Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

duratlicka__2
22. dec 2009

To cakanie je hrozne, ked si my baby cosi zmyslime😀 Nikdy som nechcela deti a moj muz si teraz mysli, ze mu vymenili manzelku😀 Odkedy ma prepadol materinsky cit, som s tym strasne otravna.

vejinka
22. dec 2009

silwi proste sa nechce...a vcera som aj chcela ale moj drahy muz kopol do stolika tak som do neho nazjapala ze zobudi maleho a on potom z trucu si namazal obe ruky kremom..a bolo po sexe 😔

silwietta
22. dec 2009

veji a ked ma nakremovane ruky, tak sa neda sexovat alebo co?

evitkamalicka
22. dec 2009

ahoj dievčatá

silwietta
22. dec 2009

ahoj evit ako sa citis?

evitkamalicka
22. dec 2009

silwi celkom dobre

ofs
22. dec 2009

Dievčatá, mám problém, prosím poraďte
Zajtra idem na prenos, a utrogestan miesto do pošvy som prehltla /2 tabletky/. Všetky lieky, ktoré som mala užiť, som si prichystala a aj tie 2 som prehltla. No hrozné, poraďte, mám si dať ešte aj do pošvy?
Čakám, napíšte ďakujem

ofs
22. dec 2009

Dievčatá, ja pre istotu som si dala aj do pošvy, tak nemám k tomu čo dodať....

katy2
22. dec 2009

ofs, to si nemala... utros sa moze aj ustne... tak si si zdvojnasobila davku.... 😒

ofs
22. dec 2009

Tak neviem, ja som si to aj preverila u lekára /jedného gynekológa/, ktorý vravel, že si mám dať aj vaginálne, tak snáď nič zlé sa nemôže stať

ofs
22. dec 2009

katy, aj tak ďakujem, joj ale sa bojím

silwietta
23. dec 2009

ofs, drzim palce...

silwietta
23. dec 2009

dura a ty ako? uz si dostala menzes, alebo si si robila dalsi test?

silwietta
23. dec 2009

veji a ty sa tiez neozyvas....

ja cakam co bude zajtra, zvycajne mavam pred MS minimalne jeden-dva dni jemne ruzovy vytok, ale teraz zatial nic... rano mi isiel manzel kupit test do lekarne, ale uz maju vianocnu dovolenku tak poobede kupime v TT a zajtra rano mozno testnem

evitkamalicka
23. dec 2009

ahoj kocky, ja som prave odovzdala 120ks kolacikov na objednavku a pomaly zacinam pripravy na zajtra

silwi drzim palce, aby boli //

duratlicka__2
23. dec 2009

No, mrcha prisla potvora, ale manzel by radsej aj tak pockal do januara, lebo este stale nema robotu (vyse pol roka) a od januara sa nieco rysuje, tak dufam, ze to vyjde a budeme moct pracovat na babatku. Zatial sa pokusam zdravsie zit a papkam kyselinu listovu a tak🙂
Uz nech je 14:00, idem skor domov, moc sa tesim🙂

silwietta
23. dec 2009

dura, tak to ma manzel pravdu, radsej nech ma pracu a budete potom kludnejsi... presa len na babo treba mat aj peniazky...

silwietta
23. dec 2009

evit dakujem 😵

duratlicka__2
23. dec 2009

To hej🙂 Rozum musi predbiehat srdce😀

silwietta
24. dec 2009

ahojte, ja stale nic, test sme nekupili, nebol cas, ale ak sa mrcha nedostavi tak po Vianociach isto testujem...

vejinka
27. dec 2009

silwi tak akooooooooooooo??? uz som cela nedockava...ja nic ja som dostala mrchu 25.12 🙄

evitkamalicka
27. dec 2009

silwiiiiiiiiiiiiiiiii?

meusicka
29. dec 2009

ahojte, tak ako silwi? nakazite tu cloveka nedockavostou. 😝

vejinka
29. dec 2009

no silwiiii...zijeeeeeeeees? 😉

evitkamalicka
29. dec 2009

kurna tak kde si ????

vejinka
30. dec 2009

zacinam sa o nu bat! 😔

evitkamalicka
30. dec 2009

mozno je doma na vychode na sviatkoch

silwietta
2. jan 2010

ahojte dievcence, boli sme u nasich na sviatky, prisli sme az vcera a nasi nemaju net a k braskovi sme sa nedostali, lebo neterka ochorela, tak aby sa Misko nenakazil... teraz neviem kde mi hlava stoji, Misko mi nechce dovolit pisat, stale mi odtlaca ruky od klavesnice....

vejinka
9. jan 2010

tak to bola teda zahrabana tema!

luko
9. jan 2010

ahojte, ja sa chystam na 1. IVF, vobec sme nesnazilkovali uz pomaly rok, mala som operaciu, liecbu endometriozy, teraz beriem HAK...takze tak 😉