Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

egyptanka
27. jún 2008

caute kocky, prave sme sa muzom vratili z neplanovenej vecere ...

mirip
27. jún 2008

ahoj egy 😉

maahuliena
27. jún 2008

ahoj egy, ako ste dopadli v GF?

egyptanka
27. jún 2008

maahu, zatial celkom dobre, ja som uz OK, ziadne zapaly, cysty,zrasty, uz ziadne ureaplazmy, cyto OK, genetika dopadla na vybornu, idu sa zamerat na manzela, ten ma zhorseny spg, ide este k urologovi ci nema nejake zapaly a ci ma v poriadku jeho ustrojenstvo, ja som mala ist este na odber krvi na hormonalny profil, ale mrcha dosla na dovolenke tak krv az koncom jula a uz so vsetkymi vysledkami v auguste uvidime co dalej. Zatial to vyzera na IUI, ale nic nie je stratene aj prirodzenou cestou.

mirip, ajoj

mirip
27. jún 2008

co už všetky spíte?

miss_shy
28. jún 2008

cauko zienky, tak teplota klesla na 36,9. Tak cakam cervenu. Papa

miss_shy
28. jún 2008

tak a mrcha prisla :p no nevadi aspon nebude strasit na dovci.

malalady
28. jún 2008

čoooo?? tebe už??? mne este nie.. 😠

miss_shy
28. jún 2008

moja rozdiel v nas dvoch je sice jeden, no obrovsky. Ja som kramy nechcela!

malalady
28. jún 2008

miss_shy ja viem.. a preto mi je na nič.. že vy sa tu snažite a od vtedy čo ja by som mala dostat už viac ich z vás dostalo.. si myslíš, že ja vam to prajem? vobec nie!!! aj ked niektore si to myslite! 😠

evitkamalicka
28. jún 2008

ahojky kocky

miss uz mam v albume kocik 😀

malalady
28. jún 2008

evitkamalicka ahojík 🙂

evitkamalicka
28. jún 2008

malalady servus 🙂

malalady
28. jún 2008

miss a kolko ti vlastne meškali????

malalady
28. jún 2008

evit fiha ty to máš za chvila 😉

evitkamalicka
28. jún 2008

no veru uz sa mi to krati...a ty ako? testovala si?

malalady
28. jún 2008

evit ja radsej pojdem ku gyn.. ako mám testovat...lebo viem už že kramy neprídu už sa na to vobec necítim.. 😒

evitkamalicka
28. jún 2008

mala ja by som tiez na tvojom mieste sla ku gyn...a kedy sa chystas?

malalady
28. jún 2008

ja sa n to pamatam, ked som kupala malého Tobíka prvý krát, že ma sestrička pochvalila, že ako keby som mala v tom prax hehe 🙂))

mirip
28. jún 2008

no ahojte dievčatá, nechcem byť zlá ale nie sme mi náhodou snažilky čo sa snažíme o baby a túžime po nom.........??????? mám taký pocit že kúsok dnešnej diskusie je o opaku, neprišla som náhodou namiesto snažiliek do témy nechcem dieťa? 😔

mirip
28. jún 2008

a malalady, neviem prečo si taká momo a nastvaná že si možno tehotná, 😠 niektoré z nás by boli najšťastnejšie v živote keby boli tehotné 😠

evitkamalicka
28. jún 2008

mirip ahojky

miss_shy
28. jún 2008

mala viem ze nam to neprajes, ale chap nas ked nam pride mrcha je nam nanic. A ty si nebrala anti? Inak mozes mat kludne anovulacny cyklus, vtedy mrcha nepride, tak sa nestresuj. Ahojky evitka, kocaaar krasny aj ten medvedik v nom. 😵

malalady
28. jún 2008

mirip ja viem, že ti to tak pripada, ale to druhe si myslim, že by bolo velmi skoro... ja som vždy chcela druhe, ale nie takto skoro... takže tak a ked bude tak bude.. čo už... a ak si dobre čítala už sa začínam aj tešit.. 😀 😀 😝

evitkamalicka
28. jún 2008

miss dakujem moja 😉

mirip
28. jún 2008

no myslím že by si sa mala tešiť a velmi, noektoré tu by s tebou hned menili lebo sa snažia o baby aj niekotko rokov a všeličo podstúpili a ten vekový rozdiel detí ktorý by bol 2roky aj niečo je ideálny

miss_shy
28. jún 2008

mirip ahojky cica.

malalady
28. jún 2008

evit.. v pondelok idem.. frajo si už robí srandu bo ja si myslím, že so mnou niečo je.. a on stale no hej je.. 😀 vyndes od gynekologa s tehotenskou knižkou 😠 😀 😎 svinucha jedna heh 😵

sveva
28. jún 2008

Malady mne za o chvíľku narodí druhé bábo, viem ako sa cítiš aj ja som mala obavy a aj ich mám, ale sa aj veľmi teším. Radšej teraz ako neskôr. Myslím že Mirip má pravdu. 😉

malalady
28. jún 2008

sveva.. no ja mám velke obavy že to nezvladnem 😢