Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

cukruska1920
2. mar 2010

gio....coze??? boze to ma velmi mrzi...ani ti nejdem pisat ze to prejde lebo viem co to je....drz sa

ivka1984
2. mar 2010

v ktorom si bola tyzdni? ☹ mrzi ma to

giovannajana
2. mar 2010

som v 8 tt. O dva dni idem ešte na kontrolu a potom do nemocnice.

vejinka
2. mar 2010

gio 😢

luko
2. mar 2010

gio....moja....drz sa ☹ ☹ ☹

luko
5. mar 2010

babulky ja mam v utorok transfer, tak drzte palce, aby sa babatka dober zahryzli.

cukruska1920
5. mar 2010

luko...drzim palce... 😉

evitkamalicka
5. mar 2010

luko drzime vsetky co mame

vejinka
6. mar 2010

drzime drzime vsetko luko 😉

luko
6. mar 2010

ďakujem...čo má byť nech sa stane 😉 🙂

scarlette
7. mar 2010

gio ☹
luko drz sa a hlavne sa hned od zaciatku sa tvar veeelmi tehotno, nezdvihaj nic tazsie ako flasu vody a oddychuj 😉

luko
7. mar 2010

rozkaz 😀
ja sa aj mienim od transferu považovať za tehotnu...a ostáva mi už len veriť, že sa embryjká budú dobre deliť a že sa udržia...teda..hovorím v množnom čísle ale až zajtra sa dovziem koľko z nich sa prehuplo cez kritický treti deň....ale veríme veríme 🙂

scarlette
10. mar 2010

luko tak ako? 🙂

luko
10. mar 2010

ahoj mojik 😉
no 2 bublinky v brušku, 4 mrazáčikovia...snažím sa podla tvojej rady citit tehotno...ale citim sa skor neutralne 😀

brmbolcek
10. mar 2010

luko- zatial to dobre zvladas 😉 😉 😉 drzim palceky az do uspesneho 40tt drzkaj sa moja 😵 😵 😵

luko
10. mar 2010

dakujem... 😉

scarlette
11. mar 2010

luko pekna urodicka 🙂 vkladas utrogestan? je dobre ked si ho das tak pol hodinku hodinku poleyat aby nevytiekol...ak sa teda da

luko
11. mar 2010

ano...vkladam...ale dnes uz som bola v praci...tak neviem...ci tie obednajsie nebudem radsej prehltat...

alex
11. mar 2010

luko silno, silno držím palce!!! 😵

scarlette
13. mar 2010

alex gratulujeeeem, Jakubko je zlatucky 😵

luko
15. mar 2010

ahojte 😉
tak hlasim, 6 den po ET /PK/ test neg. 😒
dalej netestujem, ak do piatka nedostanem MS idem na krv...dam vediet,
ci sa
a) podarilo 🙂
alebo
b) ideme na ket

pekny tyzden prajem vsetkym 😉

scarlette
15. mar 2010

luko na 6den po ET je to zbytocne aby si testovala, pockaj minimalne do 12dna po ET...ale krv je najistejsia 🙂 a samozrejme mozes citit ako by si mala mrchu dostat ale to neznamena zeju musis dostat 🙂 drz sa

teda drzte sa 🙂

luko
15. mar 2010

ja viem...ale niektorym kockam co mali PK uz ukazalo na 6ty den..tak som skuuusila...no nic...tak uz to moze byt len lepsie v piatok...horsie to uz byt nemoze 😀

scarlette
15. mar 2010

uz tento piatok?

luko
15. mar 2010

ano...na 10den po ET mame prist..cize s dnou ET to bude 11sty...mala som uz vo stvrtok, ale zavolam, ze dojdem az v piatok 😉

mirip
15. mar 2010

ahojte veru tak luko scar má poravdu najskor tak minim 9den po ET teraz bolo velmi skoro.takže nádej umiera posledná 😉

luko
15. mar 2010

...cez vikend som mala troska depku...lebo som si redstavovala hororove scenare 😀 ale dnes slnko...praca...a som OK...a mozno som tehu...a ked nie...tak co no....svet sa nezruti 😉

evitkamalicka
21. mar 2010

ahoj babulky,
luko mi nakazala odkazat, ze im to zial nevyslo a neskor sa chystaju na KET

silwietta
8. apr 2010

ahojte babule, som sa tu dlho neukazala, ma to mrzi....

gio, luko, som smutnucka... posielam cmuk

silwietta
14. apr 2010

halo dievcence, to uz nikto nesnazilkuje?