Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

alex
19. mar 2009

no tak tebe je dobre 🙂

scarlette
21. mar 2009

ahojte babule, videm ze ste zase boli aj v tejto temicke, len som v tom case nebola pri nete ☹
egy ty sa na porod drzkaj, ja uz som doma 🙂
alex drzim palce na vsetky tie vysetrenia, hlavne sa netreba poddavat 😉

btw cakame dvojky 🙂

alex
21. mar 2009

Scar to je super, že dvojky 😵 To máte hneď dvojnásobnú radosť! Veď po všetkom, čím si si prešla, je to super odmena 😉

scarlette
21. mar 2009

alex ano je to super, sme boli strasne radi ked to lekar videl 🙂 len sme potom hned ostali aj v nemocke nakolko somsla za lekarom kvoli silnemu krvacaniu a okrem drobcov mam aj hematom... ale uz som doma,nekrvacam a musim lezat, tak dufam ze to drobci ocenia 🙂

babulka123
21. mar 2009

scarletka moja drzzzz sa .. lezim aj ja takze .. hehehe myslim na teba.

scarlette
22. mar 2009

babulka super 🙂 obe lezime ale ja uz pomaly neviem co so sebou...

alex
22. mar 2009

len ležte 🙂 nech drobci krásne rastú

egyptanka
24. mar 2009

hlasim, ze stale 2v1 ☹
zienky, minule som myslela na cukrusku ... neviete ako na tom je? uz je tehu alebo este snazilkuje?

cukruska1920
24. mar 2009

ahoj egy... si zlata ze si si na mna spomenula... mi este staaale snazilkujeme...vlastne od potratu sme zacali na stedry den a stale sa nepodarilo...ale stale dufam...len neviem dokedy budem vladat verit tomu ze sa podari

egyptanka
24. mar 2009

cukrus, zlatko verim ze sa to podari. Drzim palceky a posielam tehu virusiky len a len pre teba ...
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

cukruska1920
24. mar 2009

dakujem... 😔 uz som tu zostala sama netehula

egyptanka
24. mar 2009

cukruska, dlho nebudes

cukruska1920
24. mar 2009

no ved uvidime... aj tak ja s tym neurobim nic...a co ty??malej sa u teba nejak paci

egyptanka
24. mar 2009

no co ti budem vraviet, uz by som to rada mala za sebou a bola doma. Dufam, ze do konca mesiaca to budem mat za sebou, lebo potom ma manzel dovolenku tak aby ju naplno vyuzil.

alex
24. mar 2009

cukruš, nie si sama, aha, ja som tu tiež 😉

cukruska1920
24. mar 2009

alex.. prepac...zabudla som.... ale vies co je vyhoda... ze oni to uz budu mat za sebou a nas to este len caka....dufam teda 😕

alex
24. mar 2009

čaká, neboj. Ja stále dúfam 😔

egyptanka
24. mar 2009

cukruska, alex ...my vychytame muchy co sa tyka starostlivosti a potom vam budeme radit a pomahat. 🙂

alex
24. mar 2009

egy tak to dúfam 😉 😀 budem si chodiť po rady

egyptanka
24. mar 2009

alex, kludne. Dufam, ze sa vsetko spravne naucim.

evitkamalicka
24. mar 2009

ahoj babule 🙂

alex
24. mar 2009

ja mám síce s deťmi skúsenosti, ale každá skúsenosť a rada sa hodí 😉

ahoj evitka 🙂 ako sa máte, čo Adamko, poslúcha?

evitkamalicka
24. mar 2009

alexik mame sa super, Adamkovi uz vysiel prvy zubok tak je taky podareny ked sa usmeje, inac je to velmi dobre dietatko, uz pekne prespinka celu noc 19:00-6:15

alex
24. mar 2009

no super, tak už máte doma šelmičku zubatú 😵 A ty kedy chodíš spávať, keď tak skoro vstávaš?

evitkamalicka
24. mar 2009

ja ako kedy medzi 22-24:00, pre mna to nie je skoro ja som zvyknuta, volakedy som do roboty vstavala aj 3:45 😅

alex
24. mar 2009

uff, že 3:45, by ma šlahlo. Tak keď si zvyknutá, tak to je super. No keď sa to tak vezme, ja do práce vstávam cca 6:00, takže je to tak narovnako.

vejinka
25. mar 2009

egy hehe ty uz chod do porodnice ja ta nevyhadzujem len aby si tam dosla vcas.. 😉 cukrus tiez na teba casto myslim..necka sa ti kazdy den? 😉
alex aj tebe sa skoro podari aj bez lekarov... 😉
evit my este ziadny zub ale zly je jak sto certov 😅

meusicka
2. apr 2009

ahojte, tak ako???

hadam uz to ma aj Egy za sebou ked sa nehlasi 😉

evitka... no to sa mas na co tesit ked uz vam idu zubky. a ako ti spinka Adamko cez den ked tak spi v noci?? moja mala spi v noci v kuse asi 5-6 hodin a potom vstava na papanie a potom spi dalej. sice niekedy sa chce rozpravat a potom sa usmieva a gugle si svojim jazykom a ja sa sulam ako vysvetluje, ale potom cez den mi spi pomenej a tak nic popri nej nestiham. dam kocik na balkon, to nam nezabera, proste ju musi natriasat pod zadkom na poriadnej prechadzke 😝 ale zase ked zaspi tak poriadne tak sa neviem dockat kedy sa zobudi, lebo mam potom strasne naliate prsia.

joj baby, niekedy si pridem pri tom odsavani a odstrekovani ako nejaka dojnica 😀 😀 😀

evitkamalicka
2. apr 2009

meusik cez den mi Adamko tiez vela spinka, cca 8:00-10:00, potom 12:00-14:00 a este troska 15:30-16:30

egyptanka
4. apr 2009

meusik, ja som stale 2v1 ☹