Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

wiwi22
30. júl 2009

ahojte snažilky, som tu nová a tiež ku Vam patrím ktoré sa snažia už cca 1 rok. Tak si držkajme paste. 😉

evitkamalicka
30. júl 2009

wiwi vitaj 😉

silwietta
30. júl 2009

wiwi ahoj... napis nieco o sebe 😉

wiwi22
30. júl 2009

a co take by vas zaujimalo?

silwietta
30. júl 2009

kolko mas rokov, tvoj drahy, co robis, kedy bola svadba, teda ak bola a tak... ale samozrejme nemusis pisat nic...

wiwi22
30. júl 2009

mam 26 rokov, drahy ma este nepoziadal o ruku takze svadba este nic 🙂 nejako to neriesime...
vzdy som bola toho nazoru, ze papier nepotrebujeme ale nejako sa mi zacina menit nazor, takze svadbu by som aj prijala....
o babatko sa snazime cca rok, moja lekarka mi zistila ze mam syndrom polycistickym ovarii, takze asi to bude tazsie...

giovannajana
30. júl 2009

... takú dlhú komunikáciu ste tu dnes natočili a ja som to zmeškala... ☹

... veru silvi, evi začnite už opäť snažilkovať, nech sa to tu znova rozbehne ... je tu smutno 😵

... mahu, ja som si dala záväzok, že test použijem jedine v prípade meškania. A keďže v poslednej dobe mám 21 až 26 dňové cykly, testy mi nehrozia... 😉

giovannajana
30. júl 2009

ozaj wiwi vitaj 🙂

silwietta
30. júl 2009

wiwi, tak ti drzim palce nech sa drahy rozhybe teda ked to uz chces a hlavne nech sa das doporiadku a nech sa cim skor zadari babo

silwietta
30. júl 2009

gio no pozeram, ze tu je akosi smutno... snazilkovat teraz este nezacneme, ale pachnem sem troska castejsie, slubujem 😉

silwietta
31. júl 2009

no dobre ranko snazilky... kde sa flakate? haaaaaaa?

mirip
31. júl 2009

ja som tu silwi ale nesnažilka 😀

giovannajana
31. júl 2009

no čaute 🙂

mirip
31. júl 2009

ahoooj gio tak aj odo mna pár TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵

silwietta
31. júl 2009

mirip, to nevadiiiiiiii, sak aj ty si tu brazdila 😉
a lepsie tehulka ako snazilka, no nie?

silwietta
31. júl 2009

gio no ako, este stale sa ti zda ze to na teba ide?

mirip
31. júl 2009

veru tak silwi tentoraz sa dogúlam hádam do šťastného konca, tieto dni sú zabiják 🙄

silwietta
31. júl 2009

miri, to poznam, ja som sa tiez uz len gulala... obcas som mala pocit ze ked sa chcem presunut, musim zavolat greenpeace aby presunuli velrybu 😅

silwietta
31. júl 2009

teraz mas prazdniny, ze?
a v septembri uz asi nenastupis, co?

mirip
31. júl 2009

hej silwi sú prázdniny ale ja som na PN od marca kvoli predchádzajúcemu missedu a kedže mám aj alergiu a nemožem brať lieky na nu tak ma radšej nechal doma aby som medzi deťmi neochorela

silwietta
31. júl 2009

no fajn, aspon si oddychnes 😉

silwietta
31. júl 2009

dietko sa mi zobudilo, ideme ladovat vyzivu....

giovannajana
31. júl 2009

miri, ďakujem 🙂 (...ham-ham...)

silwi, stále. ☹ Dávam jej ta 2-3 dni...

chruminka
31. júl 2009

ahojte snazilky strasne upadla tato tema ☹
Inac ako sa mate?
Giovana vy ako?Manzel poslucha? 😀

giovannajana
31. júl 2009

ahoj chrumi 🙂 no vieš ... ako chlapi ... keď sa mu chce 😀

ako sa majú kočky?

chruminka
31. júl 2009

gio uz daco riesite?Ja uz o vas nejako stracam prehlad 😒
jezibabky sa maju dobre teda aspon myslim kopu cim dalej silnejsie a silnejsie,v pondelok idem do poradne tak uvidime co povedia
akurat som vyprala prvu varku veciciek,lebo sa mi to uz nakopilo a stratila som uplne prehlad co mame co nemame,kamosky mi totis popoziciavali vela veciciek az do 6mes.takze mame po byte same krabice a igelitky s detskymi vecami uz mi z toho hrabe 😀

giovannajana
31. júl 2009

boli sme v Heliku. Máme len 0,5% morfologicky dobrých spermií a mne najprv vyšli zle hormóny štítnej žľazy na nedostatočnú činnosť, ale opakovaný test bol už v poriadku. Keď mi začne nový cyklus, idem začať s clostylom. Uvidíme... 😉

páni, aj si píšeš zoznamy, čo ti kto požičal?

giovannajana
31. júl 2009

už máš kočík?

cukruska1920
31. júl 2009

Ahojte....jeeeej gio fiha...tak drzim palce....tfuj tfuj tfuj 😉

giovannajana
31. júl 2009

cukru, ďakujem. Trochu mám obavy z toho clostylu. Neviete, či ho niekto bral bez toho aby sa vytvorili cysty?