Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

evitkamalicka
5. jún 2009

ja varim len pre seba...manzel ma cez tyzden obedy v robote a vecer uz nechce nic take jest, len nejaky rozok alebo chlebik s niecim a cez vikend varim normalne len ja si dam mensiu porciu

evitkamalicka
5. jún 2009

jem normalne aj segdin trebars, halusky proste hocico len nie vyprazane

alex
5. jún 2009

ahaa, tak super. A tých 12kg si schudla za aké obdobie?

evitkamalicka
5. jún 2009

alex za 2 mesiace a 5 dni 😀

luko
5. jún 2009

alex...je to mozne, lebo manzelovi sa moc nepozdaval ten urolog, co tam maju...ze ako pristup nist moc....gin fiv mi odporucil moj gynekolog, lebo tam ma znamych lekarov, preto tam siel...no uvidime, kazdopadne, vdaka za radu, cenim si 🙂

luko
5. jún 2009

u nas co sa stravy tyka mnanzel najlepsie vysledky ked dodrziaval 6000 kj na den---ziadne obmedzenia (ale to vam nemusim pisat, ze napr. vyprazane, bravcoviny a astne jedla aj tak nevarim), len dodrziavat toto cislo plus minus a islo to same + sportuje dva - tri krat to tyzdna

susy82
5. jún 2009

ahojky

alex
5. jún 2009

ej evit si ma teraz navnadila, tak hádam sa už konečne aj ja dokopem k lepšiemu stravovaniu.

Luko, no viem, že veľa kočiek z gyn fivu odyšlo, lebo sa im nepáčil prístup lekárov a sestričiek. Vo ferticente je len jeden lekár, takže si ťa nehádžu, že kto má teraz službu ten ťa zoberie a sestričky sú tam úžasné. Ja môžem zatiaľ odporučiť.
No a o financiách ani nevravím... platiš si len lieky cca 100eur a nič viac. Teda je tam ešte jeden úkon, ktorý je dobrovoľný, tiež stojí 100eur. A keby ti zostali mrazáčikovia a ideš na KET, tak to sa platí už. V gyn five platíš pomaly aj za to, že ti povedia dobrý deň.

veď skús si počítať aj v téme gyn fiv a ferticent a uvidíš 😉

giovannajana
5. jún 2009

susy!!! Mňa porazí! To si kedy stihla??? 😅

scarlette
5. jún 2009

jeeej baby tak aspon viem ako budem po porode chudnut,,, tiez by som sa chcela dostat na vahu spred dvoch rokov pototm 🙂

giovannajana
5. jún 2009

no na mne je už 5 rokov nalepené to, čo som nabrala počas tehotenstva ☹ Skúšala som jesť pravidelne menej, ale akosi sa mi nedarí... 😔

giovannajana
5. jún 2009

luko a aký šport robí manželík?

susy82
5. jún 2009

gio no veru strasne dlho som tu nebola 😅

evitkamalicka
5. jún 2009

susy jeeej vy mate termin na moje narodky 😀

nellie_
5. jún 2009

ahojte... 😉
susy vaaaaaaaaau ty uz si 32 tt?? 😕 😨 😨 😨
konecne to vidim takto krasne v pase.. 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nellie_
5. jún 2009

teda sorry 33 dokonca 😅 😎 😎 😎 😎 som to zle opisala... 😀 😀 😀

susy82
5. jún 2009

33 mi zacina az zajtra, neviem ako to konik pocita 🙂

susy82
5. jún 2009

no terminy mam 2 - 31.7. alebo 7.8.09, to tiez akosi zvlastne vypocitalo 🙂

evitkamalicka
5. jún 2009

jaaaj tak potom nic, ale mozno sa do toho 2.8. trafite 😅

evitkamalicka
5. jún 2009

a pohlavie este neviete?

susy82
5. jún 2009

neviem veru, prvykrat na sone bolo to male chrbtom a teraz ako na potvoru v tureckom sede, tak bude prekvapko

alex
5. jún 2009

ahoj susy 😵

susy82
5. jún 2009

ahoj alex 🙂

evitkamalicka
5. jún 2009

nevadi hlavne nech ste zdraví

susy82
5. jún 2009

ved hej, to je hlavne 🙂

alex
5. jún 2009

teda takto si sa nám zatajila...

evitkamalicka
5. jún 2009

a ako sa citis? vybavicka uz prichystana?

giovannajana
5. jún 2009

susy je veľká tajnostkárka 🙂 A ja som si ju nedávno započítala do do skupinky ešte netehu 😀 Ako sa to podarilo? Boli ste v nejakom centre, alebo prirodzene?

susy82
5. jún 2009

nieco kupene, zvysok objednany z netu, tak cakam 🙂

susy82
5. jún 2009

gio isli sme do centra na vysetrenia a kym doslli vysledky, tak som bola prirodzene, takze taky mensi zazrak 🙂