukruska1920
3. dec 2009

trombofiliu MTHFR... to co ma mirip

chruminka
3. dec 2009

to je co? ja neviem co ma mirip.Da sa to nejako liecit alebo aky je postup?

cukruska1920
3. dec 2009

no postup je taky ze ked otehotniem tak budem pichat injekcie na riedenie krvi..au au

chruminka
3. dec 2009

tak ked len to tak to je v pohode ,ani sa nenazdas a mas babatko pri sebe a mozno aj dve take jezibabulky ako mame my 😵
tie moje deti maju hlboku noc uz pred hodinou mali papat,väcsinou si pytaju kazde 3h,ale boli sme vyse hodiny vonku na tej zime tak ich to asi unavilo. 😉

cukruska1920
3. dec 2009

chrumi... no aj ja som nad tym rozmyslala...keby sa podari rovno dve...je to zlozite mat dvojicky?

vejinka
3. dec 2009

no urcite je to zlozitejsie ako jedno 😉

vejinka
3. dec 2009

chruminka...pozrela som si album mas krasne babatka..ty si rodila predcastne ? lebo posledne brusko mas tusim v 34tt.

chruminka
4. dec 2009

Cukruska ten zaciatok je velmi narocny ale to je asi aj pri jednom babetku ked clovek nie je zvyknuty ponocovat ale potom je to uz ok.
My cca od 4tyz. sme v pohode.Sranda je ze akurat potom co mi konecne prestali vsetci pomahat a ostali sme konecne same.Sme kludnejsie a urobili sme si aspon ako taky rezim a rytmus dna.

Vejinka no od cca 36tt som uz bola v nemocke ale rodila som dva dni pred 39tt,cize az tak predcasne sa nenarodili,ale uz nemali vobec miesto v brusku nemali kam rast,preto boli take malinke.Maly je zlatucky boze ako to ubehlo este teraz nedavno sme sa vsetky snazili ...si pamatam ked som povedala ze zalazim potom temu snazilky 25 😀

meusicka
4. dec 2009

ahojte, jeeej tak ja som sem uz taak dlho neprisla a vidim ze uz aj chruminka ma babatka na svete, tak zelam vsetko naj detickam a mamicke a tatinkovi.

veji, aj ty uz snazis zase???

a evitka je zase tehulka 🙂

a my teraz v case krizy riesime nieco uplne ine.mozno sa budeme musiet stahovat za pracou ak manzel dostane novy job. nasa mala je take sidlo, ze ani pomysliet teraz na druhe mimi. uz chce chodit za rucky a tak len chodime a chodime a ked nechcem tym smerom ako ona, tak reve a sa hneva. proste vie co chce 😝 ja neviem po kom to ma ?? 😅
tak idem mrknut este nejake stranku dozadu nech sa este nieco dozviem.

budte vsetky zdrave zatial. u nas uradovala chripka na celej rodine 😝

vejinka
4. dec 2009

meus ahoooj no mala je sidielko ...my v desiatich mesiacoch sme ani netusili ze bdueme chodit..zacal chodit sam 2.10 😉 ale teraz je na nedolapenie 😀 no veru snazime sa...chcela som dvojrocny rozdiel a uvidim ci sa podari 😉

meusicka
5. dec 2009

veji, tak drzim palce nech sa zadari. my este troska pockame, mozno par mesiacov, lebo tiez by som nechcela velky vekovy rozdiel, ale zatial to neriesime. neviem co bude s tym novym jobom, ci to manzel dostane, lebo potom asi budeme musiet ist do Nemecka a tak s babatkom chcem urcite pockat, kym sa to nejak vykrystalizuje.