Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

vejinka
8. júl 2008

potrebujem vediet ci mam ist do socialky..s tym papierom a ako to bdue s vyplacanim..boze ja sa v tom absolutne nevyznam.. 😖

vejinka
8. júl 2008

aha...tak teda nic..bduem si musiet poradit sama..ale aj tak diky..papap 😉

cukruska1920
8. júl 2008

baby ja by som vam poradila ale neviem 😀

mirip
8. júl 2008

zase si tu cukruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuušš

annavi
9. júl 2008

krasne ranecko babenky.... 🙂

giovannajana
9. júl 2008

Ahojte dievčence 🙂

Tak už viem výsledky HP. Ovulácia našťastie prebieha, ale mám nedostatočnú druhú fázu cyklu. V období, keď má hladina progesterónu vrcholiť, ho mám ja už minimum... Takže od včera som zase na Duphastone. Mám ho brať do októbra a keď sa nepodarí, tak mám prísť s manželovými výsledkami a prejdem na Clostil...

meusicka
9. júl 2008

ahojte babusky 🙂

gio... nooo ale aspon vies na com si, tak hadam s tym duphastonom sa skoro zadari. ako sa inac mavate? ja som este stale na PN ale ani konikovat sa mi nechce, lebo som stale unavena. dnes som bola na kontrole na endokrinologii a zase mi zvysila davku hormonov na stitnu. mozno mi zaberu aj proti unave 😝

giovannajana
9. júl 2008

ahoj meusik 🙂 aj mne ta niečo hovorila v súvislosti so štítnou, že mám hladinu niečoho vyššiu, ale vraj nie veľa a ak sa nebude ešte dariť, tak by som si mala vybaviť komplet endokrinologické vyšetrenie...

ešte ti býva zle? Odkedy si na PN? Akosi som nepostrehla.

meusicka
9. júl 2008

giovka... teraz uz stvrty tyzden, ale nestazujem sa. nevolno mi este byva, ale badam, ze asi uz sa to pomaly zlepsuje, klop, klop.
tak ti mohli urobit uz rovno aj tie testy na hormony stitnej zlazy 😝

meusicka
9. júl 2008

inac som sa dala vypisat prave pre tie nevolnosti a potom som tam mala aj hematom, tak vies, som bola kus vzstrasena, kedze aj silwietta, kabocik a dara mali a boli dokonca v nemocke. moj doki z toho nejak vedu nerobil, asi sa mu nezdal byt nejak velky ten hematom, ale odkedy som doma, tak mam menej stresu a som ovela kludnjsia. este aj moj manzel to uznal, ze je dobre, ze som doma. a hlavne u mna tie nevolnosti chodia kedy chcu. niekedy mi pride zle rano, inokedy poobede a potom zase niekedy az podvecer, vecer. nevies to odhadnut a dalsia vec co som zistila, je, ze mojmu zalôudku je jedno ci je plny alebo prazdny, aj tak mi je zle 😅

giovannajana
9. júl 2008

tak aspoň má bábätko kľud a môže sa nerušene vyvíjať 😉

meusicka
9. júl 2008

aj ja to hovorim. neviem ako bude dalej, lebo keby som mohla, tak by som sa este chcela vratit do roboty, ved januar je este taaak daleko. no uvidime.

meusicka
9. júl 2008

no dobre, idem ja troska popratat, lebo rano som sla k dokimu a ked som prisla domov tak som hned sadala za PC. manzela mam sluzobne v nemecku, takze som mu isla podat hlasenie postou, ze sme celi a zdravi dosli domov. ja totiz nie som este nejaky zapraxovany sofer a dost sa bojim 😅

meusicka
9. júl 2008

tak papa babusky 🙂

horajda
9. júl 2008

ahojte babenky je tu niekto?

giovannajana
9. júl 2008

papa meusik 😵

horííííí ahóóój 🙂 🙂 🙂

horajda
9. júl 2008

ahoj gio!!!ako sa mas?dakujem za IP 🙂

giovannajana
9. júl 2008

hori, kúsok vyššie som písala výsledky HP.

horajda
9. júl 2008

aha, ale aspon teda vies,ze preco sa nedari nie?a teraz budete skusat a urcite sa podari s duphastonom

giovannajana
9. júl 2008

No, som trošku skeptická, lebo som ho už brala a nič sa nestalo ☹ Ale aspoň sa mi upraví cyklus...

vejinka
9. júl 2008

gio..aspom ze na to prisli..nasadia lieciky a urcite sa podari 😉
horajda..no nahzaarek teba som nevdiela sto rokov...ako pokracujes? 😉
meus..tebe to ale letiii 😉

mirip
9. júl 2008

Snaaaaaaaaaaaaaaažžžžžžžžžžžžžžžiiiiiiiiiiiiiiiillllllllllllllllllllllllllkkkkkkkkkkkkkkkyyyyyyyyyyyyyyy kdeeeeeeeeeeeeeee steeeeeeeeeeee všetkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy?????????????????? Halooooooooooooooooooooo 😲

vejinka
10. júl 2008

mirip..no sice niesom snazilka..ale tu som 😝

vejinka
10. júl 2008

ozej dnes ma cukrus..ist tej dokine tak som hrozne zvedava co jej povie...sedim ako na trnoch.. 😖

horajda
10. júl 2008

ahoj veji a mirip

meusicka
10. júl 2008

ahojte baby 🙂

meusicka
10. júl 2008

veji.... 🙂 vraj nam to leti??? a co potom ty? krasne brusinko mas 🙂
Hori... pekne fotky z dovolenky 😉 ako sa malo malicke? uzivalo si dufam more 😉

mihanka
10. júl 2008

ahojte, same tehulky su tu... ale to je dobre... pomaly sa bude moct tato tema prenechat dalsim... 😵 uz vas zostalo len par snaziliek..
vsetkym vam drzim velmi velmi palce... 😉

mihanka
10. júl 2008

...........TTT......TTT....
........TTTTT...TTTTT....
.....TTTTTTTTTTTTTTT...
.......TTTTTTTTTTTTT....
..........TTTTTTTTTT....
............TTTTTTTT....
..............TTTTTT....
................TTTT....
...................T...

meusicka
10. júl 2008

ahoj mihanka.... veru, sme sa tu nejak dnes len tehulky obmienali, dufam, ze to nieco znamena 😀