Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

alex
25. jún 2008

miss a teraz si si istá, že ovu bola? Mala si nejaké príznaky ovu?

rybca
25. jún 2008

alex - je to na porazenie

miss_shy
25. jún 2008

alex mala, testy aj hlien tak uvidime. testy vychadzali pekne najprv slabe // a potom kazdy den silnejsie.

alex
25. jún 2008

tak potom to nemôže byť anovulačný. Držím palce, nech to aspoň tebe výjde, keď už nám sa nedarí.

miss_shy
25. jún 2008

alex sa blbo vyjadrujem 😀 v aprili bol anovulacny 😀 mi sibe z toho tepla...

miss_shy
25. jún 2008

alex ja neviem, mam zmiesane pocity, sem tam mi je aj zle ale obavam sa ze je to viac psychika ako tehu.

alex
25. jún 2008

miss, veď skús zajtra testnúť a uvidíš. Koľký deň si po ovu?

miss_shy
25. jún 2008

cca 10 dni.

rybca
25. jún 2008

miss - tak to este pockaj aspon do takeho 14. dna

alex
25. jún 2008

ahaa, no tak tiež si myslím, že testík ti môže, ale aj nemusí ešte nič ukázať. No ale ja by som už asi testla.

meusicka
25. jún 2008

ahojte zienky, prisla som vas troska nakazit 😉 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

to su take ze ak sa ujmu tak vam bude este aj na zvracanie 😝

meusicka
25. jún 2008

miss... skus este troska pockat, aspon 3-4 dni. 😉

alex
25. jún 2008

meus, pekne ti tie týždne pribúdajú. Veď zachvíľu máš skončený prvý trimester.

Ešte je ti tak zle?

rybca
25. jún 2008

meus - nechcem byt prieberciva a nevdacna, ale take bez zvracania by sa nenasli?..🙂))

meusicka
25. jún 2008

alex.. no tak dnes sme zacali 10tt, sa to nezda. akurat dnes mi siel manzel este k dokimu dat vypisat duphaston, lebo sa mi uz minie a potom v pondelok ideme na dalsiu kontrolu. zle mi je este stale, napina ma a hlavne tak podvecer, ale niekedy aj cez den. no ale aspon viem ze male sa vyvija 😀 chcela by som si este predlzit PN kym mi neprestanu nevolnosti, tak uvidime. dooobre mi je doma 😅 😵

alex
25. jún 2008

rybca, ja by som si zradosťou pozvracala 😀 trošku by som aspoň zhodila na žačiatku 😀

meusicka
25. jún 2008

rybca... hmmm tak zial tie moje uz raz tak funguju. 😝

meusicka
25. jún 2008

alex.. no ja som este nic nepribrala, ale je sa comu cudovat, ked som mala vcera na obed broskynu a banan?? 😕

alex
25. jún 2008

to čo som napísala 😅 myslela som s radosťou 😀

meus, tak to ti verím, že ti je doma dobre.

meusicka
25. jún 2008

alex... a ty ako?? cakas necakas mrchu??? kedy by mala nedojst?

rybca
25. jún 2008

alex - tak mne je na zvracanie aj bez tehu, hlavne teraz s migrenou, tak ja radsej bez..🙂))

meusicka
25. jún 2008

rybca...tak mozno by tebe prospelo prave tehu a nemala by si ani migrenu. a uz si odsledovala ci ju mas aj pocas ovu??

rybca
25. jún 2008

meus - ano, mam, niekedy len taky nabeh a niekedy sa plne rozbehne,

malalady
25. jún 2008

možem sa vás niečo opýtat? ked vy sa tak sledujete nič v zlom.. 😉 🙂

alex
25. jún 2008

meus, ja som stratený prípad... mrcha by nemala prísť 30-teho, ale bruško bolí, tak ako vždy už týždeň pred mrchou, takže zase nič.

alex
25. jún 2008

malalady, no skús 😉

meusicka
25. jún 2008

alex... tak ostava len dufat ze teraz su predmrchovske pocity predzvestou tehu. skoda ze tie priznaky su rovnake. ja naozaj neviem kto to vymyslel 😠
rybca...tak aspon vies ze kedy mas ovu. som citala to s tvojou polovickou. a to potom ako casto bude doma ak pojde do holandska? 😕

mala.. kludne sa pytaj 😉

alex
25. jún 2008

meus, ja neverím, že by som mohla byť tehu. Už som zmierená s mrchou a čakám len kedy dorazí.

malalady
25. jún 2008

no takže takto.. od 9teho sa cítim už tak čudne, že ma boleli 10dni vaječníky ako keby som mala dostat menzes no ten bol ešte veeeeelmi daleko.. minulý týžden to prestalo a dneska ked mam dostat menzes je to zase tak, že min je zle rano musím sa doslovne najest aby mi zle nebolo a mam take tlaky na ms ako keby som ju mala dostat a nist len výtok.. čo to ma znamenat???? mali ste taketo pocity niekedy???

malalady
25. jún 2008

a ešte takto začinam si dobre citit prsia a bolia ma na dotyk