Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

scarlette
2. aug 2010

@evitkamalicka velka gratulacia, maly je krasavec 🙂

@katy2 a co ti v pokracovani brani? inak aj ja by som chcela ale co uz...

cukruska1920
3. aug 2010

Halo..co nove?? to uz vsetky druhe kolo roztacate,? no teda 🙂

evitkin maly je takt uuuuuzasny....uz aj ja chcem malinkeho pri sebe...ale este si musime pockat 😅

evitkamalicka
3. aug 2010

@karamelinka no ano sama sa cudujem, ze len tolko malo a v porodke som nechala 7,5kg takze sa vytesujem

evitkamalicka
3. aug 2010

a dakujem za gratulacie

rybca
6. aug 2010

@evitkamalicka gratulujem...🙂))))) maly je krasny..🙂))

evitkamalicka
6. aug 2010

@rybca dakujem

meusicka
31. aug 2010

ahoj baby, vidim ze sem nechodite, asi nestihate pri detickach a snazilkovani.
len som vam chcela dat info, ze sme zial o mimusika prisli. mala som zamlcany potrat. uz mame za sebou aj kyret. 😒 teraz cakame kym sa dam doporiadku a potom sa k vam snazilkam zase pridam 😉

scarlette
31. aug 2010

meusicka drzte sa, dufam ze to potom uz pojde hladko... drzim palce vsetky

meusicka
1. sep 2010

@scarlette dakujem 🙂 a verim ze drzanie palcov zabere 😉

cukruska1920
1. sep 2010

@meusicka Ahoj...tak to mi je luto... ale dobre ze to beries tak pozitivne...urcite sa coskoro znova zadari len tomu dajte cas 😉

meusicka
1. sep 2010

@cukruska1920 ahoj, cas by som aj dala, ale nejak neviem. citim sa fajn a najradsej by som sa na svoju polovicku vrhla uz teraz. aspon pomojkat 😀 krasny vecer.

cukruska1920
1. sep 2010

@meusicka myslela som s babatkom...mojkat sa mozte kolko chcete 😀

meusicka
4. sep 2010

@cukruska1920 no ved hej, mojkat by sme sa mohli, ale moja polovicka sa boji, chce cakat kym budem fit. prehana podla mna 😝
ale tebe sa to krasne krati. uz cochvila budes rodit 🙂

vejinka
4. sep 2010

@meusicka no keby len ona...ale ja uz mam ine "bobky" 😅

giovannajana
6. sep 2010

silwi, gratulujem k narodeniu Riška 🙂

meusicka
8. sep 2010

@vejinka neboj nic, ved uz raz si to zvladla, tak zvladnes aj teraz. hadam bude porod lahsi 😉

karamelinka
10. sep 2010

meus je mi luto...hadam sa vam zasa coskoro podari otehulkovat!!!!drzkam palce....

silwi gratulkujemeeee!!!!!!!

a ja mam akesi male brucho ci co no v pondelok idem k dr tak dufam ze vsetko v poho....och....

karamelinka
17. sep 2010

a to co kde ste?

vejinka
17. sep 2010

@karamelinka ahoj no ako si dopadla u dokiho?? vsetklo ok? dufam ze ano ja len v skrateke napisem a skopirujem co som uz pisala do inej temy

tak ja som furt cela v stredu rano som dostala bolesti a o 4 som budila muza ze ideme teda do porodnice navyse ma strasne zacala boliet jazva a zlakla som sa...dosla som tam zobrali ma na prijem kopec papierov podpisovat a more otazok...nejako som zabudla kedy som sa vydavala a kedy sa mi muz narodil...ale potom som si spomenula..no sranda sa smiali ci som vydata 20 rokov ze si to nepamatam no proste vypadok jak hovado..co vam bduem hovorit no a potom som sa prezliekla do nemocnicnej kosele a vyliezla si na kozu nech ma pozrie doktor a ten skontatoval ze to boli poslickovia a ze som zatvorena ako konzerva natocili mi hadam 25 zaznamov na pasoch a dnes rano ma pustili domov s tym ze nechaju to na prirodu a nebudu porod vyvolavat na tu jazvu mi pichli injekciu do zadku a razom bolest presla a presunula sa do sedacej casti a boli doteraz este mi dali dva cipky do zadku ze ak by to neboli poslickovia tak cipky pomozu dootvaraj porodne cesty..ale vraj ked su zatvorene vplyv to mat nebude na nic tak reku dobre a ozaj este ma vyholila sestricka ale ako prasa som potom krvacala tak mi supla vlozku ale bolest som necitila ako ma tam na sucho drala..len potom reku kuknem sa ja preco mi dala vlozku a krv a moc no tak to dakujem pekne este raz ma take drhnutie asi caka kedze som este cela a vraj tyzden dva a pride to prave orechove.. kym som tam bola boli tri porody a vsetky rodicky brutalne kricali som si zapchavala usi ale aj tak som pocula a veru vsetky chlpy mi stali aj na suske kde vlastne uz ani neboli no ale som rada ze ma takto preklepli a generalku mame za sebou a maly to tiez prezil ze len vcera vecer si spomenul na mna a plakal ale inak cely den pohoda. takze zatial tu bduem strasit este furt ako kinderko

mirip
17. sep 2010

@karamelinka ja tu.........

vejinka
17. sep 2010

aj ja tu ale uz je moc hodin a treba aj spat...
@mirip no co maminka ako sa citis?? 😉

mirip
17. sep 2010

@vejinka nijako, či je všetko ok neviem som bola naposledy 17ho augusta a idem 21ho a bojím, bojím......
a maá má zase vysoké teploty aj grcala a od liekov teraz hnačkuje....takže už nejde zhora ale zdola a máme homeopatiká a dieta teda papáme ale mlieko a mliečne nie zatial........
aj ty to máš zaujímavé teda a to holenie fuuuuuuuj mna pri malej vyholil muž a bolo to aspon dobre a bez bolesti

vejinka
17. sep 2010

@mirip no generalku mam za sebou teraz uz len na ostro 😀

chudatko mala...drzim palce aby bola co najskor fit a tebe aj malinkemu aby ste boli zdravucky a ziadne bojim bojim....neboj vsetko je v poriadku...idem spat dobruuu 😉

cukruska1920
18. sep 2010

@vejinka veji ty si este tu?? ja ze uz si porodila... no ty s tvojim uz nie krcok a 39tt 😕 tak ja potom s mojim 3cm budem kolko prenasat??? 😝 😀 😀

vejinka
18. sep 2010

@cukruska1920 no mozno tyzden mozno dva a mozno porodis na termin 😉

cukruska1920
18. sep 2010

@vejinka no tak to dufam ze bude skor jak na termin...uz teraz si pripadam jak tesne pred porodom 😝

vejinka
18. sep 2010

@cukruska1920 no to sme dve ..ja sa uz viac ani rozsirit uz nemozem..pockaj ukazem ti ako som dnes vyzerala ked som bola na referende len sa gulam uz...a tie tehu gate na mne skoro praskli 😀

cukruska1920
18. sep 2010

@vejinka 😀 len ty si k tomu terminu trosku blizsie ako ja... 😀

vejinka
18. sep 2010
cukruska1920
18. sep 2010

@vejinka no parada... ja este taka niesom ale uz chodim jak roztrtkana 😀