Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

miss_shy
30. jún 2008

a mala si normal? ci len taku slabu? no mne teraz vychadza ovu na dovci, si to vies predstavit co bude 😀

rybca
30. jún 2008

miss - no mala som taku tmavu by som povedala, ale nasli sa aj ruzove chvilky, hlavne na papiery,

no viem, more a okolie bude plakat za vami..🙂)) z postele nevyleziete..🙂)) mne zaciatok obdobia vychadza na dni, ked drahy nebude doma, takze nenahnevam sa ak pride tentoraz az niekedy okolo 16 DC..🙂 ono clostil uz tento cyklus brat nebudem, takze je to celkom aj mozne..🙂

miss_shy
30. jún 2008

a neskusis testnut? na co je vlastne clostil? 😅 noo namiesto clapkania v mori vynechame vecerne prechadzky 😀 😀 😀

rybca
30. jún 2008

miss - na povzbudenie prace vajecnikov a dozrievanie vajicok..🙂 asi nie, mala som to dost silne a trvalo to cele 2 dni a teplota je 36,2..🙂

miss_shy
30. jún 2008

ja tento mesiac kaslem na ovu testy aj na teplotu, nebudem sa (dufam) sledovat na dovci. a clostil ti napisal doki?

rybca
30. jún 2008

no jasne, ze nie, na dovci by som na to kaslala aj ja..🙂 clostil ano doktorka, na povzbudenie, kedze mi uz tiahne na tridsiatku a aj ovulku som mavala neskor a tym padom sa mi aj predlzovali cykli

miss_shy
30. jún 2008

no ja mavam tiez skor 35dnove 😒

miss_shy
30. jún 2008

rybca nakoniec budes mat dvojicky 😉

rybca
30. jún 2008

miss - nebola by som proti, ale podla coho tak sudis?..🙂)))

jerryjanka
30. jún 2008

ahojte kočky
ja som zasa bez nalady
a počasie ma nasiera 😠

miss_shy
30. jún 2008

podla clostilu - dozrie viac vajok a je to tam 😀

rybca
30. jún 2008

jerry - to chce pokoj a nohy v teple..🙂))

miss_shy
30. jún 2008

ahojky jerry 🙂

miss_shy
30. jún 2008

zeny kde ste vsetky? 😕

mirip
30. jún 2008

ja som tu ale odbieham niečo robiť takže som tu aj jie som tu 😀

annavi
30. jún 2008

ajojte babuliatka..ako?co nove??

mirip
30. jún 2008

no ja nemám nič nové 😒 neviem ako sú na tom baby

evitkamalicka
30. jún 2008

ahcooooj 🙂

miss_shy
30. jún 2008

ja mam cervenu 😒

rybca
30. jún 2008

a ja som po cervenej a doobeda ma boleli krize jak slak, ale teraz to uz preslo a obcas citim dolu tlaky, asi sa uz vajka pripravuju..🙂

miss_shy
30. jún 2008

rybca ty si ale sikulka 😉

rybca
30. jún 2008

miss - snazim sa..🙂)))

scarlette
30. jún 2008

cauteeeee, mam na vas chvilku cas 😉
kocky tu cervenu vam v tomto teple nezavidim ale mna to mozno uz o mesiac mozno dva alebo tri caka tiez 🙂

mirip
30. jún 2008

no ja ju čakám v sobotu, možno

lenand
30. jún 2008

mirip tak nečakaj v sobotu nepride az tak za 9mesiacou to by bolo super ja ti to prajem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mirip
30. jún 2008

no to by som chcela aj ja aj dnes ráno som chcela testnúť ale asi na to kašlem, skor sa bojím výsledku ako testovania tak to nechám tak a kašlem na to len ked zase príde ma bude mrzieť kvoli mužovi 😒

annavi
30. jún 2008

jaaj baby ja som v sluzbe..či sa mi nechce..a koncim az o siestej....... 😒

meusicka
30. jún 2008

ahojte baby 😀

evitkamalicka
30. jún 2008

meusik ahojky 😀 ako sa mate?

meusicka
30. jún 2008

evitka... no mame sa dobre, dnes sme boli u dokiho, ale ho len zastupovali, takze nam nerobil sono ale nas len pozrel zdola a vraj to tam je v poriadku. som nadalej vypisana a kvoli tomu hematomu mi doki minule napisal rizikove tehu. no mohol aj povedat ze mi pise rizikove. 😝 inac je to o.k. aj ked nam byva zle, ale vydrzime. 🙂 a ty ako evit.. adamko poslucha?