Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

mirip
16. jún 2008

ja som brala normálne injekcie na umelú menopauzu a vela žien po nej MS nemá, ja som mala a dokonca celých 6mesiacov, aj trikrát som sa pýtala dokyho, či to nie je zé, ved by som MS nemala mať vobec a on mi povedal že každá žena na lieky reaguje inak a nemám sa obávať, lebo aj ked MS normálne požas liečby mám endo sa aj tak lieči a mal už vela takých pacientok, a dokonca mi povedal, že ked mám MS možem počas liečby aj otehotnieť, to sa nestalo ale sa mi upravil menzes a nerobí výkyvy. Myslím že to špinenie nenarobí nič ale spýtaj sa na to dokyho

evitkamalicka
16. jún 2008

titti zatial mi to este nejako nedochadza, ale porodu sa bojim odjakziva a velmi

mirip
16. jún 2008

jerry ano sú tu 22ky snažilky, hádam sa nám to podarí a aj freyy

mirip
16. jún 2008

Kde ste zase všetky 😠

tittika
16. jún 2008

dikes miri,no ak mi to neskonci do 2 dni tak sa spytam,a tie hormony na teba nevplyvali zle,ja som dost vybusna a hlavne drahy si to so mnou uzije ☹ chuda moje 😅 on si to teda nezasluzi 😅

mirip
16. jún 2008

ja neberiem také hormóny, ja som už po liečbe endo 😒 také niečo som nemala, len som stále pila vodu a vysúšalo mi sliznicu , tam dole, takže som to mala stále také bolestivé ako ked má baby zaparený zadok a bolo to dosť nepríjemné, inak nič

mirip
16. jún 2008

Halooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 😲 😲 😲 😲

mirip
16. jún 2008

Fakt tu nikto nie je ☹ 😒

jerryjanka
16. jún 2008

evitka neuvažuješ o baloniku epi-no?

mirip
16. jún 2008

Ozaj tu nikto nie je? 😒

jerryjanka
16. jún 2008

mirka ja ale podme kecať teda do mladych snažiliek nech nebehame hore dole 😉

evitkamalicka
16. jún 2008

jerry neuvazujem

mirip
16. jún 2008

ja tam nepatrím jerry, mám o dosť viac ako do 25

jerryjanka
16. jún 2008

vidiš evit ja sa ani tak nebojim pôrodu ako nastrihu - respektive natrhnutia , nasledneho strihania potom ak sa nevycikam tak cievkovania, štipania, pripadneho nesedenia a bolestí a v neposlednom rade aj nejakej infekcie a možnej inkontinencie - to je moja nočna mora.

evitkamalicka
16. jún 2008

jerry ale ani s balonikom nemas zaruku ze ta nenastrihnu a ze sa nenatrhnes, nic nie je 100% tne

mirip
16. jún 2008

ty máš ale prehlad jerry.......... ach jo ja pretrpím všetko kvoli baby sa to oplatí....... a aj ked nemám potuchy čo je inkontinencia

mirip
16. jún 2008

už to viem............ no ako to tu poznám, ide sa aj na klystír aby si sa neposrala 😀 a aj na wc-ko na malú

jerryjanka
16. jún 2008

evit no zaruka nie je to je pravda
ale skusenosť niečo dokazuje
jedna kočka rodila prirodzene 4,2 kilove mimčo - museli jej pomôcť vaxom a ani jeden štich nemala

mirip
16. jún 2008

ty máš ale prehlad jerry........

danielitka26
16. jún 2008

kuknite si na vtipné videá youtube vo volnej diskusii posledné video čo som pridala a máte zaručený krásny večer

jerryjanka
16. jún 2008

miri po večeroch čítam 😀
je pravda že ten balonik je drahý stojí 2700,- ale mne to za to stojí teda 😎

mirip
16. jún 2008

no ako hovorím , ja ešte tehula nie som a keby aj tak mi je to nateraz jedno zaoberať s porodom, ved ešte niet čo rodiť

jerryjanka
16. jún 2008

miri no jasne ale tak aj ked niekto vybavuje hypoteku tak kuka že aky barak postaví a tiež ešte nie je z čoho
ja sa len informujem - nekupujem neobjednavam - teda aspon nie taketo veci
ale aspon sa niečo nove dozviem

mirip
16. jún 2008

🙄 🙄 🤐 🤐 ja sa zase radšej neinformjem, ked to bude aktuálne tak sa budem, na teraz nie 🤐

danielitka26
16. jún 2008

mirip už som tam dala nový odkaz

mirip
16. jún 2008

videla som 🙂

jerryjanka
16. jún 2008

tak vieš ked som tu a nikto mi nepiše tak kukam temy
a raz kukam že epi-no a ja myslela že to je o epiduralke 😀 a bolo to o niečom inom tak som si zasa potom našla nejaky popis na nete. a sem tam zabludim do temy ked tam baby po pôrode píšu že aku maju skusenosť...

mirip
16. jún 2008

no to skor som tu vždy sama ja

danielitka26
16. jún 2008

že je zlatá ...nádherná 😀

avuska19
17. jún 2008

ahojte baby, ja viem, že je skoré ráno....ale, musím vám to napísať.

Tak dnes ráno som prvý krát zažila ten pocit, nádherný pocit, na teste sú dve // 🙂 🙂 🙂