Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

evitkamalicka
12. aug 2008

meusik ja 10 dni a potom som mala zavolat dr., som sa tak bala, tak sa mi triasli ruky ked som sla volat a ked mi sestricka povedala ze vsetko ok, tak som si vydychla

meusicka
12. aug 2008

mirip... to je dobre a duphaston papaj, aj my sme papali, som vybrala 4 balenia. a mozno by bodlo este brat aj magnezium

evit... no uvidime, ale bude to dlhe cakanie 😒 dufam, ze s dobrym vysledkom 🙂 na mna ten strach tiez dolahne najskor po odberoch

meusicka
12. aug 2008

troska tu odbehujem, lebo medzitym este pratam, v kuchyni mam ako keby bomba vybuchla 😝

evitkamalicka
12. aug 2008

meusik ja som cakala dlho, lebo to posielali do Bratislavy, ale niektore baby z konika to mali aj za 3 dni, tak uvidis...meusik magnezium ee tak skoro, treba brat do konca 3. mesiaca kyselinu listovu a ja som tiez papala aj duphaston

meusicka
12. aug 2008

no zavisi od toho ci nebudu nejake krce, ja neviem, ale mne sa zda ze aj calibrum babyplan obsahuje. inac my ho teraz papame v Magne B6 tiez a nastastie nam krce presli, alebo aspon nie su take caste a silne ako predtym. ja neviem ako dlho budeme cakat v KE ale aky su rychly, tak neverim ze to bude skoro. dam sa prekvapit 😀

evitkamalicka
12. aug 2008

meusik ja tiez teraz papam magnezko ale preto lebo mi tvrdne brusko a blbne tlak, ale uz v nedelu koncim, po 36tt sa uz nema brat aby sa neprenasalo a nebolo babo otapene

meusicka
12. aug 2008

aha, no tak to hej ale zase aby sa babo ani neuponahlalo 😉 a nozky ti neopuchaju v tom teple??

evitkamalicka
12. aug 2008

meusik nastastie mi neopucha nic

awe
12. aug 2008

ahojte kocky, dlho som tu nebola a citam same pozitivne novinky, egyptanka, mirip, gratulujeeem velmi 🙂

meusicka
13. aug 2008

no babule kdeze ste? teraz ked sa zacina dalsie obdobie otehulkovania, tak by ste sa mali o temicku starat viac 😉 dam vam tu nejake virusiky cerstve, take zo zaciatku 17tt 😉
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

evitkamalicka
13. aug 2008

ahoj kocky, tak sme doma z poradne...krvny obraz v norme, ozvy 140, fundus 33cm, CS 3v, ale zatial sa neotvarame tak je dobre a od dnes sme oficialne na materskej

meusicka
13. aug 2008

evit.... ahoj, takze oficialna materska 🙂 znie to pekne.keby som tam bola uz aj ja, to by som aspon mala vacsiu volnost, lebo tato PN dost obmedzuje. ale radsej, ako sa stresovat v robote a cestovat dennnodene.

co znamena CS 3v??

evitkamalicka
13. aug 2008

meusik to je cervikalne skore, teda stav krcka....boduje sa to od 0-6 tusim, podla toho ako je uz pripraveny na porod

meusicka
13. aug 2008

aha, tak sme zase mudrejsi 😀 ja som zvedava co vsetko nam budu robit teraz v piatok. dufam ze aj sono. malinke som nevidela uz viac ako mesiac, takze urcite velmi podrastlo 🙂

miss_shy
13. aug 2008

ahojte babule. 🙂
meusiii mnaaaaaaaaam a su moje a hotovo!!!

evitkovci malinky ta poslucha to je fajn 😵

silwietta
13. aug 2008

ahojte babule, posielam par tehu virusikov TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

silwietta
13. aug 2008

egy, jak sa ja tesim.... blahozelam 😵

silwietta
13. aug 2008

mirip aj ja som brala duphaston... a asi zabral 😉

miss_shy
13. aug 2008

sliwi, meusik dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem, vsetky som ich zozrala ked na ne momentalne sama 😀

miss_shy
13. aug 2008

evitkovci este od vas 😉

silwietta
13. aug 2008

meus a co sa tej socialky tyka, tak ja som bola doma 3.5 mesiaca, az ked som bola tusim 2 dni znova v praci mi poslali len rozhodnutie, ze mi uznavaju davky a v akej vyske a potom to este skoro mesiac trvalo kym mi prisli prasule... ale aspon vsetky naraz, celkom to potesilo 😎

silwietta
13. aug 2008

miss shy, uzi si ich... a ked ti bude malo, klkudne si vypytaj, mame dost... a su celkom stare vyzrete - proste prvotriedna kvalitka 😉

miss_shy
13. aug 2008

booze silvi keby sa uz aj na mna nalepili,toto cakanie je nekonecne 😒

silwietta
13. aug 2008

a ako dlho uz snazilkujete?

miss_shy
13. aug 2008

osem mesiacov

silwietta
13. aug 2008

a papate aj nejake vitaminky?

miss_shy
13. aug 2008

ja kyselinu listovu, a muzik vitamin E

miss_shy
13. aug 2008

ty si nieco brala silwi?

silwietta
13. aug 2008

hej brala som calibrum babyplan, ale najdolezitejsia je ta kyselina listova 😎

giovannajana
13. aug 2008

ahojte snažilka a tehuľky 🙂