Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

vejinka
8. júl 2008

ved to 😀

vejinka
8. júl 2008

nikde inde sa mi pribrat neda..len do bruska

cukruska1920
8. júl 2008

veji...bud rada ..aspon nebudes musiet zhadzovat...zevraj to ide tazko dole

vejinka
8. júl 2008

my to mame v rodine...nechapem a tak by som xcela mat par kil navyse..a nijakovsky sa to neda..ale aspom ze babo rastie..teda dufam..

cukruska1920
8. júl 2008

veji...a bude to dievcatko?

vejinka
8. júl 2008

ja netusim cukrus...ale myslim ze bdue no zistime to az 21.7.

cukruska1920
8. júl 2008

ides na sono?

vejinka
8. júl 2008

jo..idem uz sa neviem dockat ako je otocena...a tak..velkaaa lebo neviem vobec kolko ma centimetrov ani aka je tazkaa alebo tazky 😀

cukruska1920
8. júl 2008

a to sa da ako zistit podla sona aj vaha aj velkost...teda velkost este pochopim ale vaha?

vejinka
8. júl 2008

nooo aj vaha..neviem ako ale vraj daaa.. 😉

cukruska1920
8. júl 2008

sranda.....panecku ale strasne rychlo ti to ubieha....

vejinka
8. júl 2008

no dnes v noci som myslela ze rodim tak mi zle bolo...ale musim este vydrzat ...este aspom mesiac..a po 20.8. mi uz bdue vsetko jedno 😀

vejinka
8. júl 2008

ti skopirujem co som pisala v septembrovkach..je to dost dllhee

cukruska1920
8. júl 2008

si mala bolesti alebo co?

vejinka
8. júl 2008

ahojte zienky...co to bola vcera za noc neprajem nikomu..okolo desiatej sme sli spat este sme sa s muzom rozpravali a ked som uz myslela ze zaspavam tak sa spustila burka..zle sa mi dychalo skoro som upadla do bezvedomia..muz rychlo pootvaral okno aj balkon..k tomu sa pridala hrozna bolest hlavy islo mi ju roztrhnut..zacalo mi tvrdnut brucho ..mala bola neskutocne nepokojnaaa tak hovorim muzovi nech donesie lavor ze asi bduem grcat..desat minut som sedela v krcoch a neprechadzalo to..povedal mi aby som sa presla..tak som horko tazko vstala z postele a v tom zo mna vyletel hadam aj vcerajsi obed nielen vecera..keby som nemala ten lavor pri sebe asi by to skoncilo zle nedobre..a okrem posteli by bolo ogrcane uplne vsetko..muz mi len vlasy drzal aby som si aj tie neototo...samozrejme ze pri pozerani na manzelsku grcajuci mu tiez prislo zle...a poslal ma do zachodu kym on sa ako tak prebral z toho soku..kym som bola vtrepana v zachodovej mise ..umyl lavor a bol dost bledy no a asi po dalsej pol hodine ma postupne prestavala hlava boliet..a mala sa konecne ukludnila a zaspinkala. no poviem vam noc ako z hororu ...no citaj sa aj zapotis..mne teda nebolo vsetko jedno 😔

evitkamalicka
8. júl 2008

ahooooooj 🙂

vejinka
8. júl 2008

evit..ahojcek 😉

vejinka
8. júl 2008

evit nezda sa ti ze ma zasa dobiehas? 😀

evitkamalicka
8. júl 2008

veji no veru ta dobieham 😀

evitkamalicka
8. júl 2008

veji inac ja sa tiez posledny tyzden necitim prave najlepsie

vejinka
8. júl 2008

evit..ktovie cim to je..sa citim stale spotena ako mys...a zle sa mi dycha asi posledne dva tri dni

evitkamalicka
8. júl 2008

ja som sa vcera v noci tiez takmer pogrcala, som sa nevedela poriadne nadychnut a ked som sa nadychla nasilu tak ma tak nadvihlo

vejinka
8. júl 2008

zeby to bolo pocasim...ani srnky netusia.. 😖

cukruska1920
8. júl 2008

veji...no parada...inak mohol sa ti znizit tlak....v takom pocasi to byva....ale podstatne je ze ti je uz lepsie... 🙂

evitkamalicka
8. júl 2008

kto vie, mozno nam drobci tlacia na nejake organy

vejinka
8. júl 2008

no co ja viem...no nic kocky idem spat som ako prejdena parnym valcom...potrebujem surne davku spanku 😀
cukrus maj sa moja..a relaxuj jasnee? 😉
evit bru noc a nemali by sme sa v nci tolko prehadzovat mozno je to aj tym...ktovie ppap 😉

cukruska1920
8. júl 2008

veji...oki....budem....papa

evitkamalicka
8. júl 2008

veji dobru nocku

vejinka
8. júl 2008

ozaj este som nieco xcela..evit uz mas papier na matersku?? platis si dobrovolne zdravotne poistenie? a este som volaco xcela ..si v DSS?

evitkamalicka
8. júl 2008

veji nic z toho nemam, ja dostanem len rodicovsky prispevok