Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

evitkamalicka
8. okt 2009

ktasne dobre ranko

evitkamalicka
10. okt 2009

posuvam hore 😎

scarlette
12. okt 2009

dobre ranko, nejako sme upadli do zabudnutia na stranku 3 😕

evitkamalicka
12. okt 2009

ahojky 🙂

scarlette
12. okt 2009

jeej evit si ma nestihla... som obliekala malych a sli sme k lekarke...

cukruska1920
14. okt 2009

Ahojte mam spravu od mirip......

Ahoj volam sa Bianka, narodila som sa 13.10 o 22.50 s mierami 3800g a 52 cm. Mamu som trapila od 15.00 a mama s ockom su velmi stastni

evitkamalicka
14. okt 2009

gratulujeme 😵

meusicka
15. okt 2009

ahojky, tak gratulujeme k malej Bianke ( tie sa rodia o 22:50 ? aj moja tak bola 😀 )

evitkamalicka
15. okt 2009

haloooooooooo

alex
15. okt 2009

jéééj, Mirip veľké gratulujem!!! 🙂

evitkamalicka
15. okt 2009

alex ako sa mate s malym?

alex
19. okt 2009

Evit, my sa máme super, maličký už kopká, tak si to užívam. Cítim sa super, ani neviem že som tehu, tak mi je dobre. Klop-klop, aby som to neuriekla.

silwietta
22. okt 2009

ahojte devuchy... jej Mirip tak blahozelam k bambulke 😉

mirip
23. okt 2009

Dakujem dievčatá 😉 hej meusi o 22,50 sme sa trápilo od rána ale to mi ešte bolo do smiechu lebo sa to dalo vydržať, potom od 15tej ked mi pustil plodovú mi bolo ešte veselo aj ked sa to stupňovalo ale od 19tej ked aj do infúzíí niečo dávali aby to bolo silnejšie, mi už veselo prestalo byť, samotný porod pohoda, cca 15minútová záležitosť ale to predtým horza...... 😀 ale ked sme z mužom videli náš plačúci nie malý uzlíček ale riadny batôžtek už bolo veselo zase 😵 😵 😵 😵

meusicka
24. okt 2009

mirip, viem ako to myslis, proste tie baby uz raz tatko prichadzaju na svet 🙂 cely den nic a potom vecer tie bolesti a naraz je to vonku. este dobre, ze mne vodu pustili len vecer o 8mej, to uz som mala infuzku v ruke 😝

evitkamalicka
24. okt 2009

jaaaj baby, ja by som veru prirodzene rodit nechcela

meusicka
24. okt 2009

mirip, teraz som pozerala fotky, je prekrasna 🙂 a prsten nooo to uz je co povedat.
mne manzel kupil hodinky kuk
http://www.mojehodinky.sk/hodinky/Axcent-of-Sca...

scarlette
25. okt 2009

miri prstienok je krasny🙂 to zvykne asi vacsina chlapov davat, tiez som dostala podobne 🙂
meusicka tie hodinky su prekrasne 🙂
silwietta caweeeeeeeees, ako sa mate?

silwietta
27. okt 2009

miri zlatunka je 😉
a aj prsten je velmi pekny

silwietta
27. okt 2009

scar ahooooooooj, mame sa fajn, hlavne rusno, maly je zivy cely den lieta hore dole, najnovsie objavil fixy a uz si to odniesla skrina, stena v kuchyni a zachodove dvere...
ale ty sa s dvoma asi tiez nenudis, ze?

silwietta
27. okt 2009

scar, strasne chutnucki su ti tvoji chalani... a ta fotka kde jeden spinka na tebe a druheho hladkas po hlavicke je uuuuuuuuuuplne nadherna 😵

silwietta
27. okt 2009

evit a uz si sa rozpravala s gynekologom, ze ci aj druhy porod budes mat sekciu?

dara9402
29. okt 2009

alex si pri pocitaci??? si tu?????

evitkamalicka
29. okt 2009

ahojky,

silwi nerozpravala, ale urcite budem mat, lebo tam kde som rodila je po prvej sekcii druha automaticky, chvalabohu, lebo ja normalne rodit nechcem

scarlette
29. okt 2009

silvi veru sa nenudim, vacsinou neviem kde mi hlava stoji 🙂 a dakujem 😉

karamelinka
30. okt 2009

ahojte babulky ja tu zasa p sto rokoch... 😖

no tak ako?mozno ze tu tak za pol roka budem castejsie 🙂 uz rozmyslame o druhom babatku ale chceme zacat tak na jar az leto...a chceme dievcatko 😲

joj keby sa to tak dalo ovplyvnit...

pozeram ze mirip uz ma amlu bianku..velka gratulacia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

alex aj tebe to uz tt pribuda 🙂 🙂 🙂

evitkamalicka
30. okt 2009

karamelinka servus

mirip
30. okt 2009

dakujem karameelinka 😉

silwietta
3. nov 2009

kara tak drzim palce, aby vyslo dievcatko 😉

silwietta
3. nov 2009

alex ako sa dari?