Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

meusicka
3. nov 2008

evit.... pekne 🙂 a ja si asi pod ten stromcek sadnem sama a dam si cez brucho stuzku 😝

anjelinka
3. nov 2008

evitka, ty kojis, mas dost mliecka?

meusik, no tak to ma teda odvahu, moj kmotor odpadaval este len ked chodil po chodbe so zenou, ked videl, jak je jej zle 😀

evitkamalicka
3. nov 2008

no nic babule, idem obedovat a potom sa troska natiahnut kym aj maly spinka

egyptanka
3. nov 2008

ahojte babulky, ako sa mame?

evitkamalicka
3. nov 2008

anjeli uz nekojim asi 2 tyzdne, takze sme na UM

meusicka
3. nov 2008

tak ten moj ma kus vacsiu vydrz, zmakol aj pohlad na mna po operacii stitnej a to som vyzerala teda desne. este ma aj poumyval, lebo som bola cela zamazana od toho zlteho roztoku, tvar, krk, dekolt. tak hadam vydrzi stat pocas porodu pri mojej hlave. ved od neho nechcem aby mi stal medzi nohami 😀

evit... tak papa zatial.

aj ja uz asi pojdem. pracka vyprala, ideme vesat pradlo a potom uz sa pustim do stahovanie veci z nastavajucej detskej.

papa evit, anjeli 😉

meusicka
3. nov 2008

egy... jeeej ahoj, ja ani neviem ci som ta tu vystihla odkedy si tehulka 🙂 ako sa mas?

dokelu, mam pocit, ze sa sem idem este prilepit a pritom robota cakaaaa 😕

dara9402
3. nov 2008

meus ja mam uz rezervovanu nadstandartku na rastislavke tak dufam, ze ju budem mat na termin volnu. rodit by som mala presne na termin toho 20.01. resp zdibec skor jednak kvoli tlaku a aj protilatkam lebo som negativna. A mam v plane si poriesit na porod Dankovcika uvidim dufam, ze bude moct. co sa tyka handriciek nemam v plane to s nkupmi prehanat miminko prveho pol roka az rok straaasne rychlo rastie tak nema zmysel kupovat vela veci lebo to nevynosite. no a niektore veci tipu prebalovak a pod su tiez zbytocne lebo po pol roku uz bude mimcu trcat hlavka resp nozky lebo mu to bude kratke, takye asi tak.

PS: neviem ale volajako mi bolo vzdy lepsie tuto so snazilami jak pri januarovkach

nellie_
3. nov 2008

Egy ahoj.....jéj vy ste tu skoro same tehulky....nakazte riadne aj nas.... 😉 🙂

Dari a 20.1. je narodena moja segra.... 😎 😎 😎 velmi inteligentna kozorozkyna, dobry termin ste vybrali... 😀 😀 😀 😀
Aj ja si myslim ze babo vela veci nepotrebuje ked je malinkate je to zbytocne lebo rastie hrozne rychlo... a svagrina ma aj prebalovaci pult a vôbec ho nevyuziva..vzdy prebaluje len na posteli.... 😉

dara9402
3. nov 2008

no vidis 🙂 ja tiez poznam zopar kozorozcou a vsetci su super no az na moju svokru 🙄 ale to neriesim. ja budem veci nakupovat priebezne, co nam bude treba to kupime

nellie_
3. nov 2008

mudro mudro Dari... 😉 🙂 🙂 🙂
tak vzdy sa najdu aj svetle vynimky.... 😀 😀 😀 😀 😀
Mne sa dneska tak nechce nic robit, ale hrozne, este ze za pol hodku prcham domov.... 😀 😀 😀

mirip
3. nov 2008

hm ked sem tak nakúkam už to nie je téma snažilky ale skôr tehulky, tá stará partila ču sme tu boli sa zmenila takmer všetky ste tehue len ja nie 😔

alex
3. nov 2008

mirip nebuď smutná, ja už to tu tiež ťahám pomerne dlho. Vám sa to už raz podarilo, takže šanca tam je. Držím palce! 🙂

mirip
3. nov 2008

ja viemalex, každý však vidí len to že sa nám už raz podarilo ale nikto si neuvedomí ako to dopadlo a ako by sa on tváril keby tak dopadol 😒

alex
3. nov 2008

viem, nedopadlo to dobre a poviem ti, že ja by som sa určite položila, ak by sa mi také niečo stalo. Strašne ti držím palce, lebo viem, aké to je toľko čakať.

dara9402
3. nov 2008

miri moja nehnevaj sa na mna za to co ti teraz napisem ale ani zdaleka tu niesi jedina ktorej sa nedari otehotnie a po pravde pri tvojom negativistickom pristupe to budem pokladat doslova za zazrak ked sa to podari ( nie ze by som Ti to nepriala prave naopak z uprimneho srdiecka si prajem aby ste boli coskoro znova tehu a tentoraz uz uspesne) ale mala by si si brat priklad z bab ktore na prirodzene otehotnenie mozu uplne zabudnut a ako Lauritka 3 umele 3x nic a pozbierala sa z toho, katy2 podobne a nestracala nadej a verila a bola optimisticka a vidis ze to nakoniec vislo. Len kvapka optimizmu len stipka pozitivneho myslenia a bolo by mozno vsetko inak.
Ja som sice o babo neprisla ale hrozit mi to hrozilo a dost vazne, rovnako mi zahlasili v 17 tt ze nebude zdrave a nic take som si nepripustila a nakoniec sa to aj vyvratilo ale keby som sa pri kazdej zlej sprave mala zrutit a utapat sa v ziali tak by to velmi nepomohlo mne a uz vobec nie mimcu.

PS: stara partia: ani aniel, ani alex ani googli ani giovka ani nellie ani cukrus( a ta pokial viem dopadla podobne ako Ty) este tehu niesu takze niesi sama

alex
4. nov 2008

daruš pravda je... treba myslieť pozitívne 😉

katy2
4. nov 2008

ahojte 🙂
dara ma pravdu.... nikdy sa netreba vzdavat... a aj otehotnenie je vo vela pripadoch na psychickej baze.... niekedy sa prave preto nedari.... a co sa tyka MS, je tu strasne vela zien, ktore si to preskakali, a nie 1x 😔 😔 😔 ale sa nevzdavali... a oplatilo sa to... niekedy je cesta za babom naozaj dlha, tazka a trnista....
my sme sa tiez dlho snazili... a ani sme netusili, ze je nasa snaha uplne zbytocna... ake bolo nase prekvapenie, ked sme zistili, ze manzel nema ani jednu spermiu - ani, zivu, ani mrtvu . ZIADNU..... A predsa sme bojovali dalej... a to tu nejdem opisovat chvile, ked som ja musela dvihat mojho manzela, lebo plakal ako male dieta.... a nakoniec to bol on, ktory musel ist na zakrok.... a dockali sme sa... a nie na prvykrat... najskor som musela zazit 3x sklamanie, kym som nasla //... a aj tak viem, ze sme len na zaciatku... mam strach ale bojujeme dalej... a VERIME..... A to som zabudla povedat, ze mam 38 rokov a ked budem rodit, tak uz ako 39-rocna...

Mirip, skutocne v tom nie si sa ma.... velmi ti prajem, aby si nasla silu vyjst zo sebalutosti, zo smutku a pesimizmu... je to tazke, ale to je jedna z ciest k uspechu.... Strasne ti drzim palce 😵 😵 😵

katy2
4. nov 2008

chcela som napisat, co sa tyka MA nie MS.... 😉

dara9402
4. nov 2008

jezis dievcence som rada ze ste napisali, hlavne Ty katuska,
a veeeelmi silno Ti drzim pasticky aby boli mimisovia zdravucky a rozkokosnucky.

miri kazde rano slnko vyjde a aj ked je obcas pod mrakom vzdy tam je 🙂

katy2
4. nov 2008

dara, dakujem 🙂 zajtra ideme na uzv, uz by mali byt srdiecka 🤐 dufam, ze budu obe 🤐

dara9402
4. nov 2008

uvidis budu tlkotak ako dva zvony a pekne im zamavaj arasidom malinkym ( ja som mojho synatora volala arasid kym mu nebolo poriadne vidiet packy 🙂..)
my ideme zajtra na prietoky na kontrolu tak uvidime zasranceka ako si bude cucat palec 😉

katy2
4. nov 2008

to musi byt super zazitok vidiet drobca, co v sebe skryvas.... 😵

dara9402
4. nov 2008

vidiet je mile ale citit je vacsia sranda, to si uzijes a Ty este dvojnasobne 🙂 je to akoby si mala v brusku votrelceka co sa tam kruti a ked to tak sledujes na brusku tak vidis kde tu vystreli packa a ked ho niakym papanim nahnevkas tak Ti bude ako na truc skakt po mechuri a budes na WC kazdu hodku. no je to sranda

dara9402
4. nov 2008

mas sa na co tesit 😀

nellie_
4. nov 2008

Ahojte tehulky... 😉 🙂 😵 😵 😵
ako ste to tu krasne napisali...Dara fakt krasne si to napisala a plne s tym suhlasim, je to tak.....
Miri musit byt optimistka.... 😉 🙂 😵 😵 😵

Katy to bude krasne ten uzv...aj ja sa na to tesim raz ked to prvy krat zbadam.. 😉 🙂 😵 😵 😵

dara9402
4. nov 2008

jooooj dievky moje az mam chut Vam nieco poslat

nellie_
4. nov 2008

čo nam chces poslat dari? 😉

dara9402
4. nov 2008

T T
T T T T
T T T T
T T T T
T T T T
T T
T T
T T
T T
T T
T T
T T
T T
TTTTT

nellie_
4. nov 2008

jéj dakujemeeeeeeeee.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵