Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

scarlette
20. jan 2009

egy a uz mas nejaky vyhliadnuty?

egyptanka
20. jan 2009

scar, mala som Peg Perego Pliko, ale on ma tie rucky na sposob golfovych a ked som minule videla jednu babu ako sa s tym namahala, tak ma presla chut.

babulka123
20. jan 2009

egy takze si to zmenila???

evitkamalicka
20. jan 2009

nellie vazne mu idu, vcera sme dokonca museli dat sirupcek proti bolesti a teplote, sa to uz nedalo vydrzat

egyptanka
20. jan 2009

babulka, jo na nejaky zatal neurcity ... manzel o tom este nevie, ale v sobotu mam v plane mrknut do Madarska. Musim byt na neho milucka.

scarlette
20. jan 2009

egy ho prekvapis,,, je v praci?

egyptanka
20. jan 2009

scar, ano ma B3 ... treba dat vysvetlivku k smene? 😀

scarlette
20. jan 2009

egy neboj, z tych 8rokov ktore som tam stravila, si to este pamatam ...pozdrav ho
a kuk o chvilu IP

annavi
21. jan 2009

scar nie ..mozem spavat..len zacinam v praci fungovat uz od siestej rana..tak preto tak zavcasu pisem 😎
inac dobre ranecko 😀

scarlette
21. jan 2009

anavi dobre ranko... to by sommala obrovsky problemvstat, ja vstav az okolo pol osmej

meusicka
21. jan 2009

ahojte baby... konecne tu vidim nejaky pohyb 🙂 ako sa mate?

meusicka
21. jan 2009

vejinka... ani mi nehovor, uz aj ja pocitam dni a momentalne sa snazim byt v klude aby sa to este nezacalo. manzel mi dnes odchadza do BA, a pride zajtra. este stastie ze ide len na otocku, ale aj tak je to uz blbe byt sama doma v takomto stadiu. musim si davat bacha. aj vcera som lahla na chrbat ja tapa, a potom mi nejak seklo v krizoch, ci panky, taka bolest a nemohla som ani vstat, ani sa otocit nic. manzel ma musel dvihnut, inac neviem ako by som sa pretulenila na bok 😝 aj minule som sa musela tak akoze zvalit zo sedacky na zem na vsetky 4 a potom som az vstala. povedzte som ja normalna??? keby ma niekto videl, tak si povie 😅 😝
no a v sobotu ide moja polovicka hrat ples, takze zase mi povedal, ze to by som este nemusela rodit, aby nemusel utekat z plesu 😠 dobre, ze mi neda rozvrh 😝

alex
22. jan 2009

Ahojte práve mi prišla sms od Darušky:

Tak a máte ma tu, volám sa Oliver, mám 3480g a 50cm,
mám sa výborne a aj mamina je na tom celkom ok 😉

20.1.2009 19:30 sekcia

Tešíííím sa 😀

cukruska1920
22. jan 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej.....to je super...... ja sa pridavam ku gratulacii a nech ste obaja zdravy a malemu zelam vela vela stastia v novom zivote 😵 😵

evitkamalicka
22. jan 2009

dara gratulujem 😵

meusicka
23. jan 2009

ahojte

Dara... no super, blahozela, akurat som ju uz postradala ze co sa deje, ci uz nahodou nema po. a naraz toto. zaujimalo by ma len, ze preco mala sekciu 😕

egyptanka
23. jan 2009

dara gratulujem, nech ste obaja zdravi 🙂

meusicka
24. jan 2009

ahoj egy... ako sa mas? ako zvladate tehulkovanie???

dara9402
25. jan 2009

ahojte kocky dakujem za blahozelania 😉 sme veelmi stastny ze uz mame po a sme zdravuckza krasnucky.

Meus v nemocke som bola uz od 15.01 kvoli zhorsenym prietokom a malemu blblo ctg (monitor) 20.01. presne na termin podla MS (12teho bolo podla USG) mi pichli vyvolavacku kvoli tomu ze som negativna, po dvoch hodkach ma pozrel prednosta kliniky a skonsatoval ze som na 4palce otvorena a ze rodime len ja som nemala ziadne bolesti tak mi na vyvolanie kontrakcii dali infuzku s oxitocinom a napojili ma na monitor ale uz po niakych 10 minutach uz pri velmi slabych kontrakcia malemu dost vyrazne klesali ozvy, takze ma od infuzky odpojili a tri hodiny ma nechali lezat na monitore (som myslela ze sa osalim) kedze sa ozvicky nepolepsili tak sa rozhodli to do istoty ukoncit sekciou aby sa nahodou nestalo ze malemu by zlyhavalo srdiecko pri normalnom porode a potom by bol stres takze tak.

meusicka
25. jan 2009

dara...ahoj, tak som rada, ze ste obaja v poriadku. este dobre, ze sa nakoniec doktori tak rozhodli, ved oni uz vedeli ze preco. je urcite lepsie rodit sekciou a vediet ze vssetko je pod kontrolou ako sa naozaj vystresovat pri prirodzenom.

moje krstnatko sa tiez takto narodilo. jemu sa nejak nechcelo, vyvolavacky nezaberali, takze nakoniec to zmakli sekcoi a vsetci sme boli radi.

ved skoda by ta bolo nechat trapit sa. a takto uz mate Oliverka 🙂

a si este v nemocke?

egyptanka
25. jan 2009

meus, na pocudovanie dobre ... ja som nejaka divna tehulka, ziadne grcanie som nemala, ziadne extra chute, opuchy noh nehrozia, vsetko ide dobre ako po masle ... jedine co ma boli tak to pravy bedrovy klb a preto chodim ako krivajuca kacka.

cukruska1920
25. jan 2009

Ahojte... som sa prisla nakazit.. vy uz musite mat ostro infekcne virusky 😀

egyptanka
25. jan 2009

cukrus, tak len pre teba ...

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

cukruska1920
25. jan 2009

egy dakujeeeeem 😵 sa ti to uz krati.. 🙂

egyptanka
25. jan 2009

cukrus, ja mam stale pocit, ze casu dost ... vyzera to tak ze budem rodit az zaciatkom aprila.

cukruska1920
25. jan 2009

to neva...hlavne nech vsetko dobre dopadne... 😉

egyptanka
25. jan 2009

cukrus, tiez by som bola rada, aby bolo vsetko ok. A ako to vyzera u teba so snazilkovanim?

cukruska1920
25. jan 2009

no snazilkujeme v podstate prvymesiac.. teda uz aj predtym sme si nedavali pozor ale teraz to je uz take ozajstne tak uvidim kedy sa podari

egyptanka
25. jan 2009

tak drzim palce nech sa podari. 🙂

cukruska1920
25. jan 2009

dakujem 😵