Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

cukruska1920
14. sep 2008

a CEM-M ste neskusali? to je tiez dobre

adenka
14. sep 2008

nie, neskusame nic kym nepojde na vysetrenie...a aj ja musim ist, lebo mozno ani ja nie som ok...chcem zacat brat babyplan

cukruska1920
14. sep 2008

aden.....tie vitaminy sa mozu brat ci ma problemy alebo nie...su to dobre vitaminy

adenka
14. sep 2008

a ake maju ucinky?

giovannajana
14. sep 2008

ahojte 😉

cukru, videla som tvoj testík 🙂 GRATULUJEM!

tittika
14. sep 2008

ahoooj giovanka
adenka upravuju cyklus,prisun vitaminov atd atd http://www.calibrum.sk/default.aspx/sk/chc/cali...

giovannajana
14. sep 2008

ahoj titti 🙂 čo máš nového?

adenka
14. sep 2008

tittika dakujeeem...idem studovat

tittika
14. sep 2008

niic 😒 este 2 mesiace antikoncepcia potom babyproject 😀 uspesny 😀

giovannajana
14. sep 2008

IVF?

cukruska1920
14. sep 2008

aden.....obsahuju vsetky potrebne vitaminy a je dobry tak ako asi babyplan pre zeny

gio...dakujem 😵

tittika
14. sep 2008

dufam,ze nie,ak by sa nezadarilo do 3-4 meisacov tak ano,ale podari 😀 aj podla numerologickeho vypoctu mi zacina plodne obdobie koncom tohto roka,zaciatkom dec. sa mi konci karma ci co a potom sa podari 😉

adenka
14. sep 2008

cukruska tak zajtra letim do lekarne a sup sup 😀

giovannajana
14. sep 2008

ako si si to vypočítala? Nemáš recept? Ja už začínam byť zúfalá ☹

cukruska1920
14. sep 2008

aden....muz ich berie sice nie pravidelne kazdy den ale berie a sam hovori ze sa ponich citi lepsie...tak hadam pomozu....inak je tam aj napisane ze podporuju vznik a pohyblivost spermii

tittika
14. sep 2008

to jedna pani mi pocitala,je to doktorka,a dam si aj vyvestit v NZ u jednej pani,ale nepojdem tam ja ale dam znamej fotku,datum narodenia moje aj draheho a nech mi povie ako a kedy otehotniem,bojim sa k nej ist 😀 bola uz aj v telke je znama

giovannajana
14. sep 2008

cukru myslíš tie CEM-M pre mužov? Ja som ich kúpila môjmu, ale keď mu ho nedám pod dos aj s pohárom vody, tak si nevezme... Dúfam, že zaberú, pretože odmieta ísť na spermiogram 😠

tittika
14. sep 2008

giovanka ako dlho sa snazite?mi uz aj s touto mojou liecbou na endo uz 2 roky aj nieco

cukruska1920
14. sep 2008

gio...moj muz ich bral pred spermio teraz to uz flaka ale dava si ich sam vzdy ked pride domov a naveceria sa...

danielitka26
14. sep 2008

cukruuuu gratulujem ty si tehu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

giovannajana
14. sep 2008

tiiti, rok... Môj sen o čo najmenšom vekovom rozdiele sa každým neúspešným mesiacom rozplýva.

tittika
14. sep 2008

bude neboj 😵

tittika
14. sep 2008

ved mas 4 rocny dokaz 😉

giovannajana
14. sep 2008

titti, lenže dlhodobo zlý životný štýl mojej polovičky mohol oslabiť jeho lososíky. Mám aj výmenný lístok pre neho na urológiu, ale on odmieta ako baran. A to mi na začiatku sľúbil, že keď sa dlhšie nebude dariť, tak pôjde. Tak čo mám s ním robiť? Ešte mesiac idem brať Duphaston a keď potom neprídem k doktorke s jeho výsledkami, tak so mnou skončí (doktorka)...

adenka
14. sep 2008

no ja musim draheho inspirovat babatkom a bude to brat poctivo...este uvidime ako dopadne spermiogarm.

tittika
14. sep 2008

a tlacis nanho aby siel?den co den?

giovannajana
14. sep 2008

ozaj cukru, tvojmu sa po CEM-M zlepšili výsledky?

giovannajana
14. sep 2008

titti, nemôžem deň čo deň, lebo potom je podráždený. 😠 Skúšam ísť na neho takticky. Aj som mu navrhla, že to skúsim vybaviť tak, že mu len domov donesiem pohárik a potom ho zase odnesiem, ale nevyjadril sa k tomu. Neviem, čoho sa tak bojí...

danielitka26
14. sep 2008

aj môj sa bál dokonca odmietol ale ked som pritlačila tak slúbil že pojde aj šiel a ked už sme boli tam a mal to ísť urobiť tak zazmetkoval že on sa sám nebude aby som ho išla ja ...tak som tam urobila scénku že čo je ako malý chlapec a že ja s ním predsa na pánsku toaletu ísť nemôžem tak potom šiel sám aj ked mu nebolo všetko jedno 😝 😝 😝

tittika
14. sep 2008

aj my sme to tak museli,doma,poharik aodniesol dr.ani sa ho nedotkol!!ani dnu nemusel az potom po vysledky ale len povedal ze vsetko ok a dovidenia