Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

alex
7. okt 2008

Ahojte evitkovci, tak ako? Ani neviem, či som ti gratulovala, tak teda gratulujem z celého srdiečka a prajem veeeeľa zdraíčka vám obom!

evitkamalicka
7. okt 2008

alexik na to ze bol cisarsky tak super...dakujem za gratulaciu, dala som nejake foto do albumu...a ty sa mas ako?

alex
7. okt 2008

už som videla. Maličký je zlatučký, myslím, že sa podobá na tata 😉
A tebe praskla voda, či ako to bolo?

Ja sa mám fajn. Všetko po starom.

evitkamalicka
7. okt 2008

ja som zacala v noci krvacat a boleli ma krize, tak som sa zlakla aby sa malemu nieco nestalo a sli sme rano o 4tej do porodky, tam mi urobili vstupne vysetrenia a namerali mi vysoky tlak, ktory mi nevedeli znizit ani infuzkami, tak sa hned rozhodli ze nebudeme nic riskovat a urobili mi cisarsky

alex
7. okt 2008

no vidíš, tak si sa dočkala. A už si si zvykla na to, že si mamina?

evitkamalicka
7. okt 2008

alexik akosi mi to pride take nejake prirodzene byt maminou a som prekvapena z manzela ako sa o neho stara

alex
7. okt 2008

tak to je super, keď sa aj manžel zapája. Aspoň si trošku môžeš oddýchnuť.

alex
8. okt 2008

šuuup hore! 🙂

evitkamalicka
9. okt 2008

halooooooooooooooooooooooooooooooo

alex
9. okt 2008

evit, tak si myslím, že som zostala asi jediná snažilka, keď sem už nikto nechodí 😒

anjelinka
9. okt 2008

alex, a ja som co?🙂

anjelinka
9. okt 2008

A je fakt pravda, ze uz sme zostali asi len my dve z takych skalnych 😒

alex
9. okt 2008

anjelinka, no je nás viac, len ma mrzí, že už sem kočky nechodia. Aj keď to chápem, veď aj ja mám veľa roboty.

andreya
9. okt 2008

ja sa k vam opat pridavam

alex
9. okt 2008

andreyka, je mi to strašne ľúto. Je to hrozné, keď toľko na to čakáme a potom sa stane toto.
Držím palce, nech si čím skôr opäť tehu a dopadne to dobre.

andreya
9. okt 2008

zacneme snazit od noveho roku, normalne zacnem odstrihavat meter 😀

alex
9. okt 2008

takže ešte sa nemôžte snažiť? Tak ale jasné, treba sa dať do poriadku.

andreya
9. okt 2008

neodporuca sa kym nepride prva mrcha vobec mat pohlavny styk a tri mesiace neotehotniet, no citala som tu niekde v diskusiach, ze otehotnela hned v prvy cyklus ako potratila
no zavisi to od kazdej ako sa stym zmieri a ako to chape chlap

alex
9. okt 2008

hej, jasné, stane sa, že hneď baba otehotnie. Ale netreba to riskovať.
Uvidíš, že do nového roku vkročíte šťasnou nohou.
A čo manžel, ako sa k tomu stavia?

andreya
9. okt 2008

velmi ho to zobralo, hned si vybavil na vikend volno a prisiel domov, aspon som na to nemusela mysliet.
Povedal, ze prednejsie je moje zdravie.

anjelinka
9. okt 2008

Andreyka, mrzi ma to. No neboj sa, ten cas rychlo zleti a coskoro budes tehulkou...Drzim palceky 😉

andreya
9. okt 2008

joj babenky ja pre zmenu drzim palce Vam.
Ja sa utesujem v tom, ze sa nam to podarilo samim, a ze nam to znova vyjde, ani nebudeme vediet ako 🙂

dasena
9. okt 2008

Aj ja sa k vam hlasim uz som tu davno nepisala ale to len preto ze ani vas tu casto nie je.Stale tu nazriem, a ked nieje co robit tak prejdem nejake temy.
Ako sa mate kocky?
😉

dasena
9. okt 2008

Ale no tak hlavu hore.Zase bude dobre,co dobre super,spica,uvidis anreyka.Inac ak by to mna postretlo asi by ma taka myslienka tiez napadla 😒

dasena
9. okt 2008

Hallllllllllllllllloooooooooooooo ste tu?

andreya
9. okt 2008

nooo

dasena
9. okt 2008

kde zase dievcata isli?
No tie tehule su az tak namyslene ze uz sem ani nedojdu? 😀

andreya
9. okt 2008

maju ine starosti 🙂

dasena
9. okt 2008

nevies nieco o kabocke a goog

andreya
9. okt 2008

eee, kdesi som citale, ze google uz nie je snazilka, asi to vzdala a nechava na nahodu