Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

alex
19. nov 2010

a prihadzujem foto, lebo do albumu tu už nejako neaktualizujem. Na FB pridávam pravidelne, ale tu sa mi nejako nechce 😅

alex
19. nov 2010

@mirip no čo, však aj dve baby mať je super. Aspoň budú mať jedna druhú na babské problémy, budú spolu frajerov rozoberať a tak... 😀

vejinka
19. nov 2010

@alex ahoooj maly je na spapanieeee

alex
19. nov 2010

@vejinka ďakujem. Ty máš tiež doma fešákov a dvoch dokonca 😉 Inak Erik vyzerá na foto staršie, určite by som mu netipovala niečo cez dva rôčky.

silwietta
22. nov 2010

aaaaaahojte... prisla m sa na chvilku kuknut co je nove... obaja chlapci mi spia, to sa casto nestava

silwietta
22. nov 2010

@cukruska1920 blahozelaaaaaam

meusicka
23. nov 2010

@mirip hmm zial pani mrcha dosla 😝 ale este som aj tak nezacala brat ziadne vitaminiky takze aspon mam cas sa nastelovat troska na dalsie tehulkovanie. 😀 len mojho muza trebalo by este dokopat nejak, lebo keby sa nam zadarilo tak nahodou ako to co som zial potratila, tak by bolo super, ale inac asi velmi na to este nie je 🙄 zial je to blbe, ale nejak ta robotka viazne a ako uz chlapi uvazuju, treba mat zabezpecenu rodinku. no ale moje hodinky tiez tikaju 😝 takze ak nezamiesi vedome, tak dufam ze sa aspon podari tak nahodou 😵

meusicka
23. nov 2010

@alex
@silwietta

baby ako zvladate dve baba naraz? 🙂

evitkamalicka
23. nov 2010

ahojte

meusicka
23. nov 2010

@evitkamalicka ahoj evitka

meusicka
23. nov 2010

@evitkamalicka ako sa mas? a co chlapci?

meusicka
23. nov 2010

@alex no ten tvoj maly je zlatucky. maly smejko 🙂

evitkamalicka
23. nov 2010

@meusicka mame sa fajn, chalani v norme, posluchaju, co ine im ostava 😅 ....a vy ako?

meusicka
23. nov 2010

@evitkamalicka no tak nasa mala neposlucha 😝 asi ma to obdobie vzdoru 🙄 ale inac je nam dobre. a este lepsie by mi bolo, keby som nebyvala u svokrovcov. nejak mame ponorkovu chorobu 😝

evitkamalicka
23. nov 2010

@meusicka aj nas Adam ma obdobie vzdoru

akatka
23. nov 2010

@mirip Dakujeme Mirip... Aj ja gratulujem, tiez si sa dockala pozeram 😉 Tesim sa..

silwietta
23. nov 2010

@meusicka da sa to 🙂 a sa mi zda ze kazdym dnom je to lepsie,
Misko je stale samostatnejsi, papka sam, vypyta sa na nocnik, plienku mu davam uz len na spanie. uz si zvykol na prcka, ziarlenie dost ustupilo, a dava uz aky taky pozor, podava mu cumlik a pusta mu kolotoc, podava hracky a uz aj povedal ze ked bude velky, tak ho bude lubit, ale teraz este nie lebo je malicky 😀 Risko uz menej grcka, takze uz mame take dni ze ho ani neprezliekam a uz mam finticky co a ako zvladnut... no obcas je to uplne na prasky 😅 ale to zas je aj s jednym 😎

meusicka
30. nov 2010

@silwietta tak hlavne ze to zvladate a ze ste zdravi. to je asi najhlavnejsie. 😀
my sme zatial tak v trojke a stvrty do poctu je nas kocur 😀

karamelinka
5. dec 2010

alex aky je krasnucky..... 😉

karamelinka
5. dec 2010

ja zasa len nakukam u nas sa robili vchcodove dvere tak som vcera ipratovala od druhej poobede az do vecer tolko prachu akoze no dovi dopo..a teraz som este raz umyvala lebo stale som videla akesi smuhy tak dnes nic z oddychu maly je za chvilu hore ale chudacik je chorz yajtra ideme k dr a tak asi ani na mikulasa nepojdeme a tak ssme sa tesili.... 🙄

karamelinka
5. dec 2010

´baby inak som uz ako slon nechapem ze preco mi ta vaha tak ide hore ale je pravda ye toto druhe tehu zvladam akosi horsie som seknuta v krizoch a uz teraz mavam bolesti v noci sem tam takze hltam magnezium o sto dusu a hadam sa nic nebude este diat....

vejinka
5. dec 2010

@karamelinka ja som tak isto horsie prezivala druhe tehu ale to bolo aj vilkovou vahou ze ma bolel kazdy ud 😅 a hrozili mi predcastnym porodom od 30tt 😔

karamelinka
9. dec 2010

veji maj mna chcu do nemocnice dr mi povedal ze to vyzera so mnou zle bola osm teraz v pondelok v poradni...a co ti bolo ked ti hrozil predcasny porod lebo ajmne hrozi...cakame dievcatko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

karamelinka
9. dec 2010

sa tu akosi uz moc nechodi ci co?

cukrus ako mamicka?

silwi mali maju super mena!!!!a perfektne sa k sebe hodia... 😉

mirip
9. dec 2010

@karamelinka ahoj tak ako skoror dvojnásobná mamina dievčatko ako si chcela alebo chalan?

vejinka
9. dec 2010

@karamelinka super gratulujem tak teda parik 😉 ja som mala skrateny krcek

vejinka
9. dec 2010

inak sme boli dnes v poradni a mame 6380g 😅

karamelinka
10. dec 2010

mirip dievcatko som stastna chceli sme dievcatko ale dlho som malapocit ze to bude zasa chlapcek nakolko u nas su v prevahe chlapci...

veji aj ja mam a dost dr mi zakazal aj von chodit a uvidi sa 20teho ked idem do poradne co dalej lenze primalom dietati sa ti neda lezat a nic nerobit upratovanie som odlozila ale sem tam musim daco uhodit ved to sa neda nic nerobit ked vidim aky mam strasny bordel a takno....tak som nervozna z toho a aj maly prechadza akymsi super odobim takze jedno s druhym uz aby to olo za na nami...

karamelinka
10. dec 2010

veji co tak to ste riadny valibuci parada... 😉

karamelinka
10. dec 2010

veji a ozaj rodila si v termine ci?