Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

akatka
29. júl 2008

evit: a ty tomu malemu bruskovemu urobis taku vec, ze bude naliaty na Vianoce? Ked bude meniny oslavovat 😀

mirip
29. júl 2008

no keby si bola na inj. na rast folíkov tak by si ich brala každý deň a každý druhý na folikulometrii a začínajúc 2DC

evitkamalicka
29. júl 2008

akatka my sme nerobili tutumutu nejako pravidelne, niekedy kazdy druhy den, potom 2 alebo 3 dni po sebe, niekedy bola pauza aj 3-4 dni, horsie bolo ze vtedy som merala BT a ovulku mi furt posuvalo na iny den, takze som ani vlastne nevedela kedy bola a ci sme sa trafili, ale asi trafili 😀

akatka
29. júl 2008

mirip, ale ty si tiez uz dost dlho SNZ, pokial sa dobre pamatam, nie?

evitkamalicka
29. júl 2008

akatka no maly bude oslavovat meninky so mnou a mojou maminou 😅

mirip
29. júl 2008

hej 🙄 🙄 🙄 🙄

akatka
29. júl 2008

evit: ASI????????
Asi ste sa trafili Evitka, inak si 34tt neviem vysvetlit 😀

evitkamalicka
29. júl 2008

akatka tak hej trafili 😀

akatka
29. júl 2008

pekne evit... tak ty chces mat spolubojovnika po svojom boku, co?

akatka
29. júl 2008

mirip: aj ty si uz z toho znechutena, ze? Ja totalne... Ked pride mrcha, tak aj bulim jeden den... 😅 😕

evitkamalicka
29. júl 2008

akatka tak tak spolubojovnika

akatka
29. júl 2008

aj ja by som uz chcela nejakeho, hadam sa tento rok uz dockam // 😠

mirip
29. júl 2008

ja už po tolkých rokoch ani plakať nedokážem.............kolko sa snažíš?

akatka
29. júl 2008

v septembri budu dva roky

mirip
29. júl 2008

mne teraz končí tretí a augustom začínam štvrtý 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

akatka
29. júl 2008

hmmm ... dost dlho uz veru... a pricina je znama?

mirip
29. júl 2008

hej aj vyliečená a od vtedy pol roka ubehlo a nič 😔

mirip
29. júl 2008

a čo ty príčina známa?

akatka
29. júl 2008

ty si vyliecena ci manzel?

mirip
29. júl 2008

ja

akatka
29. júl 2008

u mna vsetko OK a manzel ide zasa o mesiac na SPG... tak som z toho blbec, lebo ked je vsetko OK, tak preco to nejde nechapem...

akatka
29. júl 2008

vzdy po folikulometrii mi povie, ze spontanne sa snazit a furt nic...
😠

mirip
29. júl 2008

to doktor nevie povedať, mne doky povedl že sa trafiť možeš aj sa može vajíčko stretnúť so spermiami ale nemusí dojsť k oplodneniu

akatka
29. júl 2008

no tak super... uz nemam slova na to... len mi to udiera na mozog

mirip
29. júl 2008

ved práve možno práve psychika zohráva svoje..........vieš aj to......by malo byť spontánne anie robíme a obaja myslíme na to vydarí sa nevydarí.............možno je to práve v tom, že myslíme na iné a nie na to že sa milujeme s osobou ktorú lúbime, ale po tak dlhom čase sa to nedá rozkázať si a nemyslieť na to........

akatka
29. júl 2008

moje slova mirip... ja ti poviem pravdu, ze ked to chceme s manzelom, tak bez pol deci do postele nejdeme... proste sa tak viac uvolnime a vypustime blbe myslienky z hlavy 🙂

mirip
29. júl 2008

ved hej aj ja som na to myslela ale alkohol k oplodneniu vajíčka nevedie.....to mám zase od dokyho a nie je to moje mudrovanie a ja aj keby som chcela mne pol deci nechýba a ani by som pri hormonálnych liekoch nemohla

akatka
29. júl 2008

k oplodneniu alkohol urcite nevedie, ale mne ide skor o psychicku pohodu 😉

mirip
29. júl 2008

ved hej ja si to nemožem dovoliť minulý mesiac som napr dostala 21 inj. hormonálnych na podporu rastu folíkov.....a tá posledná bola vyvolávačka ovulky......a po ovulke zase tabletky 😒

akatka
29. júl 2008

paneboze mirip... to je horsie ako narkomania, SORRY za vyraz 😖 ja teda tiez neviem ako este dopadnem, mam dojem,z e cim dlhsie budem chodit na folikulometriu, tym skor mi nieco najdu 😒