Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

giovannajana
5. aug 2008

evi, to nič... to ma len život učí, že si nemám robiť dlhodobé plány. Teraz sa snažím žiť pre prítomnosť. Dôležité je to, čo je teraz. 😉

egyptanka
5. aug 2008

gio, ale ja by som to radsej priala vsetkym vam ktore sa snazite viac ... pripadam si ako zradkyna ☹

giovannajana
5. aug 2008

Momentálne som veľmi zvedavá, čo mi povie lekárka v BB na to Alenkine očko. A zariaďujeme konečne po 6 rokoch obývačku, tak sa z toho vytešujem a užívam si to.

giovannajana
5. aug 2008

egy, neblbni, veď si možno práveže spustila novú lavínu. Už dlho nik neotehotnel, nie? Alebo som už mimo obraz?

egyptanka
5. aug 2008

gio, jeeeee super s tou obyvackou, ja zasa uz asi vyse pol roka pozeram po stoliku do obyvacky a neviem najst taky podla mojho vkusu ... ale raz sa najde.
Manzel sa tesi ako bude riesit detsku izbu, som uz mu vravela aku farbu tam chcem

evitkamalicka
5. aug 2008

my uz nastastie mame vsetko zariadene, iba chceme na jar burat jadro a dat kupelku na ine miesto, staru zrusit a zvacsit kuchynu...akurat sme dopapali torticku narodeninovu 😅

egyptanka
5. aug 2008

gio, ja som na snazilkovanie posledne 2-3 mesiace nemyslela (ani som vitaminy nebrala), mali sme tiez nejake problemy s muzom, dokonca sme boli rozhodnuti, ze koncime vsetky vysetrenia v CARe, potrebovali sme poriesit sami seba a kuk ako to dopadlo .. az som bola v soku

giovannajana
5. aug 2008

egy, ja som tiež stolík vyberala najdlhšie. Chcela som oválny, ale skoro žiadny sa mi celkovo nepáčil. Nakoniec som vybrala úplne ten najjednoduchší. Približne takýto: http://www.lknabytok.sk/k6.htm
...tiež sme mali dosť veľké problémy. Uvažovala som aj dosť vážne nad rozvodom. Ale manžel sa zľakol a teraz sa veľmi snaží. Dúfam, že mu to vydrží... Kto vie...možno ten neúspech frustruje našich manželov viac, ako sme ochotné si pripustiť.

giovannajana
5. aug 2008

...tiež momentálne neberiem žiadne vitamíny, ani si nemeriam teplotu, ani si nesledujem plodné dni. Len ten Duphaston, čo mi dokina predpísala beriem s nádejou, že sa mi aspoň cyklus upraví...

giovannajana
5. aug 2008

evi, pozrela som si tú tortu v tvojom albume...normálne som tu začala slintať 😀 😀 😀

evitkamalicka
5. aug 2008

gio a vies aka je fajna, mnam...kokosovo ananasova

egyptanka
5. aug 2008

gio, ten stolik je pekny, my sme mali problemy, lebo sme nemali cas na komunikaciu, manzel ma smenovuprevadzku ja som v praci cez tyzden, on vacsinou cez vikend ked som doma pracuje a preto problemy sa nakopili a nemali sme moznost ich vyriesit.

egyptanka
5. aug 2008

evitka, super torta ... asi pridem k tebe a naucim ma piect, varenie zboznujem ale pecenie je pre mna alchymia... fuha az ssa hanbim

evitkamalicka
5. aug 2008

egy ja velmi rada peciem a kadeco vymyslam, takze kludne mozes prist na kurz 😅

giovannajana
5. aug 2008

egy, do steny som sa zamilovala na prvý pohľad: http://www.elbyt.sk/html/index.php?page=obyvacky2 je to tá FAIR s diodovým osvetlením. Z tej som úplne paf. Len ten vzor je dosť neobvyklý, tak dúfam, že pri nej ten stolík nebude veľmi svietiť...

egy a už je dobre? Na malé sa teší?

giovannajana
5. aug 2008

evi, aj ja veľmi rada pečiem, len v poslednej dobe to akosi zanedbávam. Mala by som niečo napiecť na kolaudáciu obývačky 😀

evitkamalicka
5. aug 2008

ja uz to pecenie za chvilu tiez zacnem zanedbavat ked nebude cas

egyptanka
5. aug 2008

gio, uz je to vpohode, som sa nahnevala, zobrala som si volno, ked ho mal aj on cez tyzden isli sme na obed a rozpravali sme sa, velmi dobre mi to padlo ...
evitka, na pecenie je moja maminka 🙂

scarlette
5. aug 2008

Egy este raz gratulujem a aj moj manzelik sa z Vas velmi tesil 🙂

horajda
5. aug 2008

jej co to tu citam egy ty si tehu?

giovannajana
5. aug 2008

scar, hori, no ahojte 🙂 🙂 🙂

scarlette
5. aug 2008

gio ahojcek, ako sa mas?
inak ma mrzi ze mate pb ☹

giovannajana
5. aug 2008

scar, ujde to. Ako som už písala, možno mi tým chce život niečo naznačiť. Taká som bola posadnutá tým, že chcem ešte jedno dieťatko... Teraz na tom už tak netrvám. Uvidíme 😉 Môj malý čertík dnes odišiel na takmer 2 týždne na prázdniny...možno nám to pomôže 🙂

...ale čo ty? Nevidela som ťa už riadne dlho... Čo máš nové?

scarlette
5. aug 2008

gio no stihli sme sa prestahovat, manzel nastupil do novej prace, ja som dala vypoved, este pracujem na domceku a azariadujeme sa aaaaaaa

dnes sme boli v CARe a mame podanu ziadost a vraj sa kludne mozeme snazit aj prirodzene 😀

giovannajana
5. aug 2008

to je super 🙂

scarlette
5. aug 2008

😀 ano od dnes som oficialne opat snazilka a mienim to oslavit "znasilnenim" mojho muzicka 😀 😀

giovannajana
5. aug 2008

😀 tak si to poriadne užite 😀 Máš album na Modrej streche?

scarlette
5. aug 2008

ano mam ale este som ho aktualne nedoplnala lebo vsade bol brutal bordel, zatial uz mam upratanu spajzu a v kuchyni uz treba len spratat naradie z parapetnej dosky, v jedalni upratat tu horu dokumentov a tieto su relativne dokoncene, do jedalne dam este jednu skrinku - bar v prevedeni wenge vanilka a na nej bude hifi sustava 😀

giovannajana
5. aug 2008

tak to si pozriem 🙂

giovannajana
5. aug 2008

musím končiť, musím si ešte niečo dokončiť, lebo od zajtra mám dovolenku do konca týždňa 😉