Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

mirip
28. jún 2008

jasné sveva, že je to pravda, čím menší vekový rozdiel tým viac si so súrodencami rozumieš, ved ked je vačší vekový rozdiel tak ked sú deti velké ťažko si hladajú cestu k sebe lebo je tam nie len vekový velký rozdiel ale je to iná generácia už, ja to vidím na žiakoch, ked sú súrodenci tak do 5ročného rozdielu si velmi rozumejú ked je to viac je to už horšie

sveva
28. jún 2008

Malady moja sestra má rozdiel medzi dievčatami 14 mesiacov a prakticky sa vychovávajú naraz, spolu sa hrajú. Zvládli to iné zvládneme aj my.

malalady
28. jún 2008

a inak baby.. chodím už často cikat 😕 😅

mirip
28. jún 2008

malalady, ved máš aj muža, nie? a rodičov a svokrovcov?

evitkamalicka
28. jún 2008

ja by som chcela mat medzi detickami tak 2-3 roky rozdiel

mirip
28. jún 2008

a iné príznaky?

malalady
28. jún 2008

sveva vieš čoho sa najviac bojím, že si Tobík bude mysliet, že ho už nechcem ked sa budem venovať malinkej.. 😢

sveva
28. jún 2008

Malady neboj Tobik sa bude tešiť, že bude mať súrodenca, neboj deti nás vedia prekvapiť. Oni sú viac prispôsobivý ako si myslíme. Ja som mala tiež obavy, ale mojej kamoške sa narodilo dievčatko a Eliška len chodila pozerať a hovorila bábo a nikoho nechcela k malej pustiť. 😀

malalady
28. jún 2008

mirip všetky čo pri Tobíkovy 😉 čakam a čakam a nist (menzes) miesto toho len vytok, tlaky v podbrušku, pichanie take ihlove v podbrušku, zvracanie (len raz ako pri Tobíkovi) sakramenske bolesti prs a sú aj fajne citlivé a často chodenie na malú potrebu to mam zasa od včera 😝

malalady
28. jún 2008

a sa mi aj zatočí niekedy hlava... 😠 a často unavena

mirip
28. jún 2008

hm, to stým podbruškom mám aj ja a citlivé prsia tiež ale to nie je asi ono to zase duphaston 😢

miss_shy
28. jún 2008

mala ci to bude /ak vobec/ malinka je skoro hovorit... a kym nebudes mat potvrdenie od dokiho ze si tehu a ze je vsetko v poriadku nestresuj. ja som mala minuly cyklus 60dnovy vsetko nasvedcovalo tehu no babo sa aj tak neudrzalo. a je fakt ze mat babenko je zazrak.

malalady
28. jún 2008

mirip a týžden po menzese minulom som mala 10dní také pocity ako keby som zase mala dostat menzes a rano mi bývalo zle že som sa musela najest.. no ako aj teraz že sa musím najest..

malalady
28. jún 2008

miss s partnerom sme sa zhodli ak tak dievčatko 😝 😝 😝 inak bude reklamacia jeho spermiam heheh 😅 😀 😀 😀

miss_shy
28. jún 2008

ok holky idem, mala tebe zelam aby ti to vyslo tak ako si prajes, a neboj zvladla si to jednym babom zvladnnes aj s druhym. papa

evitkamalicka
28. jún 2008

ahojcek miss

sveva
28. jún 2008

Malady ja som podala žiadosť na chlapčeka, tak uvidíme, či budem reklamovať. 😉 😀 😀 😀

malalady
28. jún 2008

a ma napadlo že som aj precitlivena.. mala som takú chut včera na sladke nič po ruke peniaze som nemala a frajovy som sa nevedela dovolat bo bol v robote.. tak som sa riadne od zúfalstva rozrevala.. ako čudovala som sa aj ja, že to čo je? že či mi šibe..

sveva
28. jún 2008

Malady ja mám také stavy doteraz. 😅

malalady
28. jún 2008

sveva.... ty chceš chlapčeka? ja som chcela vždy dievčatko.. tak ak budem tehu tak nech je to dievča 😉 😉 😀 😀 😀

sveva
28. jún 2008

Tak ja už jedno mám a sestra má dve, tak pre zmenu. 😅

malalady
28. jún 2008

sveva 😝 no ja som to pri Tobíkovy praveže nemala.. ale to stoho, že som skoro cele tehu bola v strese 🙄 😢 tak toto tehotenstvo by som si teda potom paradne užila.. 😉

sveva
28. jún 2008

Malady pri Eliške som si tehu užívala, ale tiež som bola pod tlakom v práci a mala som aj veľký stres, teraz som kľudnejšia teda až na posledné 2 týždne. 😝

mirip
28. jún 2008

Halooooooooooo snažilkyyyyyyyyyyyyyy, ste tuuuuuuuuuuuu?????????????? 😲 😲 😲

jerryjanka
28. jún 2008

ahojky miri
ako sa mavaš?

scarlette
29. jún 2008

halooo spite?

mirip
29. jún 2008

čaf scar, nespíme, ja určite nie 😀

evitkamalicka
29. jún 2008

ahooooooooooj
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

mirip
29. jún 2008

zase som tu sama, ked sa dávajú vírusy, že by náhoda, alebo som len v správnom čase na správnom mieste.....?? 😀 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
29. jún 2008

mirip asi v spravnom case na spravnom mieste 😉