• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky 22. Pridajte sa!

5. februára 2012 
a CEM-M ste neskusali? to je tiez dobre
14. sep 2008 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, neskusame nic kym nepojde na vysetrenie...a aj ja musim ist, lebo mozno ani ja nie som ok...chcem zacat brat babyplan
14. sep 2008 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aden.....tie vitaminy sa mozu brat ci ma problemy alebo nie...su to dobre vitaminy
14. sep 2008 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ake maju ucinky?
14. sep 2008 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:

cukru, videla som tvoj testík :slight_smile: GRATULUJEM!
14. sep 2008 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. sep 2008 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj titti :slight_smile: čo máš nového?
14. sep 2008 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tittika dakujeeem...idem studovat
14. sep 2008 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niic :unamused: este 2 mesiace antikoncepcia potom babyproject :grinning: uspesny :grinning:
14. sep 2008 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. sep 2008 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aden.....obsahuju vsetky potrebne vitaminy a je dobry tak ako asi babyplan pre zeny

gio...dakujem :dizzy_face:
14. sep 2008 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam,ze nie,ak by sa nezadarilo do 3-4 meisacov tak ano,ale podari :grinning: aj podla numerologickeho vypoctu mi zacina plodne obdobie koncom tohto roka,zaciatkom dec. sa mi konci karma ci co a potom sa podari :wink:
14. sep 2008 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukruska tak zajtra letim do lekarne a sup sup :grinning:
14. sep 2008 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako si si to vypočítala? Nemáš recept? Ja už začínam byť zúfalá :frowning2:
14. sep 2008 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aden....muz ich berie sice nie pravidelne kazdy den ale berie a sam hovori ze sa ponich citi lepsie...tak hadam pomozu....inak je tam aj napisane ze podporuju vznik a pohyblivost spermii
14. sep 2008 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to jedna pani mi pocitala,je to doktorka,a dam si aj vyvestit v NZ u jednej pani,ale nepojdem tam ja ale dam znamej fotku,datum narodenia moje aj draheho a nech mi povie ako a kedy otehotniem,bojim sa k nej ist :grinning: bola uz aj v telke je znama
14. sep 2008 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukru myslíš tie CEM-M pre mužov? Ja som ich kúpila môjmu, ale keď mu ho nedám pod dos aj s pohárom vody, tak si nevezme... Dúfam, že zaberú, pretože odmieta ísť na spermiogram :angry:
14. sep 2008 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
giovanka ako dlho sa snazite?mi uz aj s touto mojou liecbou na endo uz 2 roky aj nieco
14. sep 2008 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gio...moj muz ich bral pred spermio teraz to uz flaka ale dava si ich sam vzdy ked pride domov a naveceria sa...
14. sep 2008 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukruuuu gratulujem ty si tehu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. sep 2008 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiiti, rok... Môj sen o čo najmenšom vekovom rozdiele sa každým neúspešným mesiacom rozplýva.
14. sep 2008 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bude neboj :dizzy_face:
14. sep 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved mas 4 rocny dokaz :wink:
14. sep 2008 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titti, lenže dlhodobo zlý životný štýl mojej polovičky mohol oslabiť jeho lososíky. Mám aj výmenný lístok pre neho na urológiu, ale on odmieta ako baran. A to mi na začiatku sľúbil, že keď sa dlhšie nebude dariť, tak pôjde. Tak čo mám s ním robiť? Ešte mesiac idem brať Duphaston a keď potom neprídem k doktorke s jeho výsledkami, tak so mnou skončí (doktorka)...
14. sep 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja musim draheho inspirovat babatkom a bude to brat poctivo...este uvidime ako dopadne spermiogarm.
14. sep 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tlacis nanho aby siel?den co den?
14. sep 2008 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj cukru, tvojmu sa po CEM-M zlepšili výsledky?
14. sep 2008 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titti, nemôžem deň čo deň, lebo potom je podráždený. :angry: Skúšam ísť na neho takticky. Aj som mu navrhla, že to skúsim vybaviť tak, že mu len domov donesiem pohárik a potom ho zase odnesiem, ale nevyjadril sa k tomu. Neviem, čoho sa tak bojí...
14. sep 2008 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj môj sa bál dokonca odmietol ale ked som pritlačila tak slúbil že pojde aj šiel a ked už sme boli tam a mal to ísť urobiť tak zazmetkoval že on sa sám nebude aby som ho išla ja ...tak som tam urobila scénku že čo je ako malý chlapec a že ja s ním predsa na pánsku toaletu ísť nemôžem tak potom šiel sám aj ked mu nebolo všetko jedno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. sep 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme to tak museli,doma,poharik aodniesol dr.ani sa ho nedotkol!!ani dnu nemusel az potom po vysledky ale len povedal ze vsetko ok a dovidenia
14. sep 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok