Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

scarlette
14. okt 2008

cauteeee, je tu niekto?

cukruska1920
14. okt 2008

jaaaaaaaaaaaa

scarlette
14. okt 2008

super, pod si o niecom pisat leboumrem nudou 😅

cukruska1920
14. okt 2008

a kde si v robote?

scarlette
14. okt 2008

ale nieeee, ja som uz nezamestnana, oddychujemv posteli 🙂
a ty?

cukruska1920
14. okt 2008

ja som tiez nezamestnana....idem vysmazit fasirky a lezat

scarlette
14. okt 2008

jeeej to zniedobre, ako dlho si uz nezamestnana?

andreya
15. okt 2008

hooooreeeeee

alex
15. okt 2008

ahoj andreyka 🙂

alex
16. okt 2008

halooooooo 😕

katy2
16. okt 2008

ahoj 🙂

alex
16. okt 2008

ahoj, ako ti to tam krásne svieti. Včera si bola opäť na krvičke, že. Ako to rastie? Dúfam, že je všetko ako má byť.

anjelinka
16. okt 2008

Ahojte, nejako vsetky temy zmkli, vsetky su tehulky... 😕

alex, ja idem zajtra na sluzobku do BA, zamavam ti odnekial 😉

alex
16. okt 2008

anjelinka a v akých končinách v BA sa budeš pohybovať?

katy2
16. okt 2008

no bola som na krvicke znova a hcg rastie ako ma... 23.10. ideme na 1.uzv... ale srdiecko asi este nebude.... 😒

anjelinka
16. okt 2008

Katy, to je super, veeeeelmi sa tesim 😉 😉 😉

oneri
16. okt 2008

ahojte. na tejto teme som nova. chodim na mlade snazilky, ale akosi su tam uz vsetky tehulky... su uz zabehnuta partia, citim sa tam jak votrelec, a dost ma prehliadaju.. vezmete ma medzi seba?
😎

katy2
16. okt 2008

oneri, vitaj.... 🙂
anjelinka, ahoj 🙂 stale si este uvedomujem, ze sme len na zaciatku.... ale snad to bude dobre az do konca 🤐

oneri
16. okt 2008

dakujem katy2 ze privitanie 😉
vy ste sa ako dlho snazkali? gratulujem k tehu 🙂 povedz mi v skratke ake snazilky sem chodia, mlade, strastie, hocijake? 😵

alex
16. okt 2008

oneri vitaj, kľudne sa pridaj. Ja mám pocit, že aj tu v snažilkách sú už všetky kočky tehule. Ja som maskot 🙂
Ale ešte nás tu je pár, ktoré len čakáme.

Katy super, že to ide ako má. Držím silno palce 🙂

katy2
16. okt 2008

hm, oneri, kedysi tu chodilo strasne vela snaziliek, ale teraz tato tema upada..... 😒 tak tu moc snaziliek nechodi....
inak my sme sa snazili vyse dvoch rokov a nakoniec sa nam podarilo IVF 🤐

dara9402
16. okt 2008

ahojte bambule ste tu este????

anieeel halooo

alex
16. okt 2008

oneri ja som v snažilkách od februára 2007, to sa písalo v snažilkách 11.

katy2
16. okt 2008

ja som zacinala tusim v X. 🙂

anjelinka
16. okt 2008

Ahoj oneri, vitaj, jasne, ze ta vezmeme. Par mesiacov dozadu tato tema a tema Ruzovy slonik boli najnavstevovanejsie, co sa tyka snaziliek, ale postupne vsetky otehotneli, to fakt, ved ked si tak vezmem, tak sme ostali ja, alex, giovka, to je tak vsetko...
Ale hlavne, nech vsetky su stastne tehulky a potom este stastnejsie maminky 😉 😉 .

katy, nebojaj, tentokrat, ked sa to podarilo, tak to uz dojde do stastneho konca. 😵

anjelinka
16. okt 2008

Dariiiii, caaaaaau, ako????

Hod nejake aktualne foto maminky 😉 😉

alex
16. okt 2008

anjelinka ešte annavi, ale tá sa dlho neozvala 😒

Daruš ahoj 🙂

dara9402
16. okt 2008

nemam babulka mam len tie z dovovenky, vsetky Vas silno pozdravujeme a Oliver VAm posiela toto
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

anjelinka
16. okt 2008

Dari, krasne si natiahla stranku, tak to uz s alex isto budeme tehulkami po takych vydatkych TTTTTckach 😎 .

Idem home, ozvem sa o cca 45 minut.

Majte sa zatial.

dara9402
16. okt 2008

sorryyyyyyyy kocky som nevedel ze to tak blbo posle

achooooj alexiiik