Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

vejinka
25. jún 2009

ale musim ti pripomenut ze mne zle zacalo byvat koncom 7tt 😉

alex
25. jún 2009

k lekárovi nabehnem zajtra, ak ma zobere, ráno mu zavolám.

evitkamalicka
25. jún 2009

veji, ale aj ja uz pomaly idem, este musim do vane, tak nech sa neutopim

prajem vsetkym snazilkam, cakatelkam, maminkam, babatkam aj tym v brusku dobru noc 😵

vejinka
25. jún 2009

ok...daj prosim vediet co a ako...zajtra ide aj cukrus k dokimu takze bduem na vas kocky mysliet celou dusou a Erik chvilku musi vydrzat kedze bduem v tranze z vas dvoch 😀

evitkamalicka
25. jún 2009

ani mne nebolo zle

alex tak potom daj vediet ako si dopadla

vejinka
25. jún 2009

aj ja idem lebo stryko odpadava...kym mu nepadne Erik je dobre ale uz mu z ruky vypadol aj mobil..takze uz tu spi...idem aby mu nahodou maly nespadol

vejinka
25. jún 2009

paaaaaaaaaaaaaaaaa kocendy 😉 😉 😉 😉

luko
25. jún 2009

alex mna to zas tak neprekvapuje, lebo moja kolegyna nam hned oznamila, ze ona mat deti enmoze a o rok ide na umele a o tri mesiace uz kupovala test 😀 a dnes je z toho Lukasko 🙂

luko
25. jún 2009

takze co dodat....stastne a uspesne tehulkovanie 😵

giovannajana
25. jún 2009

alex GRATULUJEM 🙂 🙂 🙂 je to super!

luko
25. jún 2009

juj....ale ako mi to pridalo na nalade 😀

evitkamalicka
25. jún 2009

gio aj ty si na rade

ale uz fakt padam, pa pa

giovannajana
25. jún 2009

to dúfam 😉 .. spolu s luko 🙂

alex
25. jún 2009

Ďakujem babuľky.

luko
25. jún 2009

jasne evit, aj ked ja pocas tohto pol roka co budem brat hormony mat mrchu nebudem, tak zazrak nehrozi, ale hadam potoms a dockame 😉

luko
25. jún 2009

jasne gio, aj ked ja pocas tohto pol roka co budem brat hormony mat mrchu nebudem, tak zazrak nehrozi, ale hadam potoms a dockame 😉

scarlette
25. jún 2009

evit, vejinka nooo druhe kolo zacnite ale ja som vas asi vsetky nejak predbehla... u nas sa druhe tehu neplanuje staci aj toto jedno dvojmo...

a alex ak unava tak moze prist aj neskor hlavne je aby ti nebolo zle, to som nastastie nevedela co je 🙂
drzim na zajtra strasne palce a budem tu medzi pranim a varenim sliedit, ze co napises 🙂

cukruska1920
25. jún 2009

Ahojte....jeeeeeeeeeeeej co to citam...mi neda neprispiet....ALEX....gratulujem... juj to je super sprava...a z toho ze ti nic neni si nic nerob...mne nebolo ani raz zle a mala som z toho mindraky ale uz si zvykam....zajtra to chcem reklamovat lekarovi... 😀

alex
25. jún 2009

cukruš ďakujem. Tak zajtra sa hádam dozviem tú najkrajšiu správičku.

luko
25. jún 2009

alex. ...no verim, ze ano, vsetko tomu nasvedcuje... 😵

alex
25. jún 2009

luko stále je to pre mňa ako sen.

luko
25. jún 2009

verim....ani nevies ako 😉

alex
25. jún 2009

ja stále pozerám na tie testy a neverím, že sú moje. Chápeš, po toľkých rokoch neúspechu...
Veľmi ti prajem zažiť tento pocit.

scarlette
25. jún 2009

alex hlavne bud na seba opatrna, tehu nie je choroba ale treba brat na seba ohlad 😉

luko
25. jún 2009

dakujem alexik, a ja ti prajem naozaj uz len bezproblemove tehu 🙂 🙂

alex
25. jún 2009

scar samozrejme. Inak sa cítim akoby som mala teplotu a tak ma svaly trošku bolia 😒

luko
25. jún 2009

a co manzelik na to?

alex
25. jún 2009

bol hotový. Ja som zo záchoda za ním dobehla, a on kukal na mňa a vravím, že sú dve, oni sú dve a on že vážne, ja že kukni som mu test ukázala, tak ma objal, trošku sme zaslzili. Strašne sa tešíme.

luko
25. jún 2009

uuuuu, krasne, naozaj ti to moc prajem 🙂

scarlette
25. jún 2009

alex priprav sa aj na to ze ta bude boliet tak predmrchovsky aj podbrusko...v okoli terminu kedy by si ju mala mat...
juj ale zajtra to tu budem sledovat kym napises 🙂
inak chlapi su v tomto vdacny ked si zelaju babo 😵 ja som robila prvy test na 12den po transfere embrijok a vysli dve, neverila som a moj mm ze ale tesit sa budeme ked to potvrdi krv... den pred krvou som neodolala a spravila dalsi test a ciarocka zosilnela a vtedy sa uz aj mm tesil ale stale opatrne a ked som volala kvoli vysledkom krvi to ste mali vidiet ten pohlad 😵 tak dojateho chlapa som teda este nevidela