Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

evitkamalicka
17. jún 2008

avuska gratulujem 😀

danielitka26
17. jún 2008

avusik gratulujeeeeem 😵 😵 😵

meusicka
17. jún 2008

bre ranko snazilky a tehulky, avuska blahozelam 🙂
takze 22??????????? jeeeej a to sa akoze rozhodlo? ste ma prekvapili 🙂

my sme teraz doma. boli sme vcera u dokiho a dali sme sa vypisat na PN, ako dovod doki uviedol ten hematom , co este stale mame 😠 ale dufam ze nebude ohrozovat nasho mimusika no a inac sme chceli ostat doma kvoli nevolnostiam. takze asi takto. sme vcera videli nasu fazulku a ao krasne jej blikalo srdiecko, doki nam urobil aj fotku, lenze nasa hlava derava zabudliva ju zabudla pytat 😝 kontrola o 2 tyzdne. 🙂

miss_shy
17. jún 2008

ahojte zienky 🙂

avuska gratulujeeeeeeem 😵 tak sa to tu predsa rozbieha 😉 😵

meusi mam z teba radost ako pekne rastiete 🙂 aspon budes domky v klude a oddychnes si, a neboj aj hematom zmizne 🙂

alex
17. jún 2008

Dobré ránko kočky!
Avuska gratulujem!!! Už sa teším, keď aj ja zažijem tento pocit 😵

meusicka
17. jún 2008

ahojte miss, alex 🙂
miss na dnes rano som aj mala pocit ze som konecne dobre spala 🙂

alex
17. jún 2008

meus, doma ti bude lepšie. Presne ako napísala miss, oddýchneš si a ten hnusák hematóm sa vytratí.

miss_shy
17. jún 2008

alex ahojky 🙂

meusi vidis,mozno to bol aj podvedomy stres, ci si niekto vsimne v robotke a tak 😉 teraz len pekne relaxuj pri konovi 😀

miss_shy
17. jún 2008

avuska hodis testik do albumu? 😵

alex
17. jún 2008

no kočky idem ja off, makať musím, lebo takto pri koňovi sa flákam.

pa pa

poobede nakuknem

meusicka
17. jún 2008

alex, miss..tak dufam ze to bude ok. inac vcera sme to oznamili rodine. kazdy bol rad, mojej sestre som volala ze jej nebudem moct ist na promocie lebo som vypisana, tak najprv take sklamanie a potom ked som jej povedala ze preco, tak zase bola taka happy ze sa takmer rozplakala od radosti. no cisto sisi 😀
aj sefke som volala a povedala som ze som tehu, ale ze mam tenhematom a preto ma doki vypisal, tak to zobrala v pohode a ze nes sa teda drzime 🙂 no ale neviem ako sa mohol zatvarit sef, ked mu povedala novinku. 😝

jerryjanka
17. jún 2008

meu ake krasne tt ti tam svietia - dufam že aj ja take niekedy budem mať 😵

miss_shy
17. jún 2008

meusi, tak sa uz vytesujete cela rodinka 😵 na sefa sa kasli, ved vek uz na babo mas,nie? 😀 😉

meusicka
17. jún 2008

miss.. teraz v oktobri budem mat uz 27 takze bolo akurat nacase 😀
jerry.. uvidis ze sa urcite dockas aj ty 😉 musis ist do ciech do Frantiskovych lazni a chytit tam Frantika za pipika 😉

miss_shy
17. jún 2008

meusi tak to som este nepocula 😀

meusicka
17. jún 2008

misss... nieee?? tam chodia zeny s problemamy s pocatim a piju smradlavu vodicku, ale vraj pomaha 😝 ja som ochutnala ked sme tam boli na jednodnovy vylet, bleeee. no ale frantika za pipika som chytila a vraj do roka a do dna, no a nam to vyslo 😀 i ked ja mam Frantika aj doma, tak teraz neviem ktory pipik zabral viac 😵

miss_shy
17. jún 2008

hahaha no asi zivyyy 😀 😀 😀 ja som dnes zasa nepouzitelna 😝 taketo pocasie ma zabija.

meusicka
17. jún 2008

miss... no pre istotu treba osahat aj ten druhy ak pojdes okolo 😀 ja som sa akurat bola obliect lebo som doteraz este v zupane sedela. no ale asi idem troska mimo, lebo musim poumyvat riad po ranajkach a troska popratat, dnes ma prist moja mama tak nech sa nezlakne 😝

papa a pekny dnik 😉

evitkamalicka
17. jún 2008

konecne to funguje

miss_shy
17. jún 2008

veru evit konecneeeeee 😝

evitkamalicka
17. jún 2008

my sme akurat vstali, sme si este isli troska lahnut

miss_shy
17. jún 2008

evit aj ja chceeeeeeeeeeem 🙂 malicky poslucha?

evitkamalicka
17. jún 2008

miss hej poslucha, ale uz je asi hladny tak idem robit obed

rybca
17. jún 2008

dobre ranko -

evit, sa mu necudujem, aj ja som uz hladna, pritom som ranajkovala ako obycajne..🙂

evitkamalicka
17. jún 2008

tak obed uz postaveny a cakam kuriera, za hodinku by mi mal doniest novy telefon z orange, koncil mi pausal a nechcelo sa mi stat v tej sore tam, tak som si ho objednala domov

avuska19
17. jún 2008

všetkým moc moooc ďakujem!!

je to prenádherný pocit, všetkým vám to prajem!!!

miss_shy
17. jún 2008

avuska a testik das do albumu?

evitkamalicka
17. jún 2008

avus krasne palice 😀

miss_shy
17. jún 2008

avus kraaaaaaasaaa 😵 😵 😵

avuska19
17. jún 2008

však? 😉 😀 😵

ďakujem!