Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

susy82
27. jún 2008

ja? 15DC

alex
27. jún 2008

mala no ešte nie úplne, ale už sa spúšťa. A ty ako, testovala si ráno?

Sveva určite sa spustí, cítim to.

sveva
27. jún 2008

Alex aj ja som to cítila a je z toho 37 tt. 😎

alex
27. jún 2008

susy tak to si akurát niekde blízko ovu. Snažilkujte odušu, nech si už aj ty tehu.

susy82
27. jún 2008

blizko ako blizko, dnes idem k dokymu aj ked mi vtedy mrchana nakoniec dosla, lebo som sa objednala kvoli tomu ze meska, ale skoda to nevyuzit, tak uvidim a uz som fakt rozhodnuta ked mi povie ze este netreba vysetrenia, ze odchadzam aj s kartou, to sa uz mozem liecit aj sama rovno

alex
27. jún 2008

Sveva, tak jasné, že kým sa nespustí úplne, tak tam nejaká šanca je. Ale ja neverím už. Uverím, až keď mi tento stav bude trvať pár dní.

susy82
27. jún 2008

evit ja viem ze to nie je med lizat byt tehu, ale ja by som bola tehu aj rok, len nech uz som ☹
svagrina je tehotna a sa hanbi za to ze ma brucho a to je jej tretie dieta a vraj teraz ho nechce ukazovat, v oktobri ide rodit a ja furt ani tehotna nie som ☹

sveva
27. jún 2008

Susy a ten tvoj doky ti ešte nerobil žiadne vyšetrenie?

malalady
27. jún 2008

alex jj testovala som sa dneska rano.. bo už vážne som začala pochybovat bo som sa v noci zobudila na to, že ležim na bruchu bolo mi zle zacala som pokašlievat a ma len naplo zrazu a bum som sla blee-kovat heh .. 😅 no a rano robim test a nist negativny.. tak ja už neviem.. ale ms nikde.. ani naznak, že príde 😢

susy82
27. jún 2008

sveva ani mi nehovor 😠 , nie nerobil, lebo vzdy to zhodi na kvasinky preco nie som tehu a tie sa mi stale vracaju a vraj do roka je to normalne ked sa nezadari, tak hoci sme sa zacali snazit az v auguste a ten mesiac ani neviem ako som mala cyklus, tak som mu povedala ze sa snazime od zaciatku jula 2007, nech sa rozhybe

alex
27. jún 2008

Tak nech ťa pozrie sonom v akom stave máš folikul. Či sa blíži ovu, alebo je ešte ďaleko.

sveva
27. jún 2008

Malady a ako dlho mešká?

susy82
27. jún 2008

s jeho pristupom pochybujem ze mi ho dnes urobi, ale aj tak idem, nic nenacakam

sveva
27. jún 2008

Susy tak je smiešny, krv ti môže zobrať aj keď máš kvasinky a súhlasím s alex nech ti urobí sono.

alex
27. jún 2008

mala, tak to je divné, ale možno máš ešte len nízku hladinu hcg. A koľko ti už mešká?

malalady
27. jún 2008

už tretí den..a príznaky mam take ako pri malom Tobikovi.. a týžden od minulych kramov mi bolo zle 10dni taký pocit, že mam zase dostat kramy... a teraz hned ako som mala dostat kramy tak ma bolia prsia, že až!

malalady
27. jún 2008

po minulych kramoch xi

alex
27. jún 2008

susy, tak ber kartu a choď inde. Ja by som ti odporučila môjho, ale je to v BA, takže smola. No určite aj u vás je nejaký super doktor.

malalady
27. jún 2008

to mam asik miesto kramov bolest prs heh 😝

alex
27. jún 2008

mala a čo keby si zavolala dokymu, že ti mešká, či by ti nemohol zobrať krv?

susy82
27. jún 2008

alex ale o ziadnom neviem 😔

alex
27. jún 2008

susy, tak sa skús popýtať tu báb zo Žiliny, či o niekom nevedia.

miss_shy
27. jún 2008

ahojte kocandy 😀

no ja som nevydrzala a urobila som dnes rano test 😀 ale nic, len /, tak ak do pondelka nic este testnem.

malalady
27. jún 2008

alex. hm.. k doktorovi pojdem až v pondelok.. ja ešte dufam vto, že ten menzes dostanem.. aj ked priatel povedal, že som jasna.. že test je o nicom.. že vidno 65sk 😝 že jeho presvedčí užb len gynčo... no ale ak je to tak, že sa to stalo to oplodnenie tento mesiac 10teho tak som len v malom týždni a test to ešte nezisti

alex
27. jún 2008

miss, držím palce, nech nedorazí.

Mala, choď teda v pondelok, ja si myslím to isté, čo tvoj priateľ, že test je zlý.

alex
27. jún 2008

mala no rada by som si to s tebou vymenila 😉

miss_shy
27. jún 2008

alex naaapodobne. skusala som baby test neviem ake su. teplota bola este 37,2 tak neviem.

susy82
27. jún 2008

ja tiez 🙂

malalady
27. jún 2008

miss baby test je o ničom mna odrbkal pri prvom tehu!!!

miss_shy
27. jún 2008

malady fakt? no tak si dnes skusim kupit ten mamatest, ked ho baby tak ospevuju.