Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

evitkamalicka
21. sep 2010

dobry vecer sa praje

tehulky este drzite pokope?

egyptanka
21. sep 2010

jezkove oci babule, tato tema este funguje??? ... a ze kolko tehuliek ... a evitka uz ma doma dalsie ... ja odpadnem ... 😲

evitkamalicka
21. sep 2010

@egyptanka veru a nielen ja aj silwieta ma uz druhe 😉

egyptanka
21. sep 2010

@evitkamalicka waauuu ... super. U mna druhe nehrozi.

evitkamalicka
21. sep 2010

@egyptanka preco...nikdy nehovor nikdy

egyptanka
21. sep 2010

@evitkamalicka nehovorim, ze nikdy ... ale momentalne na strasne dlhu dobu nechcem. Mala ma dost vycerpava a tak na druhe nemam ziadnu energiu a zvykla som si na to, ze si v noci kraaaasne pospim. Zaspava okolo 20-21 a spi do rana 8-9.

evitkamalicka
21. sep 2010

@egyptanka ja si v noci tiez pospim kedze aj druhy prcek sa v tomto vydaril, dokonca spava uz taky malinky lepsie ako Adamko, zo zaciatku sa mi budil kazde 4 hodinky, potom vydrzal aj 6 hodiniek a najnovsie v noci prespi 8 hodin

alex
21. sep 2010

@egyptanka jééj, tak to ti krásne pospí 🙂
Inak čaute baby 😀

alex
21. sep 2010

@evitkamalicka aj tebe krásne pospia drobci. No teda. 🙂

evitkamalicka
21. sep 2010

@alex servus....ako malinky?

alex
21. sep 2010

@evitkamalicka dobre, dobre. Už hajá. Som zvedavá do kedy. On sa budí aj 4x cez noc, ale nakojí sa a spinká ďalej. A máme aj dva zúbky už.
A vy ako. Adamko ako reaguje na bračeka?

egyptanka
21. sep 2010

No ja malej davam uz UM, sa sama odstavila ked mala 13,5 mesiaca ... aj som si poplakala. Ale mesiac nam trvalo kym zacala pit UM ...

evitkamalicka
21. sep 2010

@alex jeej tak uz ste zubatí.....Adamko super, velmi lubka braceka, najnovsie sa naucil mu davat cumlik, len chudatko este nechape, ze nie vzdy ked placka tak ho aj chce 😅

evitkamalicka
21. sep 2010

@egyptanka ja som zial Adamka nekojila takmer vobec a Oliho som sa pokusala mesiac, potom bolo mliecko fuc, takze aj on je na UM

evitkamalicka
21. sep 2010

vraj je to s mlieckom geneticke, mna moja mamina tiez nekojila

alex
21. sep 2010

@egyptanka tak ale pekne ste vydržali kojiť. Ja by som chcela minimálne rok. Dúfam, že sa to podarí a neodstaví sa mi skôr.

@evitkamalicka zlatý. Však pochopí časom 🙂 To bude zlaté, keď bude Oli väčší, ako sa spolu pekne zahrajú.

evitkamalicka
21. sep 2010

@alex a Oli Adamka uz tiez pekne vnima a sleduje, ked placka a Adamko ho pohladka, tak hned prestane a kuka na neho

alex
21. sep 2010

@evitkamalicka no my sme sa na začiatku, tiež potrápili s kojením. Malý sa nevedel prisať, kojila som cez klobúky, ale dlho. Niekedy aj hodinu. A začala som strácať mliečko. Potom som to zrušila a začala sa nadájať čajmi, homeopatikami a trápili sme sa, no dobre to dopadlo. Teraz je napapaný za minútku. A je to krásny pocit, mať ho takto len pre seba 😵

evitkamalicka
21. sep 2010

no nic kocky idem ja do postele, v nedelu mame krstiny, tak sa zajtra pomaly chystam piect nejake suche kolaciky a v piatok puncove rezy

dobru nocku mamickam aj detickam

evitkamalicka
21. sep 2010

@alex u nas Adamko tiez sa nechcel prisat, Oli zas opacne - taka prisavka, ale zial neni co

alex
21. sep 2010

@evitkamalicka dobrú nocku aj vám!

mirip
21. sep 2010

@evitkamalicka takže na umelom? aj my sme tak skončili nakoniec malej strčili flašu a ked už aj bolo aj ked trochu mlieka tak revala lebo aj ked sa prisala tak nešlo hned ako ide z flaše 😒

mirip
21. sep 2010

@egyptanka jasné že funguje len sem málo chodíte tie čo máte jedno baby alebo dve už je viac roboty doma a vela báb prešlo už inam do iných tém len mys tálice sme zostali verné 😀 😀 😀 😀 aj ty aspon po dlhej dobe človek vie že žiješ, málinko sem chodíš alebo presnejšie do tejto témy

vejinka
21. sep 2010

iba vas pozdravim kocky..a letim spat mooooc hodin 😉

karamelinka
25. sep 2010

tak som tu ja len na skok ideme dnes na gulas tak musim maleho troskapobudit lebo ten si akosi od dovolenky zvykol spat cez den a v noci vystraja takze ideeemmmmm

susy82
25. sep 2010

Jeeeej tu sa aj popisalo daco 🙂. Predtym som nestihala citat a teraz nemam co ked nikto nepise 😀

vejinka
25. sep 2010

@susy82 no obcas sem zavita kazda z nas...len skoda ze len obcas... 😒

meusicka
29. sep 2010

jeeej tak ste sa tu troska rozpisali. take osviezujuce 😀

@vejinka a ty tu co este strasis 2v1 ????? 😀 😀 😀 😀

inac ja som dnes konecne dostala mrchu po kyrete a to som len 31dc takze sa vytesujem, ze som na nu nemusela cakat 6tyzdnov ako niektore baby pisali. este sa musim dokopat na kontrolu ku dr. ked mi mrcha skonci a som zvedava co povie na dalsie snazilkovanie. nechcem cakat dlho 😒

cukruska1920
29. sep 2010

@meusicka vejinka brzdi prevadzku 😀

vejinka
29. sep 2010

@meusicka neprovokuj...este to vidim tak na tyzden 😀