Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

evitkamalicka
3. mar 2011

@meusicka a vy ako?

mirip
3. mar 2011

zase to tu z času na čas ožilo, super 🙂

vejinka
3. mar 2011

@mirip ty uz prchaj do porodnice 😉

mirip
3. mar 2011

@vejinka keby to záležalo odonma tak idem 🙄

mirip
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
meusicka
9. mar 2011

@evitkamalicka ahoj, tak my sa mame tak vseliak, malej idu posledne zubky, ale zvlada to statocne. o chvilocku ideme na navstevu k znamej do Irska, tak sa vytesujeme. na druhej strane troska stresy, ako to bude mala zvladat 🙂
no a zatial sa k tehulkam este nepridavam, cakame ci dojde pani mrcha, alebo nie 😝 ale snazime este len 3 cyklus 🙂

mirip
12. mar 2011

@meusicka tehulkovské už poslať nemožem ale aspon takéto MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM a nech sa čím skor zadarí

meusicka
11. apr 2011

@mirip jej dakujem krasne, ja tu uz tak zriedka chodim takze oneskorene blahozelam k malej Barborke a prajem vsetko naj naj naj 🙂
hmmm nase snazenie je teraz stopnute, mala som nejaky zapal, tak sa liecim, teda doliecujem ale tento mesiac by som uz chcela konecne vyuzit plodne dni a hadam uz daco z toho aj bude 😝

cukruska1920
15. apr 2011

@meusicka drzim palce

meusicka
17. apr 2011

@cukruska1920 dakujem 🙂
akurat sa mi rozbiehaju PD tak uvidime co sa podari 😀

meusicka
21. jún 2011

ahojte baby
@cukruska1920 dakujem za drzanie prstikov a hlasim ze pomohlo 😀 na januar cakame dvojicky 😀 😀 😀 som uz 10t 5d 🙂 tak dufam ze bude vsetko v poriadku

mirip
21. jún 2011

@meusicka ty kokso že dvojičky 😀 😀 😀 to muž riadne triafal

vejinka
21. jún 2011

@meusicka waw coo? Ze dvojicky umrem.strasne moc gratulujem tak pan boh vam vratil aj drobceka co si stratila.velmi sa tesim moja.davaj na seba obrovsky pozor.

cukruska1920
22. jún 2011

@meusicka no paradicka...ze dvojicky....to bol riadny zaaasobnik 😀

alex
26. jún 2011

@meusicka gratulujem veľmi! Držte sa a teším sa na infošky od teba ako sa máte a ako rastiete a tak... 😵

meusicka
27. jún 2011

ahojte baby, dakujem krasne, mam z vas taaaaky usmev na tvary 😀
@mirip
@cukruska1920
@alex
@vejinka

no veru prekvapko to bolo riadne, aj som sondovala ze ako sa to mohlo podarit a vraj 4 generacie dozadu sa v nasej rodine narodili uz dvojcata, takze ak sa zabavila dedicnost, tak to mam na svedomi ja 😝 uz sa zacinam inac citit troska lepsie, este sem tam ma napne na zvracanie 😝 ale zle mi bolo uz od 6tt takze uz akurat nacase aby som sa uz citila lepsie 🙂 pozajtra uz koncim 12tt a pomaly sa uz prehupnem do 2. trimestra.
smazime sa davat pozor na nas, ale moja mala bosorka ma zase cudne obdobia, tak uz som si zacala davat na pitie magnesiu, lebo inac mi asi rohy pri nej narastu. 😕 talk vam sem obacs supnem infosky, moc tu nechodim, nestiham 😝 unava sa este nechysta odist nejak 🙂

annavi
27. jún 2011

jeeeej..ahojteeee stare dobre snazilky...teda uz vsetky mamiiinkyyyy... 😉 😉 😉
@meusicka mooojaaa gratulujeeem moooocnoooo.. 😵 😵 😵 😵 zelam vsetko dobréééé...ako sa mi mávate???som zanedbavala koníka... 😒 ale odkedy snazilkujeme(druhy mesiac) tak som tu castejsie.....
ahojky @mirip @cukruska1920 @alex @vejinka maminky...
😵 😵 😵 😵 😵 😵

meusicka
27. jún 2011

@annavi jeziiiiis aj teba tu vidiet ????? ahoj 🙂
dakujem krasne, tak vidis, nejak sa to rozsuplo, a dokonca viac ako sme planovali 😀 😵 a ty ako???
dufam ze sa vam skoro zadari, nam to tentoraz vyslo na 4 cyklus, ale som fakt pila na litre alchemilku a rebricek. no a ktovie co tomu vlastne tak naozaj pomohlo 😕
nejak tu ta tema viazne poslednu dobu, ale aj tak sa sem oplati z casu nacas kuknut. ja teiz casto nechodim, ale nedalo mi nenapisat dievcatam co sme s mamzelom splasili 😀 😝

annavi
27. jún 2011

@meusicka aaanooo som tuuuu 😀 😀 😀
no my este len druhy mesiac poctivo snazilkujeme..mali sme pauzu...pol rok asom braval dufík ten mi nerobil dobre..blokoval ovulku..a zda sa ze sme sa nemohli "trafit" do tých správnych dnííí... 😒 tak som opat prvy mesiac pri merani teplotky, vitaminky sme nasadili, ovu testíky ocikávame, dokonca aj podla jonasa snazilkujeme(ako bonus je to 😅 😅 super perlicka 😀 ) tak uvidime kedy sa zadari..mame teraz pohodku, v nasom domceku, (klop, klop))))uvidííme...jeeejda a ty dvojicky??.... 😀 😀

susy82
27. jún 2011

jeeej tu sa obcas aj pise. Meusicka gratulujeeeem 🙂 . Moj sen boli dvojicky, ale po tejto mojej krpani som rada ze nie su dve 😀 😀.

meusicka
27. jún 2011

@annavi joj tisko zavidim ten domcek , aj my by sme chceli nieco, ale momentalne sme v stadiu, ze si pockame. ktovie ako sa to s krizou este vyvinie a tak nechceme prave teraz brat na plecia este pozicku, ked idu este dvojicky. no ale hlavne nech je zdravie a ostatne sa uz nejak vykrystalizuje 🙂
@susy82 no veru dievcence, ani ja som neuvazovala o dvojickach, a ani moja mala bosorka to cloveku neulahcuje. teraz bojujeme s odvykanim od plienok a musim povedat ze si neviem rady. 😒 dnes mi uz uspesne ocikala koberec v obyvacke aj v detskej 😝

vvia
27. jún 2011

baby (tie co sa vam uz podarilo) ja vam taaak zavidim ☹ a samozrejme gratulujem 🙂

alex
27. jún 2011

@annavi moja, stále na teba myslím, že ako sa máš, čo máš nové. Som taká rada, že si dala o sebe vedieť 😵
Držím palce, nech sa rýchlo zadarí. Ja som už nedúfala, že to pôjde prirodzene a doma mám už 16. mesačného čertíka 😵

annavi
28. jún 2011

@alex..jeeej moja..aj ja na vas myslim...vsetci ste uz maminky a aj dvojnasobnéé..šikule... 😎 😲 moooja...sa tesím ze vás konecen "vidím" 😎 😎
no my sa snazime este len druhy mesiac..prvy este len meriam...tak uvidime... 😀 😀 😀
@meusicka... noooo ved ste mladí..chalupku nejaku urcite aj vy postavíte.. 😉 😵 😵 ale mate krasne babulko..a dalsie dve na ceste... 😵 😵 😵 my zacíname teraz "makat" 😀 😀 😀 😀 ....uvidime ked sa zadari...

annavi
28. jún 2011

@vvia hlavu hore.... 😉 😉 mysli pozitívne...a ono to príde... 😉 😉

vvia
28. jún 2011

@annavi 🙂 co mam na to povedat, ved ja vsetko viem...len akosi sa lahsie hovori ako koná ... snad sa onedlho pridam ku tehulkam...

annavi
28. jún 2011

@vvia ja viem ze to je tažke....ale pozitivne myslenie a bude to ... 😉 😉 😉

susy82
28. jún 2011

.vvia myslim ze vacsina z nas co su tu si na to musela pockat (nevola sa to zbytocne snazilky), tak hlavu hore a pozitivne myslenie 😉

susy82
28. jún 2011

.meusicka dufam ze aspon jedneho ste urobili chlapca, aby to manzel prezil pri tolkych babach 😀 😀

andulla
28. jún 2011

ahojte tiež som tu dlho nebola ☹ meusicka- veľká gratulácia 🙂 A pre ostatné snažil hlavu hore. Ja som tiež dlho čakala na druhé bábo a poviem Vám prišlo práve vtedy, keď som to vôbec nečakala a hlavne na to prestala myslieť. Viem, že sa mi to ľahko teraz hovorí, ale prišiel deň kedy som si povedala, že stačí depkovania a sledovania sa a idem normálne žiť a šup zrazu mrcha nikde a II na teste 🙂 Verím, že sa Vám to podarí a držím palce.