Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

evitkamalicka
3. dec 2008

dasena celkom aj ano az na tu prevadzkarku

dasena
3. dec 2008

no ta bola riadna krava.Ja som velmi nebola spokojna.Obsluha bola poobliekana ako na diske,prevadzkarka nam povedala ze mozme mat zabavu len do 3 rana a este na druhy den nas chcela osalit o peniaze.namiesto 4400 si pytala 6000.mali sme izby 4,jedna za 1100 no ta pocitala na kalkulacke a vyslo jej6000.krava

evitkamalicka
3. dec 2008

nam nikto nehovoril dokedy tam mozme byt, skoncili sme rano cca okolo 5-6tej ale to bude asi aj tym ze otec sa pozna z majitelom hotela a prevadzkarka je jeho zena, tak sa asi troska musela krotit

evitkamalicka
3. dec 2008

no nic, idem si ja lahnut a troska schrupnut so synatorom

alex
3. dec 2008

dasena zatiaľ nijako, som po laparke, tak uvidíme.

dasena
3. dec 2008

sory ze sa tak vypytujem ale v tomto niesom zbehla,co je to laparka? 😖

dasena
3. dec 2008

tak ja uz teda koncim som rada ze sme sa tu opat stretli a trosku posunuli 😉

alex
3. dec 2008

laparoskopia, to je taká mini operácia robí sa to cez 2-3 dierky. Jedna je v oblasti pupku, kde ti zavedú kamerku a ďalšie nižšie, kadiaľ ťa operujú takými ako klieštikmi. To aby ťa nemuseli celú otvárať. No a zisťujú či je dnu všetko ok, čiže priechodnosť, či tam nie sú zrasty, cysty a rôzne tie veci, ktoré inak nemôžu zistiť.
U mňa je všetko ok.

anjelinka
3. dec 2008

Ahojte, idem trosku aj ja posunut temu hore. Ked si spomeniem na casy, ked sme nestihali zakladat nove temy 😉

mirip
3. dec 2008

ahoj anjelik

anjelinka
3. dec 2008

ahoj mirka, ako sa mavas? 😉

zuzana355
3. dec 2008

ahojte ja síce nie som snažilka ale vtierknem sa k vám ak možem 😀
meusicka ak budeš rodit v starej nemocnici tak si nadštandard musíš dopredu objednat pribl. podla termínu porodu
ak bude volna tak ta tam daju a ak nie budeš si musiet počkat kým sa uvolni. Držím pršteky nech všetko dobre dopadne a nech to nech to dotiahnete do úspešného konca 😉
anjelinka ja som tiež rodila u Urdzika a s tou srandou máš pravdu fakt som si užila ani neviem ako som porodila 😀

anjelinka
3. dec 2008

Zuzka, ahojky, kludne pis, pis, pis. Rodila si obe deticky u Urdzika? No ja som sa k nemu dostala uplne nahodou, ked ma sanitka doviezla v akutnom stave, cize takto som ho spoznala, ale veeeeelmi sympaticky cloviecik. 😅 😅

mirip
3. dec 2008

anjelik stále rovnako ani tehulka ani snažilka 😒 a ty?

zuzana355
3. dec 2008

anjelinka nie čo lutujem len Simonku ako aj prvý porod sme zvládli ale na ten druhý určite nezabudnem a kedže sme počas tehulkovania aj ležali v nemocke tak som si ho užila až až ale fakt su tam všetci super aspon ja sa nemožem stažovat ale asi záleží naozaj na tom ako sa správame aj mi pacientky a tak sa potom správa aj personál k nám aspon ja si to tak myslím 😉

anjelinka
3. dec 2008

Mirka, no so mnou to tiez nie je ruzove, ale akosi sa snazim s tym vyrovnavat, velmi tazke to je, co uz. Teraz ma caka treti cyklus Clostilu, no a ked sa nezadari, tak mi dr. povedal, ze centrum. Samozrejme, ze este tam nepojdeme, nemala som ovulaciu, lenze tento mesiac sa zda, ze bola, prvykrat, ale ja to nepripisujem tabletkam, skor lampe, kupili sme taku liecivu lampu a odporucil mi jeden lekar si svietit po menzese brucho dvakrat denne, samozrejme, ze rano nestiham, tak som si svietila desat dni len vecer, uvidime...

Zuzka, no ja tiez nemozem povedat na nikoho z tych lekarov na Rastislavke kriveho slova, kazdy sa tam za ten tyzden, co som lezala na gynde spraval super, dokonca aj Urdzik, ja som za nim dlhy cas aj chodila, zrejme budem musiet ist znova.

mirip
3. dec 2008

laparoskopiu ti nedoporučovali?

anjelinka
3. dec 2008

mirka, ja som sa ho na to pytala, ale povedal, ze si nemysli, zeby tam bol problem, ze endometriozu nemam, ze to nevznikne zo dna na den, ze si skor mysli, ze tam bude problem s ovulaciou. Pozeral do papierov, co mi robili laparku pred dvomi rokmi a tam bolo vsetko v poriadku.

mirip
3. dec 2008

jaaaaaaaaaaaaaaaj ja som myslela že si laparku nemala vôbec, tak sorry

anjelinka
3. dec 2008

ale moja, nemas sa co ospravedlnovat. robili mi ju pred dvomi rokmi a bolo vsetko ok. vtedy mi dr. kazal sa snazit, ale nemohli sme, neboli na to podmienky, vies, teraz to trosku lutujem.

zuzana355
3. dec 2008

anjelinka tak ti držím prsty nech máš aj ty čím skor doma takých malých anjelikov ako máme my lebo fakt toto je najvačší darček aký može človek dostat.
aj ja chodím za ním ešte aj teraz skús za ním skočit možno ti on neako pomože 🙂 držím vám všetkým kočky prsty

anjelinka
3. dec 2008

Zuzka, dakujem, si zlata 😉 . U mna to bolo tak, ze som nemala dobreho gynekologa, tak som chodila k nemu, len vies, on rozlietany, ked mu volas, tak volas na mobil? Lebo mam na neho cislo, lenze medzitym som si nasla tiez dobreho gyndosa, Hoppana, poznas? Robi na jazere a vlastne je z novej nemocnice doktor, kde aj sluzi, no ale teraz sa nejako zvlastne chova.
Ver mi, uz by sme chceli babatko, kazde vianoce som si hovorila, ze tie dalsie uz budeme traja alebo minimalne bude mimi v brusku...takze sa vobec na vianoce netesim 😔 😔 😔 😔

chruminka
3. dec 2008

ahojte ako sa tu mate? 🙂

anjelinka
3. dec 2008

chruminka, ahojky, citala som, ze chodis do centra. chystate sa na ivf-ko? 😉

mirip
3. dec 2008

anjelik aj ja lutujem, lebo som nechcela hned po svadbe sme od októbra čakali až do dalšieho augusta na svadobku a odvtedy a sme premrhali 11mesiacov 😢 a potom tá sprostá gynekologička čo som bola u nej rok a pol, som zase premrhala zbytočne další čas

zuzana355
3. dec 2008

anjelinka musíte myslit pozitívne a uvidíš raz sa vám to určite splní treba vyskušat všetko čo sa len dá a ked možeš pochod aj viacerých lekarov aby si mala názor nie len jedného no to je najhoršie ak natrafíš na neakého čo to odflákne a ty zbytočne strácaš čas a ešte ta može aj dodžubat
volam mu na mobil dohodnem sa s ním kedy ma službu a zbehnem za ním vačšinou on už vie že mam čas len poobede tak ma objedná len ked má poobednajšiu

chruminka
3. dec 2008

uz mam doma vsetky papiere aj recepty ale zacnem az od januara,tento rok mam uz toho dost

anjelinka
3. dec 2008

Zuzka, no, u nas to tiez tak bolo. Ked som za nim chodila, tak vacsinou, ked mal nocnu, cize tak. Asi za nim ale zbehnem, chcem pocut aj jeho nazor. Ved mi sam povedal, ze ked skoncim vysoku a nebude sa nam darit, nech pridem, ze "budeme robit velke veci". Tak este mam aku taku nadej. Teraz cakam na posledny mesiac, kedy beriem lieky, no a ak nic, tak idem za Urdzikom.

chruminka, drzim veeeelmi palceky, pekne si sa rozhodla, novy rok isto zacnete pekne.

mirka, takze sme na tom podobne. najhorsie, ze ja do centra ist nechcem, tak neviem, co budeme robit.

Baby, idem pred telku, tak dufam, ze sa stretneme, myslim na vas na vsetky, drzim palceky 😉 😉 😉
Zuzka, paaa, kludne sa niekedy ozvi, budem rada.

chruminka
3. dec 2008

anjeli aj tebe drzim palce a mozno zacneme obe novy rok pekne 🙂

zuzana355
3. dec 2008

kočky ja som rada že myslíte pozitívne a že sa nevzdávate a to viac vám držím palce všetkým a budem sa tešit naozaj s každou z vás ak sa vám za menom snž. zmení na týždne 🙂
a kúsok toho pozitívne myslenia by som ozaj rada poslala aj bratrancovej manželke ktorý to neako už prestali riešit čo my je dost lúto lebo ked jej aj dohováram nech sa dá poriadne proste neviem ju dostat k lekárke a bratranca už vobec nie tým že pred 7rokmi potratila tak sa to aj skončilo len by chceli ale žiadne velke snaženie tak neviem čo mam robit či im dalej dohovárat alebo to nechat tak 😕
anjelinka jastneee že zavitam budem sledovat ako pokračujete a dufam že do konca roka budete mat čo najviac z vás radostnú správu 😉