• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky 22. Pridajte sa!

5. februára 2012 
dobry vecer sa praje

tehulky este drzite pokope?
21. sep 2010 o 21:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezkove oci babule, tato tema este funguje??? ... a ze kolko tehuliek ... a evitka uz ma doma dalsie ... ja odpadnem ... :astonished:
21. sep 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@egyptanka veru a nielen ja aj silwieta ma uz druhe :wink:
21. sep 2010 o 21:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka waauuu ... super. U mna druhe nehrozi.
21. sep 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@egyptanka preco...nikdy nehovor nikdy
21. sep 2010 o 21:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka nehovorim, ze nikdy ... ale momentalne na strasne dlhu dobu nechcem. Mala ma dost vycerpava a tak na druhe nemam ziadnu energiu a zvykla som si na to, ze si v noci kraaaasne pospim. Zaspava okolo 20-21 a spi do rana 8-9.
21. sep 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@egyptanka ja si v noci tiez pospim kedze aj druhy prcek sa v tomto vydaril, dokonca spava uz taky malinky lepsie ako Adamko, zo zaciatku sa mi budil kazde 4 hodinky, potom vydrzal aj 6 hodiniek a najnovsie v noci prespi 8 hodin
21. sep 2010 o 21:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@egyptanka jééj, tak to ti krásne pospí :slight_smile:
Inak čaute baby :grinning:
21. sep 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka aj tebe krásne pospia drobci. No teda. :slight_smile:
21. sep 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex servus....ako malinky?
21. sep 2010 o 21:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka dobre, dobre. Už hajá. Som zvedavá do kedy. On sa budí aj 4x cez noc, ale nakojí sa a spinká ďalej. A máme aj dva zúbky už.
A vy ako. Adamko ako reaguje na bračeka?
21. sep 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja malej davam uz UM, sa sama odstavila ked mala 13,5 mesiaca ... aj som si poplakala. Ale mesiac nam trvalo kym zacala pit UM ...
21. sep 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex jeej tak uz ste zubatí.....Adamko super, velmi lubka braceka, najnovsie sa naucil mu davat cumlik, len chudatko este nechape, ze nie vzdy ked placka tak ho aj chce :sweat_smile:
21. sep 2010 o 21:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@egyptanka ja som zial Adamka nekojila takmer vobec a Oliho som sa pokusala mesiac, potom bolo mliecko fuc, takze aj on je na UM
21. sep 2010 o 21:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vraj je to s mlieckom geneticke, mna moja mamina tiez nekojila
21. sep 2010 o 21:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@egyptanka tak ale pekne ste vydržali kojiť. Ja by som chcela minimálne rok. Dúfam, že sa to podarí a neodstaví sa mi skôr.

@evitkamalicka zlatý. Však pochopí časom :slight_smile: To bude zlaté, keď bude Oli väčší, ako sa spolu pekne zahrajú.
21. sep 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex a Oli Adamka uz tiez pekne vnima a sleduje, ked placka a Adamko ho pohladka, tak hned prestane a kuka na neho
21. sep 2010 o 21:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka no my sme sa na začiatku, tiež potrápili s kojením. Malý sa nevedel prisať, kojila som cez klobúky, ale dlho. Niekedy aj hodinu. A začala som strácať mliečko. Potom som to zrušila a začala sa nadájať čajmi, homeopatikami a trápili sme sa, no dobre to dopadlo. Teraz je napapaný za minútku. A je to krásny pocit, mať ho takto len pre seba :dizzy_face:
21. sep 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic kocky idem ja do postele, v nedelu mame krstiny, tak sa zajtra pomaly chystam piect nejake suche kolaciky a v piatok puncove rezy

dobru nocku mamickam aj detickam
21. sep 2010 o 21:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex u nas Adamko tiez sa nechcel prisat, Oli zas opacne - taka prisavka, ale zial neni co
21. sep 2010 o 21:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka dobrú nocku aj vám!
21. sep 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka takže na umelom? aj my sme tak skončili nakoniec malej strčili flašu a ked už aj bolo aj ked trochu mlieka tak revala lebo aj ked sa prisala tak nešlo hned ako ide z flaše :unamused:
21. sep 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@egyptanka jasné že funguje len sem málo chodíte tie čo máte jedno baby alebo dve už je viac roboty doma a vela báb prešlo už inam do iných tém len mys tálice sme zostali verné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj ty aspon po dlhej dobe človek vie že žiješ, málinko sem chodíš alebo presnejšie do tejto témy
21. sep 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iba vas pozdravim kocky..a letim spat mooooc hodin :wink:
21. sep 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som tu ja len na skok ideme dnes na gulas tak musim maleho troskapobudit lebo ten si akosi od dovolenky zvykol spat cez den a v noci vystraja takze ideeemmmmm
25. sep 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeeej tu sa aj popisalo daco :slight_smile:. Predtym som nestihala citat a teraz nemam co ked nikto nepise :grinning:
25. sep 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@susy82 no obcas sem zavita kazda z nas...len skoda ze len obcas... :unamused:
25. sep 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej tak ste sa tu troska rozpisali. take osviezujuce :grinning:

@vejinka a ty tu co este strasis 2v1 ????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

inac ja som dnes konecne dostala mrchu po kyrete a to som len 31dc takze sa vytesujem, ze som na nu nemusela cakat 6tyzdnov ako niektore baby pisali. este sa musim dokopat na kontrolu ku dr. ked mi mrcha skonci a som zvedava co povie na dalsie snazilkovanie. nechcem cakat dlho :unamused:
29. sep 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meusicka vejinka brzdi prevadzku :grinning:
29. sep 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meusicka neprovokuj...este to vidim tak na tyzden :grinning:
29. sep 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok