Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

evitkamalicka
3. mar 2009

ahoj babule

scar gratulujem parada, nech len pekne rastiete do krasy 😵

scarlette
3. mar 2009

evit dikes 😉

vejinka
4. mar 2009

csar supeeeeeer tesim sa s tebou 😉

luko
6. mar 2009

vejinka: vdaka, momentalne sa nesnazime, ale verim, ze ked zacneme, tak sa rychlo podari 🙂
scarlettke velmi velmi blahozelam 😵

evitkamalicka
6. mar 2009

Dobry den sa praje 🙂

scarlette
6. mar 2009

ahojteeee,
luko este raz dakjem 🙂

scarlette
6. mar 2009

veji 😉

evitkamalicka
6. mar 2009

scar tak ako sa citis?

scarlette
6. mar 2009

evitka iba skoro stale hladna 🙂

evitkamalicka
6. mar 2009

no veru teraz musis papat za dvoch...a unavena nie si?

scarlette
6. mar 2009

nepapam vela len castejsie a mensie davky, unavena jasne ze hej, ked vstanem tak do dvoch hodin to na mna ide 🙂, ale aj tak si zvyknem dvakrat za den lahnut kvoli liecikom na udrzanie tehutak to nie je as tak strasne s unavou

evitkamalicka
6. mar 2009

cize teraz budes doma cele tehu?

scarlette
6. mar 2009

jasne, vsak som nezamestnana a keby som aj niekam nastupila tak v skusobnej ma prepustia, vsak naco prijmu babu v druhom mesiaci tehotenstva???

evitkamalicka
6. mar 2009

ja som nevedela ze si nezamestnana, ja som to mala tiez tak ze som bola nezamestnana a veru ze nikde by taku neprijali

scarlette
6. mar 2009

od oktobra som doma, dala som vypoved lebo ma uz stvali a potrbovala somklud na ivf 😉

evitkamalicka
6. mar 2009

ja som dala vypoved tusim 2 alebo 3 dni predtym ako som si robila test, tiez som uz nemala nervy

scarlette
6. mar 2009

bol to uzasny pocit ze? podat ten papier...uz som ho mala tolko krat napisany ale az v lete somsa tak strasne nasr... ze som ho na druhy den dala sefovi 🙂

meusicka
7. mar 2009

ahojte babule 🙂 dajume za blahozelania

scarlette... blahozelam a prajem krasne tehulkovanie. je super, ze to tu bude mat zase kto zamorit tehu virusikmi 😉 len sa setri a davaj na vas pozor.

tak my sa mame dobre, snazime sa vsetko stihat. mala este stale cez den vela nenaspi, ale zato v noci pekne spinka, takze je to super. o tyzden budeme mat krstiny, tak zajtra ideme pozyvat.
je to teraz este troska vela na mna a naozaj maju moj obdiv mamicky, co sa stihaju starat o dietatko a aj o domacnost. hadam sa to aj nam casom podari.

veji... veru 30 hodin. bolo to na zabitie. uz som si myslela ze od unavy padnem medzi dvoma kontrakciami z fitlopty. to bolo totiz tak, ze som sa nechcela otvarat a ani voda mi neodtiekla akurat kontrakcie som mala pravidelne. a ked uz boli kazde 4 min, tak ma vzali na salu, prepichli vodu a pichli aj infuzku. vtedy som bola na 6 prstov otvorena. ale ako mi mi prepichli tu vodu, tak som sa na potvoru znova zuzila na 4 prsty. takze davaj na fitloptu a na porodnu stolicku v najhorsich bolestiach. a ja debilka som sa dala odhovorit od epiduralky. uz som cakala len na jedno slovo: TLACTE! a ked to prislo, tak som uz nevladala ani to. joj aj ma nastrihli, aj som sa potrhala, ale moja vyskivka je uz asi celkom o.k. cochvila idem na kontrolu k dokimu. tak hadam budem potom vediet fungovat.

musim pochvalit este mojho manzela, ktory so mnou na sale bol a velmi mi pomohol.

prajem krasny vecer

chruminka
7. mar 2009

ahojte ako sa tu mate?

chruminka
7. mar 2009

jej scarlette my sme skoro rovnako 🙂

scarlette
7. mar 2009

jeeej chruminika gratulacia 😵 😵 😵

janino
7. mar 2009

ahojte snazilky, tehulky a vidim, ze aj maminy....no kraaaasne sa na to pozera 😅 😅 vsetkym vam z celeho srdiecka blahozelam a casto na vas myslim 😉 😉 😉

chruminka
7. mar 2009

scarlette aj tebe gratulujem ake si mala HCG?ja prve 11 den po ET 399 a 14 den po ET az 1632

vibeke
8. mar 2009

ahojte baby !!
chcela by som sa spytat, ci mate niektora skusenosti.... svoju menst. som dostala presne ked som ju aj mala mat, len prebieha uplne nejak divne. mam ju strasne slabunku, uplne bezbolenstvu, nebolia ma didi, ani brusko, nic. pred tyzdnom som mala strasne krce v brusku...
zazili ste niekedy nieco podobne a mysleli ste ze uz sa to podarilo, a nakoniec to bol plany poplach??
my sa o mimi snazime uz dva mesiace, velmi by sme si ho priali..

baby prajem vam vela stastia pri snazilkovani a hlavne skore najdenie krasnych dvoch // !!!

alex
8. mar 2009

chrumi gratulujem!!! toto sú krásne správičky. Dúfam, že aj nám výjde IVF...

vibike, trošku som sa pousmiala nad vetou :my sa o mimi snažíme už dva mesiace...
juj kde je tá doba, keď my sme sa snažili dva mesiace. U nás sú to už štyri roky... Ale chápem ťa, každá sme si zo začiatku mysleli, že to výjde na prvý krát. A viem, že sklamania na začiatku, keď príde mrcha boleli veľmi. Časom som si však už zvykla.
Veľa krát som si už myslela, že to vyšlo a nič. Hlavne sa nestresuj a skúšajte. Ak sa vám nepodarí do roka, potom by som zašla k lekárovi. Uvidíš, že čoskoro budeš tehu. Držím palce! 🙂

vibeke
8. mar 2009

dakujem alexa. ja viem , ze na obavy je este skoro. len tak v kutiku duse dufam, ze sa podarilo, kedze cele to mam tento mesiac nejake divne. pockam este do utorka a potom si spravim test, alebo pojdem doktorovi. nechcem sa dopredu velmi tesit aby som potom nebola zasa sklamana.
tak ja asi kazdy, som si myslela ake to bude jednoduche, a ze preco my s tym mali byt problemy.. 😝
vy snazilkujete uz tak dlho a stale sa nedari? ani lekar vam nezistli pricinu??
ale drzim palce..

mirip
8. mar 2009

chruminka gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂

scarlette
8. mar 2009

ahojte,
chruminka ja som mala 16 den po ET 1472 (alebo 1427) uz si nepamatam 😅
alex drzim palce do boja, ivf je psychicky aj fyzicky dost narocne, aspon ja som to tak pocitovala, a verim ze ked to musite podstupit tak sa podari na 1x, budem na teba mysliet 😉

alex
9. mar 2009

scar ďakujem, viem že je to náročné, ale strašne sa na to teším. Trošku si však ešte na to počkáme, v piatok ideme do centra na kontrolný spermiogram a uvidíme, či spíšeme žiadosť, alebo bude musieť ísť manžel urológovi a na genetiku.

meusicka
9. mar 2009

ahojte,

co to citam???

Chrumi.... tichucko blahozelam a drzim silno palceky k tehulkovaniu. tak ako ak scar, davaj na vas pozor a hlavne sa setri. joooj ale som za vas rada 😀

alex.... aj tebe drzim prstiky nech si co najskor tehulka. teraz sa vam to uz urcite podari tak vela energie a hlavne vydrz do dalsieho boja 😉

my sme dnes boli 1x vonku na prechadzke. taaak dobre mi to padlo, konecne byt vonku na vzduchu po tolkom case.

pekny vecer 🙂