Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

giovannajana
29. sep 2011

@meusicka práve naopak. Nestíha odpisovať čo má a z nepozornosti robí chyby. Minulý týždeň dostala z matiky 4 a tento z písania dve 3. ☹ Zo špeciálno-pedagogického centra by mali do školy poslať nejaké odporúčania, ako k nej má učiteľka pristupovať, tak som zvedavá, čo to prinesie...

meusicka
3. okt 2011

@giovannajana ach jaj, lenze ci to k niecomu bude viest, potom to velmi zavisi aj od ucitelky. tak drzim palce nech to vyriesite k spokojnosti Alenky a aj vas a samozrejme aj ucitelov 🙂

mirip
22. dec 2011

@meusicka tak ako? ešte kinerko alebo už sú baby vonku?

meusicka
23. dec 2011

@mirip ahoj, tak este stale 3v1. dnes som bola u lekara a vraj by som mala vydrzat cez sviatky. sme doma a v utorok sa mam rano hlasit nalacno na predoperacne a idem na sekciu. takze doma uz len pianko a lezat, lezat, lezat 🙂

Krasne Vianoce a stastny Novy rok 🙂

silwietta
23. dec 2011

krasne sviatky babeny!

vejinka
23. dec 2011

@meusicka waaaaaaaaw ty to uz mas za par....si pamatam ze len nedavno si pisala ze cakas dvojky...to je sila jak rychlo vsetko uteka....nuz prajem rychly a bezproblemovy porod a aby si bola na novy rok uz doma aj s detickami...ostatnym kockam stastne a veseleeeeee 😉

meusicka
23. dec 2011

@vejinka dakujem a veru ani sama neviem ako sa nam to podarilo, ale fakt uz taham 38tt 😀 brusko sice popraskalo za posledne dva tyzdne a mam pocit, ze zo dna na den uz je vacsie ale este do toho utorka vydrzim, nech sa deje cokolvek 🙂

aj vam stastne a vesele celej rodinke.

a samozrejme vsetkym byvalym snazilkam co sme to dakedy daaavno spolu riesili ako ostat tehu a pritom sa nezblaznit 😀 😀 😀

rybca
2. jan 2012

Ahojte, tak sa to tu zase rozbehlo? Je tu aj nejaka co ma tiez problem s nedostatkom estrogenu?

giovannajana
5. jan 2012

@meusicka gratulujem k Rebeke a Barbarke 😵

susy82
8. jan 2012

jeeeeeeej @meusicka uz mas baby na svete? gratulujem meusiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii z celeho srdiecka 😉

vejinka
8. jan 2012

aj ja gratulujem mooooc
@meusicka

mirip
8. jan 2012

@meusicka aj ja gratulujem k babám a veľa zdravia😉

meusicka
10. jan 2012

ahojte
@giovannajana
@mirip
@vejinka
@susy82
veru baby sa narodili 27.12. CS, Rebecca 45cm, 2340g a Barbara 41cm, 2120g. co nestihli v brusku to narastu vonku. 🙂

vejinka
10. jan 2012

@meusicka nevadi hlavne ze su zdraveee

susy82
10. jan 2012

@meusicka jasne ze dobehnu, hlavne nech ste cela rodinka zdravaaaaaaaa. Inak krasne mena si vybrala 😉 . Drzkajte sa 🙂

meusicka
11. jan 2012

@vejinka
@susy82

no akurat dnes sme boli u dr. a zase kus na seba nabrali, takze ani rastu, len nech je mliecka dost. zatial mam pre obe 🙂 no idem, bo uz treba zase dojcit.... dojcim v jednom koleeeeeeee 😀

cukruska1920
11. jan 2012

@meusicka no ja odpadnem to uz aj?? ved pred nedavnom si pisala ze si tehotna. No tak teda srdecne gratulujem k babulkam a nech su zdrave, vela papaju a robia vam len radost 🙂

vejinka
11. jan 2012

@meusicka ale mas radosti. Neboj mliecka bude len treba vela papat a pit🙂

alex
14. jan 2012

@meusicka gratulujeme aj my, nech sú babuľky zdravé, rastú ako z vody a nech vám robia len a len radosť! 🙂
A tebe tiež veľa zdravíčka a mliečka!
a čo Bianka, ako prijala sestričky?

My sme práve týždeň bez dojčenia, konečne som sa odhodlala na to, ale krpec to zvládol cekom dobre. Aj keď občas si vypýta ešte, no ja som si na začiatku prelepila bradavky leukoplastom, že mám bobo, tak mu to len pripomeniem a potom už len povie, maminka bolí bobo.
Inak je to zlatíčko, rastie ako z vody, však už budeme mať 2 roky, letí to strašne.

meusicka
15. jan 2012

@cukruska1920
@alex
@vejinka

dakujem baby este raz 🙂 veru v kuse som hladna ale pravdupovediac ani neviem ako to vsetko mam stihat. niekedy si ranajsie umyvanie zubov robim az naobed 😀
baby su zlatucke, vela spia, aj ked teraz maju prehodeny rezim, takze v noci sa budia castejsie. no skusam ich nejak otocit naspat, takze si doobeda doprajem slabsiu kavu.
Bianca deticky prijala celkom dobre. ani nemozem povedat zeby ziarlila. chce dost pomahat, ale aj to uz sa kus zlepsilo, takze neotravuje na kazdom kroku 🙂 cochvila ma ist do skoky, akurat mi robi starost ze je zatata ako mulica a nechce sa pytat. tak jej davam gatusky, ale stale ju treba durit, aby si sadla na nocnik. no co uz. nemoze byt vsetko idealne, no nie?

@alex jeminky, to ani sa mi nechce verit, ze uz aj vy budete mat 2 rocky... naozaj velmi rychlo ten cas leti. ved aj ja som len nedavno doniesla domov z nemocnice Biancu, a uz budeme o 2 tyzdne oslavovat jej 3 narodeniny. no co? decka rastu a nam pribudaju sediny, teda aspon mne 😝 😀 😀 😀

vejinka
15. jan 2012

@meusicka ja sa vytesujem lebo erik konecne kaka do zachoda a pozri kolko ma rokov doteraz len do plienky alebo nocnika ale cipok dobrovolne ani za otca tak reku pockam..a vyplatilo sa kazdy den sa pyta ako hodinky..dockala som sa huraaaaa, ty bud rada ze bianka je taka sikulka a poslucha mne erik nenormalne ziarli este aj teraz na vilka 🙄

meusicka
15. jan 2012

@vejinka heh to poznam, aj my kakame casto len s cipkom a je to boj, jej ho dat, ale ked musis tak musis. a tlaci tiez len do plienky, no som rada ze aspon tlaci a nedrzi v sebe.
dnes som jej dala uz detsky caj uvolnujuci, tak som zvedava ako to zaberie 😕
a co sa poslusnosti tyka, tak moje dieta v 1000 pripadoch asi 960x neposluchne 😝

susy82
18. jan 2012

@vejinka @meusicka a to nie je tak ze my mame posluchat deti? 😀 😀 Vaneska sa mi zacala pytat zo dna den tesne po 2.narodeninach. Proste prisla ze plienka ju omina a uz ju nechce. Akurat este davali sme na noc pre istotu ale 99 % bola sucha, vcera sme minulu poslednu z balenia, tak dnes je mi jasne ze bude to 1% a v noci menim plachtu 😅.

vejinka
18. jan 2012

@susy82 u nas musi byt plienka aj na poobednajsi spanok aj v noci..proste rano byva plna

meusicka
18. jan 2012

@susy82 ale to je super ze je taka sikula. moja je prilis zaneprazdnena 😠 ale aspon uz teraz zakrici ze jej treba cikat aj ked potom nestihneme dobehnut na nocnik. no uz i to je pokrok. tak co uz. kazde dieta je ine. niektore sa odnauci skor a niektore neskor. ibaze ja som dufala ze to stihneme kym pridu dvojicky. snaha byla, skutek utek 😕 nevadi.
a ohaldne poslusnosti.. no neviem, mne pride ze dnesne deti to maju vrodene, kazde je silnym jedincom a tak je ich vychova dost tazka.

susy82
18. jan 2012

@meusicka to si napisala pekne a vystizne. A s tymi plienkami to nema zmysel silit, oni sami musia pochopit ze je lepsie bez nich. A mas moj obdiv ze pri 3 detoch stihas net 😀 .

mirip
30. jan 2012

u nás detto všetci na mna hromžia že sommala malú nútiť cez leto bez plienky,ale chodili sme na očné, začala nosiť okuliare, potom lepiť jedno oko a smo ju nechcela trápiť ešte viac,má dosť pozerať jedným okolo a cez okuliare a aj tak kakáme už na šerbel alebo na záchode do plienky vobec aj ked sme v meste tak prinesie si "to" domov a až potom ide kakať a cikať žial povie cikala som alebo cikám a časovú rezervu na dobehnutie na wecko nenechá 😀 😀 😀

susy82
5. feb 2012

@mirip netreba nutit, ja som mala obavy ze ako mala a kazdy tiez ze som mala skor a neviem co a sama na to prisla. Nocne cikanie som mala obavy,ale dosli plienky a uz som nemala chut kupovat nove, tak som jej proste vecer vysvetlila ze uz nema plienocku a ze miesto plienociek radsej kupime hracky a musi sa vypytat alebo vydrzat a zatial sa ani jedenkrat nepocikala 😵