• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky 22. Pridajte sa!

5. februára 2012 
menia sa ti chute..to je zaujimave...dam si aj ja...a mne bude isto kysli...v tom pripade je chyba v melonovi :grinning: :grinning: :grinning:
8. júl 2008 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak skus
8. júl 2008 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale furt tu sedim..on nepride sam...
8. júl 2008 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nemas dialkove ovladanie?
8. júl 2008 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam ale to my nepomoze..skor mobil by pomohol zavolam muzovi..je vo vedlajsej miestnosti nech mi donesie:DD
8. júl 2008 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji..no vidis...a napad je na ceste
8. júl 2008 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale idem radsej osobne..uz vidim ze by mi maly kusok dal...a ja xcem vela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. júl 2008 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki...ja idem prec lebo dnes som tu cely den...tak sa drz..papa
8. júl 2008 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrus som si kukla tvoje testiky... nachapem naco sa vzrusujes, ved tam je to uz jasne :wink:
8. júl 2008 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaf, silwi........ popluj ma vírusmi pre šťastie idem o chvílu k doktorovi :wink:
8. júl 2008 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ta poplujem takymi slinkami aj melon tam mohzno najdes..inak bol vyborny TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTt :grinning:
8. júl 2008 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hádam mi dodajú šťastia u dokyho :wink: dík veji
8. júl 2008 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirip..za malicko moja...keby sa dalo dam ti vsetky.. :wink:
8. júl 2008 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože čo sa vám dnes všetkým porobilo že vyžierate melóny :grinning: :grinning: že by melónománia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. júl 2008 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale aky bol fajny...ako medik..uzas..som spracovala asi 4 kusy :grinning:
8. júl 2008 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silwi....lenze to bol z nedele..a dnes mi uz ten isty druh vysiel negat...ale nerobila som ho z prveho ranneho mocu a predtym som dost pila...neviem ci to mohlo ovplyvnit
8. júl 2008 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrus jasne ze to ovplivnilo..daj si povedat ty tvrdohlava hlavicka :sweat_smile:
8. júl 2008 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji...ty si mala sladky? aj ja chcem sladky....henten chutil hrozne...fuj ani melonovo to nechutilo

videla si test z nedele?
8. júl 2008 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej videla...
8. júl 2008 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies co mi dokyna povedala ked som tam bola v piatok? brala mi krv a povedala ze sme neni o nic mudrejsi lebo ze test nevysiel ani pozitivne ani negativne...ze som mala ale neviem coho 15 a ze na tehotenstvo ma byt 30 ale ze keby nic tak je to nulove tak neviem......zato mam prist vo stvrtok
8. júl 2008 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrus to nic neznamenaaa...vies resne den kedy si mohla otehotniet? nevies takze vsetky spekulacie su na nic..pockame pekne do stvrtka
8. júl 2008 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji...no 25.6 som mala ovu a odvtedy ma boleli prsia a podbrusko...ale nie tak priserne ako teraz
8. júl 2008 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm...cisto teoreticky si vtedy mohla byt niekde okolo 5-6 dna..pockaj a kedy si bola na krvy? datum?
8. júl 2008 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. júl 2008 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze to sme mali cca 10 dni...7-8 dni sa vajicko implantuje..a ked si bola u nej mohlo byt zahniezdene len par hodin az 2 dni takze to cislo je ozaj nepodstatne...treba pockat
8. júl 2008 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som zvedava co mi zapoti vo stvrtok.....som normalne zvedava...a donesiem jej tam ukazat aj ten test...lebo ked som si pred tym robievala testy tak nic a hotovo...lenze 3 pozitivne? to asi nebude len tak
8. júl 2008 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrus..jo na tom nieco bude...uz aby bol stvrtok co? :wink:
8. júl 2008 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji...hej...este nikdy som nebola taka zvedava ako teraz.....ale vies aku to ma teraz vyhodu? mam prsia vacsie asi o jedno cislo a mam ich ako keby som v nich mala silikony :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. júl 2008 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrus..heh akurat dnes som pisala..ze som sa tesila ze ked bduem tehu moje budu vacsie..ale furt nulky ani o milimeter niesu vacsie..ale vraj mliekom sa naplnia tak dufam ze potom aspom o cislo to skoci :grinning:
8. júl 2008 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji...sak si jak palicka.....len brusko ti vytrca :wink:
8. júl 2008 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok